Yıllardır yaşadığım ara kanamalar

birmavipapatya

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2014
257
106
Bekarlıktan beri neredeyse her ay adetim biter bir kaç gün geçer tekrar kanama yaşarım. Kimi zaman pembe lekelenme kimi zaman yoğun kanama. Bu ay da mesela adetim bitti 3 gün sonra yoğun bi şekilde kan geldi. Bekarken ve bebeğim olmadan önce çok doktora gittim, rahim yumurtalıklar hep temiz gözüküyordu, yumurtlama kanaması normal diyordu doktorlar . Bir kez kist olmuştu o zaman zaten aşırı ağrım vardı. Şimdi bebeğim oldu doktora gidemiyorum, ilçemizdeki hastanede doktorlardan kimse memnun değil kadın doğumculardan bahsediyorum. Önümüzdeki ay özele gideceğiz ama artık bu kanamalardan çok sıkıldım. Yaşayan var mı acaba?

ben yoğun olmasada ara kanama yaşıyorum ama her ay değil bende çok gittim doktora hep yumurtlama kanaması dendi duphaston verildi duphaston içtiğim gün kesiliyodu kanama adet gibi düşünmeyin ama benimki peçeteye gelecek kadar çok az bir kanama oluyordu her seferindede gittim doktora hepsi aynı şeyi söyledi

Yani benimde adet kanaması gibi değil. Bazı zamanlar sadece peçeteye geliyor bazen de iç çamaşırım bayağı ıslanıyor ama adet kadar aşırı değil tabii. Bana da hep yumurtlama kanaması deniliyor ama sürekli tedirgin oluyorum ben.

Ben en sonunda hsg de cektirdim kist flan var gormuyorlar diye düşündüm o da temiz çıktı demekki gercekten yumurtlamaymis

Merhaba hastalığınızla ilgili bir çare bulabildiniz mi benim de ilk defa başıma geliyor 20 gündür kanamam devam ediyor duphaston ornisid verdi doktor bir işe yaramadı şimdi de Yasmin verdi. Çok korkuyorum hayat kalitemi alt üst etti sürekli uykulu yorgun geziyorum zaten kansızlık var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…