Yıllardır ideal kilomdayım.bu da benim kilo alma hikayem

kilo alan arkadaşlar adına çok sevindim ya :) bnde kilo almak istiyorum 1.63 boyum kilomda 40

aaaaa benden daha zayıf biri :O
gerçi bende bi enfeksyon kapıp 20 gun hastanede yatmak zorunda klamıstım 38 kiloya düşmüştüm ayaklarımın yerinde 2 tane cıta vardı sankı cok kötü günlerdi serumlar vitaminler felan 45 e cıktım dahda gram cıkmıyorum

aldımmmm...

şifa senden artık rabbim...

inşallah hepimiz üstesinden geliriz bu derdin....

şimdi aklıma takıldı konu sahibi LİVE WELL aldım dedi ben WEİGHT GAİNER aldım

fark eder mi?

shakerin içindeki süzgeç ne işe yarıyor ki....???

Son düzenleme:

şimdi aklıma takıldı konu sahibi LİVE WELL aldım dedi ben WEİGHT GAİNER aldım

fark eder mi?

shakerin içindeki süzgeç ne işe yarıyor ki....???

tatlım ben alıp kullanalı cok olduğu için kutusunu tam hatırlayamadığımdan karışıklık oldu.
o yüzden herkese mağazadan almalarını tavsiye ettim mağaza calışanlarıda bu konuda cok bilgililer cunku.kullanım şekli ve nedenini söyleyen herkese doğru ürünü verir mağaza çalışanı.
kilo alacağına eminim anlattığım şekilde kullanırsan şimdiden duaların içinde cook teşekkürler.
kiloları aldım allaha şükür şimdi de bebek istiyorum ama gelmiyor.allah rızası için dualarınızı bekliyorum artık.
bende hepiniz için dua ediyorum,allah hepimize sağlıklı bir yaşam güzel bir beden nasip etsin.

amin canım inş olur....

tam şuanda karışımı yaptım...benim kutudaki ölçek 250 lik

100 lük tozu 500 lük süte kattım....doğrumuyum?

amin canım inş olur....

tam şuanda karışımı yaptım...benim kutudaki ölçek 250 lik

100 lük tozu 500 lük süte kattım....doğrumuyum?

ben hem biraz daha fazla gün kullanabilmek için hem de önerilen ölcekte kullandığımda cok yoğun olduğu için yarım ölcek kullandım.(350-400ml süt )
bir de mutlaka bir dilim ek ile yedim.hazır kek alıyordum ben.kahvaltıdan sonrada ağzına bir kaç tane fındık ya da ceviz at.çünkü yağ oranları yüksekmiş.

Son düzenleme:
hmm tadı güzel ama yarısından sonra tıkandım ...

tabi ki bırakmadım içtim hepsinii....1 kekle birlikte zaten 20 dakka önce de menemen yedim...

yarasınnnnn

ahh bide sigarayyı bıraksam....

Son düzenleme:

kızlarrrrrr bu süper bişey ....ilk gün olmasına rağmen çok etkilii....

2 gün önce beni gören arkadaşım bugun gördüğünde şaşırdııııı

ilk gündeki etkiye.... ben gece içtim birde sabah içtim öğlen içtim çünkü ben 40 kg yum ve kaybettiğim 5 kiloyu biran önce almak istiyorum...tabi asıl hedef 55

benim ellerim titrerdi o gitti bile allahım mucize bu.....ve asıl önemli olan tartı 41 gösteriyor

allahım umarım hep öyle gider...

kızlar yemin ederim ki abartmıyorum....

pharmaton olayına gelince ben geçen yıl kullandım etkisi az vardı
lakin ben bemiks kullanmak istiyorum çünkü kutuda da yazıyor özellikle b1 vitaminiyle kullanın diye

ben kendime en fazla 2 ay veriyorum çok bombaaa olucammmmmmm

Son düzenleme:
veee bende aldım sonunda bu akşam başladım kullanmaya biran önce sonuçları almak istiyorum

rabbim hayırlısıyla bebeğini kucağına almayı nasip etsin inşallah

veee bende aldım sonunda bu akşam başladım kullanmaya biran önce sonuçları almak istiyorum

nerden aldın fiyatı ne kadar bende istiyorum internette farklı farklı çıkıyo burda da gnc yok ürünun resmini ekleyin lütfen bende 45kiloyum boyum kısa ama tahta gibiyim ne göğüs var ne kalça

Kzlar su ilee iceblirsnz amaa kalori miktari birazck dusuyor. Ben carsamba evime donuyorm sonuclarii tek tek hergun yazarm :)

Eger karstrmakta zorlaniyosanz 500 mllik su sisesinee sütü doldurup istediginz olcekte (yani ne kadaricmeye karar verdiysenz) icine koyup calkalayn. Ben oyle yapiyodm :)

ayyy çok heycanlandım ben de inşaallah ben de alıp kullanıcam..tunavy çok teşekkür ediyorum sana şimdi namazda dua ettim senin için inşaallah en yakın zamanda hayırlı,sağlıklı ve çok güzel bir bebeğin olsun diye

ayyy çok heycanlandım ben de inşaallah ben de alıp kullanıcam..tunavy çok teşekkür ediyorum sana şimdi namazda dua ettim senin için inşaallah en yakın zamanda hayırlı,sağlıklı ve çok güzel bir bebeğin olsun diye

Esracım cok teşekkürler tatlım.Allah senden gani gani razı olsun.

Rabbim hepimizin vücütlarına sağlık nasip etsin.yazın herkese elbiselerini istedikleri gibi doldurmak nasip olsun.

Baana da bebek nasip olsun inşallah.

Kızlar ben kullanalı yıllar oldu kutusuda yok,bu diye hatırlıyorum doğru hatırlıyorsam GNC'den alan arkadaşlar lütfen doğrulasın..Bu arada yazılı olan kısmın etiketi çok kolay cıkıyor ve kutusu bence cok şık dümdüz siyah bir kap oluyor ve erzak saklayabiliyorsunuz.

İNŞALLAH BİR DAHA KUTUYU SORAN OLMAZ

kızlar resimde gördüğünüz shake ile dolu dolu günde 2 kez içiyorum sabah ve akşam tadı güzelde dibe geldiğimde zorlanıyorum ve bende şöyle bir durum oluyor sabah kahvaltımı yapıp ( azda olsa kahvaltı sonucda :) ) içiyorum ama bırak öğleni akşaama kadar hiç acıkmyorum aşırı tok tutuyo bunun beni acıktırması gerekmiyormuydu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…