Yıllar sonra yumuşama hissetmem.

yaaa böyleyim valla demek doğumdan sonra şeytanın gelecek yine

Yani kaynana ile salça yapmayı aşereni de ilk kez görüyorum

İşin şakası söylediğim ama maalesef kaynananız şakaya gelmez. Uzak durun

Amin arada aklınıza gelirse dua edin bebeğim sağlıklı ama benim erken doğum tehlikem oluyor. Rahim ağzım güçlü değil. tüm önlemler alındı. inşallah sağlıkla doğacak zamanında.
Geçmişteki olumsuzlukları düşünmeyin. Bakın kızınız sizinle; bu bebeğiniz de size sımsıkı tutunup, dünyaya gelecek inşallah.

Ben bu yanlışı yaptim. Ne güzel misler gibi konuşmuyordu KV.
2 sene yüzüme gözüme can gelmişti.
Ne akla hizmet (aklima micsinlar) tam pandemi başı barişma gafletinde bulundum.
Benim konuşmadığım zaman boyunda benim KV Kobrasi büyümüş... güçlenmiş. Beni ucan kuşa kötülemiş.
Aslinda bunlarda umrumda olmazdi ama hamile olduğumu öğrendiği saniye teröre tekrar başladı.
Az kala bebeğimi kayip ediyordum. Şimdi tekrar küstüm.
Boşuna yalama yapmayin ilişkinizi. Uzaktan yaşayın aşkınızı

Hamile olduğun için seni üzmeyecegim hormonlar değişti duygusallık başladı ne desek boş salca ne salçası biber mi ? Onu soram bari

ayy çok haklısınız. hiç gerek yok. bebeğiniz doğdu mu

ayy çok haklısınız. hiç gerek yok. bebeğiniz doğdu mu

Doğdu çok şükür ama KV yüzünden canımdan can gitdi.
Resmen kicina kina yakacaktı bebeğime birşey olsaydı.
En son büyük kavgad kanamam başladi. Biz acile zor yetiştik.
Bu olaydan sonra hala orda burda dangalakca konuşuyor.
Oğlumda kusur arıyor.
Resmen ruh hastasi

vallahi ruh hastası. asla konuşmayın. bizimki de böyle bir tip işte ben anladım yalnızlık ve eve tıkılıp kalmaktan hormonlar derken böyle düşünmeye başladım. denenmisi denemek olmaz.

Hamile olduğun için seni üzmeyecegim hormonlar değişti duygusallık başladı ne desek boş salca ne salçası biber mi ? Onu soram bari
vallahi dedim konu açayım aklımı başıma getirirler. salça reelsleri izlerken kendimi köyde kaynanamla salça yaparken hayal ettim.

vallahi ruh hastası. asla konuşmayın. bizimki de böyle bir tip işte ben anladım yalnızlık ve eve tıkılıp kalmaktan hormonlar derken böyle düşünmeye başladım. denenmisi denemek olmaz.

Sakın bulaşmayin. Asla değişmezler.
Hamileliğinizin tadini çıkartın. Dertsiz mis gibi geçsin

Ayyy en sevmedigim tip sen nevra bilemmsin ya tak bilezikleri koluna birde git salca yap. Ne isin var salcayla yufkayla konusmadigin kaynanala Allah askina. Dertsiz basina dert

Hamilelik hormonu o. Hormonlarin gecince gercektler yuzunuze vurur birer birer. Sakin bu hataya dusmeyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…