Yıllar sonra yumuşama hissetmem.

Hamilelik hormonlarındandır. Sakın sakın.. Ne güzel mesafe koymuşsunuz. Mesafeyi koruyun. En ufak bi yumuşamanızda aynı cümleleri yine duyarsınız. Hatta hep daha fazlasına maruz kalırsınız. Yazık değil mi size ve bebeğinize.

Kendinizi yormadan açık havaya çıkın kısa kısa yürüyüş yapın, hatta imkanınız varsa haftasonu bir yerlere gidin günü birlikte olsa. İyi gelecektir.

hepsini yaşadık kızımda. hatta kız doğuruyorum diye keşke erkek lsaydi filan demeler.
Ben ikincide canım ekşi istiyor diye dizlerini dövüyordu benim kv eyvahlar olsun buda kız olacak soyumuz kuruyacak diyerek.
Ben de dayanamadım bir gün soyun peygamberden mi geliyor kusura ne olur dedim
Bunların karşısında sessiz kalırsak paspas gibi ezerler aman diyim

Öncelikle sağlıkla kucağınıza alın inşallah
Hamilelik hormonları fena bence bende hamileyken kayınvalideme çok iyi davranmaya başlamıştım. O da bir anne alttan alayım n’olacak falan diye. Lohusalıkta düzeldim ara ara laf sokmalı mesafeli ilişkimize geri döndük bence hazır konuşmuyorken hiç başa dönmeyin. Hamilelikte stres yaşamayın boşuna.

Aslında biraz da konuşayım da hayatı dar edeyim kafası da var. ama yok yaa HER SEY de zamanında güzel.

yok beni artık asla ezemezler. Eli masalı oldum onlara karşı. 20li yaslardaydi o tavırlar. başta artık cahillikten mi neden bilmiyorum alttan almıştım onlar da alttan aldıkça ezmislerdi. şu anda mümkün degil

Aslında biraz da konuşayım da hayatı dar edeyim kafası da var. ama yok yaa HER SEY de zamanında güzel.
Çok güzel mesafe koymuşsunuz hiç bozmayın bence. İnsanız bana da geliyor arada öyle haller. Mesafe falan dinlemeyip hepsinin içinden geçmek istiyorum ama en güzeli mesafe. Mesafeli olunca isteseler de bulaşamıyorlar.

Ayy arkadaşımın k.validesi ekşileri yedin yedin bebek kız oldu diye kızmıştı arkadaşıma o geldi aklıma. Nasıl bir beyinleri var anlamak mümkün değil

Bayramda seyran da görüşmek isterseniz görüşün ama 3 yıldir küs olduğum insanla salça, yufka yapamam ben.

Ben çok affederim ama sildi mi bitmiştir benim için. O yüzden 3 yıldir küs olduğum biriyle bir ara gelmek istemem.

Küs kalmak kötü barışmak iyidir. Sanırım ilk çocuğunuz olacak. onun bahanesiyle ve/veya sizi tebrik ettiklerini nazik konuşup arayı ısıtabilirsiniz. Onca geçen (10) yılda siz ve son 5 yılda o dersini almıştır. Yani sizin pek alttan almanıza gerek duymadan görüşmeye yeniden başlayabilirsiniz. ayrıca kv. çocuğunuz bırakmak için iyi bir yardımcıdır. çıkarcı olmak da lazım.

Yufka yapmak mı? Fantazinize hayran kaldım

Hamile halinle bu sıcakta ne yufkası ne salçası. Gelen yorumlardan sonra yumuşaklığın geçmiştir inşallah

Ayy arkadaşımın k.validesi ekşileri yedin yedin bebek kız oldu diye kızmıştı arkadaşıma o geldi aklıma. Nasıl bir beyinleri var anlamak mümkün değil
İşte beyinleri yok olsa zaten arada bir belli eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…