Yıllar Sonra Gelen Buz Mucizem ;)

Merhaba ; başta Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Her duyduğum olumlu sonuç beni çok çok mutlu ediyor Bende Mart ayında dondurulmuş embriyo transferi yaptırdım ve 9. günümde çok şükür 102 sonucunu aldım. Şuan kese için beklemedeyim ama zaman geçmiyor. kese görünecek mi kalbi atacak mı ? Bir sürü soru geliyor aklıma. Birde tüp bebek de boş gebelik ihtimali hakkında bilginiz var mı? Benim şuan hiçbir belirtim yok buda korkutuyor. Teşekkür ederim.

Canım güzel dileklerin için tşk ederim ama ben 8+4 te kalbi durduğu için bebeğimi kaybettim ve tüp bebek tedavisine artık tövbe ettim çok yıprandım maddi manevi
Umarım sen sağlıkla dünyaya getirirsin bebeğini boş gebelik hiç duymadım tüp tedavisinde milyonda bir dış gebelik duydum ama.kafanı olumsuz şeylerle meşgul etme canım olumlu düşün bebeğine odaklan seninle olduğuna ve olacağına İnan
Gelişmeleri bildirirsen sevinirim ...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kayraam inan çok üzüldüm. Sanırım bu dünya da bizim de bu şekilde bir sınavdayız ve elbet bir gün bizde bu güzel duyguyu yaşayacağız. Duyduğumuz o kadar çok hikaye var ki sürekli tüp bebek deneyip normal yolla hamile kalan hayat bize ne gösterecek bakalım. Ama bence pes etme gerçekten çok yıpratıcı ama pes etme...

Üzülme lütfen senin pozitif olman lazım benim zaten 1 tane 8 yaşında oğlum var Allah ona ömür versin sağlık versin normal yolla olursa başımla beraber ama İnan tüp tedavisine takatim kalmadı 3 defa yaptırdım ama nasip işte sonucunu bizimle paylaş lütfen

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…