Yıllar Sonra Gelen Buz Mucizem ;)

arkadaşlar mrhb :)
sitenin okuruyum ama yazacak çok şeyim olmadı son bir yıldır...
çok kısa anlatayım 2004 te evlendim hiç korunmamamıza rağmen 18 ay sonra oğlum geldi dünyaya 3 yıl kadar istemedik...veee sonra istedik ama olmadı 5 yıl boyunca yumurta takipleri aşılamalar vs...en sonunda geçen yıl tüp bebek maceram başladı 7 tane blast embriyo tek transfer inanılmaz bi umut ama olmadı :KK43: sonra temmuzda dondurulmuş 2 embriyo transferi yine hüsran :KK43:
en son ocak ayında eşimle karar aldık son kalan 2 taneyide transfer ettirip eğer olmazsa tamamen vazgeçmesekte uzun zaman ara verecektik...
nihayet ocak adetimle tedaviye başladım ilaçlar kontroller derken transfer günüm geldi 13 şubat 2014... neden bilmiyorum merkezimden çok memnun olduğum halde o gün çok aksilik yaşadım ...neyse transferim yapıldı ama başarısız 2 denemeden sonra takdir edersiniz ki çokta umutlu ayrılmadım...
diğerlerindeki gibi hayatımı kısıtlamadım gezdim oğlumu okula götürdüm manava gittim yemek yaptım...ve transferin 7.günü içime kurt düştü idrar testi yaptım silik çizgi çıktı :KK1: yok canııım dediiim 8.gün sabah bi daha yaptım yine çift çizgi bekledim 11.gün bi daha yaptım yine aynı :KK70: tmm dedim galiba oldu ama kimseye bişey demedim kan tahlili günüm geldi yine bi umutsuzluk kan verdim geldim sonucum mail olarak geldi açtım ama benim beynim kaymış 112 yi ben 1.12 olarak oku kapat :KK1: sonra dedim sileyim eşim görmesin bide ne göriyim 112 dana gibi 112 hemen çığlık ağlama şok dr mu aradım.2gün sonra tekrarlamamı istedi bi stres daha neyse yaptırdım 225,4 olmuş süper dedi 13 marta yani bugün için tarih verdi kese ve kalp atışı için...bekle bekle geçmez günler 10.03.2014 pazartesi bi kanama bi kanama ölüyorum sandım korkudan dedim tmm buraya kadarmış ama hemen gittik dr a baktı bebek gayet iyi dedi kalbi biraz yavaş atıyo perşembe tekrar gel dedi bugüne kadar yine öl öl diril elhamdülillah ki küt küt atıyodu bebişimin kalbi...
hakkınızı helal edin kafanızı şişirdim...ama bütün sorulara açığım dondurulmuş embriyoyla ve tedavi süreciyle ilgili...

cok sevindim canim Allah kucagina almayi nasip etsin, darisi bizlere insallah..bende dondirigimi alicam yakinda:) sizin sorun neydi canim, yazmismiydin ben mi kacirdim??

Son düzenleme:
cok sevindim canim Allah kucagina almayi nasip etsin, darisi bizlere insallah..bende dondirigimi alicam yakinda:) sizin sorun neydi canim, yazmismiydin ben mi kacirdim??

Çok sağol canım âmin inş. Aslına bakarsan bizim aman da aman asıl sorun şu dedikleri bişey yoktu eski Dr umun çok önemsemediği morfoloji vardı bide diğer transferler tutmayınca genetik test istendi % 10 mozaikleşme görüldü genetik Dr çok önemli değil elimizdeki donmuşları transfer edelim olmazsa sıfırdan tedaviyle pgt yaparız demişti onun için çok minik bi umutla başladım bu tedaviye ama nasip işte ...
Rabbim cümlemizin kucağını doldursun inş. Sizin sorun neydi ? Transfer ne zaman ?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

güle güle büyüt bebeğini cnm sorun neydi?
darısı başıma 1 negatif aşılamam var henüz :KK31:

güle güle büyüt bebeğini cnm sorun neydi?
darısı başıma 1 negatif aşılamam var henüz :KK31:

Çok tşk ederim cnm âmin inş Rabbim cümle isteyenlere nasip etsin
bizim aman da aman asıl sorun şu dedikleri bişey yoktu eski Dr umun çok önemsemediği morfoloji vardı bide diğer transferler tutmayınca genetik test istendi % 10 mozaikleşme görüldü genetik Dr çok önemli değil elimizdeki donmuşları transfer edelim olmazsa sıfırdan tedaviyle pgt yaparız demişti onun için çok minik bi umutla başladım bu tedaviye ama nasip işte ...

Çok tşk ederim cnm âmin inş Rabbim cümle isteyenlere nasip etsin
bizim aman da aman asıl sorun şu dedikleri bişey yoktu eski Dr umun çok önemsemediği morfoloji vardı bide diğer transferler tutmayınca genetik test istendi % 10 mozaikleşme görüldü genetik Dr çok önemli değil elimizdeki donmuşları transfer edelim olmazsa sıfırdan tedaviyle pgt yaparız demişti onun için çok minik bi umutla başladım bu tedaviye ama nasip işte ...

:nazar::nazar:güle güle sağlıcakla büyüt bebeğini cnm dua et :KK16:
:emir_bebek::emir_bebek:bizlerede nasip olsun inşallahhhhh iyi geceler :KK3:

:nazar::nazar:güle güle sağlıcakla büyüt bebeğini cnm dua et :KK16:
:emir_bebek::emir_bebek:bizlerede nasip olsun inşallahhhhh iyi geceler :KK3:

Âmin inş canım sen napıyosun tedavi sürecinde misin ? Yoksa gün mü sayıyorsun test için ?

malesef canım bu sabah sevinçle umutla gittim kan verdim sonuç 0,100 negatif.:KK43::KK43::KK43:

Canım nolur üzülme :KK43: kaçıncı denemendi ??? Benimde 3.te tuttu bak Rabbim ne zaman nerden nasip eder bilemeyiz. Belki bu arada kendiliğinden olur...

Canım nolur üzülme :KK43: kaçıncı denemendi ??? Benimde 3.te tuttu bak Rabbim ne zaman nerden nasip eder bilemeyiz. Belki bu arada kendiliğinden olur...

daha ilk denememizdi canım ne bileyim insan umutlanıyor olacak sanıyor sanki tüp olunca kesin olacak gibi geliyor ama malesef rabbim vermeyince hiçbr şekilde olmuyor.... sonuncuyu donmuşlar la mı denedin

daha ilk denememizdi canım ne bileyim insan umutlanıyor olacak sanıyor sanki tüp olunca kesin olacak gibi geliyor ama malesef rabbim vermeyince hiçbr şekilde olmuyor.... sonuncuyu donmuşlar la mı denedin

Seni çok iyi anlıyorum canım bende şok olmuştum ilk deneme negatif olunca :KK43: 2.denemede biraz daha umutsuzdum 3.de zaten kesin olmayacak gözüyle baktım.Nasipten öte köy yok...Evet canım dondurulmuş embriyoydu...

Seni çok iyi anlıyorum canım bende şok olmuştum ilk deneme negatif olunca :KK43: 2.denemede biraz daha umutsuzdum 3.de zaten kesin olmayacak gözüyle baktım.Nasipten öte köy yok...Evet canım dondurulmuş embriyoydu...

aynen.. şimdi benim ilk negatifya adet olunca hemen başlayabilirmiyim bekleme devresi var mı... bi de donmuşla yapılınca yine transfer ücreti alınıyormu ilk zaman verdiğimiz kadar değildir demii merak ediyorumdas

aynen.. şimdi benim ilk negatifya adet olunca hemen başlayabilirmiyim bekleme devresi var mı... bi de donmuşla yapılınca yine transfer ücreti alınıyormu ilk zaman verdiğimiz kadar değildir demii merak ediyorumdas

Genelde 2.adetten sonra tavsiye ediyorlar merkezin nere ist.damısın? Benim ilk tedavide ilaçlarda dahil 7000-7.500 ₺ arası tutmuştu.ama dondulmuşta 2.sinde 2.400 ₺ vermiştik şimdi 2.900 ₺ verdik ama buna 2 tane kan tahlili de dahildi
Çok acele etme yaşın gençse vücudun dinlensin biraz :KK66:

Çok sağol canım âmin inş. Aslına bakarsan bizim aman da aman asıl sorun şu dedikleri bişey yoktu eski Dr umun çok önemsemediği morfoloji vardı bide diğer transferler tutmayınca genetik test istendi % 10 mozaikleşme görüldü genetik Dr çok önemli değil elimizdeki donmuşları transfer edelim olmazsa sıfırdan tedaviyle pgt yaparız demişti onun için çok minik bi umutla başladım bu tedaviye ama nasip işte ...
Rabbim cümlemizin kucağını doldursun inş. Sizin sorun neydi ? Transfer ne zaman ?

bizimde morfoloji bas belasi canim, transferim haftaya persembe insallah:) kucagina almak nasip olsun canim:nazar::nazar:

Genelde 2.adetten sonra tavsiye ediyorlar merkezin nere ist.damısın? Benim ilk tedavide ilaçlarda dahil 7000-7.500 ₺ arası tutmuştu.ama dondulmuşta 2.sinde 2.400 ₺ vermiştik şimdi 2.900 ₺ verdik ama buna 2 tane kan tahlili de dahildi
Çok acele etme yaşın gençse vücudun dinlensin biraz :KK66:

yaşım 25 canım diyarbakırda bahçeci merkezinde denedim bizimde herşey dahi 7000 lirayı buldu.. ama donmuşlarla ni öyle yüksek fiyat yaa sadece transfer yapıyorlar aşılama gibi bişey.. canım o kadar istiyorum ki 1 ancak beklerim bence doktor da uygun görürse hemen yaptırmak istiyorum

bizimde morfoloji bas belasi canim, transferim haftaya persembe insallah:) kucagina almak nasip olsun canim:nazar::nazar:

Kendine dikkat et transfer öncesi yorma kendini yorgun vücut yattıkça atar içindekini.bol bol dua et özellikle Ayetel kürsi oku
Âmin inş ben ve tüm isteyenler kucağına alır :KK66:

yaşım 25 canım diyarbakırda bahçeci merkezinde denedim bizimde herşey dahi 7000 lirayı buldu.. ama donmuşlarla ni öyle yüksek fiyat yaa sadece transfer yapıyorlar aşılama gibi bişey.. canım o kadar istiyorum ki 1 ancak beklerim bence doktor da uygun görürse hemen yaptırmak istiyorum

Bekle 1-2 ay vücudun dinlensin :KK66: bende Fulya bahçeci de yaptırdım evet fiyatlar biraz fazla ama yapacak bişey yok keşke olsa o paraya fazla fazla değecekte olmayınca insan neye yanacağını şaşırıyo :KK43: maddi manevi çöküş... Umarım bu defa olur cnm ...

Kendine dikkat et transfer öncesi yorma kendini yorgun vücut yattıkça atar içindekini.bol bol dua et özellikle Ayetel kürsi oku
Âmin inş ben ve tüm isteyenler kucağına alır :KK66:

cok sagol canim tavsiyelerin icin, uygulayacagim:)

Bekle 1-2 ay vücudun dinlensin :KK66: bende Fulya bahçeci de yaptırdım evet fiyatlar biraz fazla ama yapacak bişey yok keşke olsa o paraya fazla fazla değecekte olmayınca insan neye yanacağını şaşırıyo :KK43: maddi manevi çöküş... Umarım bu defa olur cnm ...

inşallah canım inşallah

X