Yıldız yükseltme, Blokaj kaldırma Çalışmaları

Yazdıklarınız özellikle, şeytana ruhunuzu satıyor tamamen bioenerjiden bağımsız bir şey uzaktan yakından alakası yok. Ben çok hakim değilim ama bu bahsettiğiniz şeyler bu alanla alakasız o yüzden diyorum başka şeylerle karıştırıyorsunuz diye. Üniversitelerimizde bunun eğitimi verilmezdi diye düşünüyorum,çok gözü kara yorum yapıyorsunz.
Bioenerji diye neler oluyor…
Araştırın ne gruplara gelin katılın vs diyorlar.
Bioenerji denen olayı herkes yapar ki çok basit bi teknik.
Bioenerji diye de oluk oluk para kopartıyorlar milletten.

Oooo özellikle ülkemize konuşlandılar. O kadar fazla ki.
Araştırın; kardeşlik, birlik bilinci, aydınlık taraf vs çalışmaları diye milleti kandırıyorlar.

Ülkemize bill gate boşuna gelmiyor.

Araştırır iseniz ne olduğunu bilginizde artar. Mesela neden kapadokya da belirli bir yere kadar inilir altına inilmez. Kapadokyadan daha da eski ilginç yerler dillendirilmez. Göbeklitepede neden dj ler gelip garip garip kanınızı emicez geldik diye bangır bangır performanslar sergilendi. Zerzeven kalesine kimler gelip gidiyor ve geldiklerinde bütün herkes izinli oluyor ve yollar kapatılıyor. Didimdeki ifrit kapıları yaz yaz bitmez.
Sizin bildiklerinize ulasamadım
Dıdımdeki ve zerzeven kalesi için aramalarıma sonuc bulamıyorum.
Gobeklıtepeye ulastım sagolun 🤗

Sizin bildiklerinize ulasamadım
Dıdımdeki ve zerzeven kalesi için aramalarıma sonuc bulamıyorum.
Gobeklıtepeye ulastım sagolun 🤗
Didimdeki ifrit kapısı çok meshurdur.
Açılmasını istiyor bill abimiz.
Zerzeven kalesi içinde bi çok bilgi var.
Youtubede baya video bulursun.

Zaten İstanbul düşerse Kudüs düşer ya da Kudüs düşerse İstanbul düşer lafını mutlaka duymuşsunuzdur. Bilmeyenler gülüyorda enerji olarak birbirine bağlılar.
Siyasetle alakası yok…

Araştırın çok derin ve ilginç konulardır. Ben kaç yıldır bu konuların içindeyim.
İlgili iseniz Hakan Yedicanı mutlaka takip edin dediklerinin hepsinin altına imza atıyor bu konuları bilenler.
Komple teorisi denen herşey tek tek yaşanınca dalga geçenlerde sustu.

Şimdi insanlar daha ilgili ve bilgili bu konularda eskiden hurafe felan der geçerlerdi.

Didimdeki ifrit kapısı çok meshurdur.
Açılmasını istiyor bill abimiz.
Zerzeven kalesi içinde bi çok bilgi var.
Youtubede baya video bulursun.

Zaten İstanbul düşerse Kudüs düşer ya da Kudüs düşerse İstanbul düşer lafını mutlaka duymuşsunuzdur. Bilmeyenler gülüyorda enerji olarak birbirine bağlılar.
Siyasetle alakası yok…

Araştırın çok derin ve ilginç konulardır. Ben kaç yıldır bu konuların içindeyim.
İlgili iseniz Hakan Yedicanı mutlaka takip edin dediklerinin hepsinin altına imza atıyor bu konuları bilenler.
Komple teorisi denen herşey tek tek yaşanınca dalga geçenlerde sustu.

Şimdi insanlar daha ilgili ve bilgili bu konularda eskiden hurafe felan der geçerlerdi.
Cok tesekkür edıyorum hakan yedicana bakayım ben bir

X