Yıldız yükseltme, Blokaj kaldırma Çalışmaları

cefakarilgi

ilk önce insan
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2024
80
66
32
Merhaba,ben uzun süreidir çok kötü bir evliliğin içerisindeym 8 yıldır yurtdışında ailemden uzak ve arkadaşsz işsiz bir şekilde yaşıyorum bildiğiniz asosyalim. Evlendim kocam olacak şahıs istiyor die yurtdışna sorgsuz sualsiz taşındım çünkü çok güveniyor seviyordum ama sonra evliliğim berbat hale geldi aynı şekilde kocam olacak şahısta. Hayatım altüst oldu ne mesleğimi yapabildim ki ben mesleğine aşık bir insanım ne de hayatımı yaşayabildim. Evliliğimi bitirme kararı aldım zaten çoktan bitmiştide resmiyet yoktu yalnızca ve bu 8 yılda eski enerjik mutlu benden eser kalmadı. Kuzenim bana böyle seanslar alabileceğimi söyledi kendisininde bazı konulardan dolayı almış olduğunu ve çok farklılık hissettiğini söylemiş tabi o evliliğindeki durumları düzeltmek için almış ama ben kendim için istiyorum. Bana önerdiği kişiyle görüşme sağladım uzunca bir görüşme yaptım 7 seans dedi başlangıç için herşeyini detayını anlattı çokta içime sindi. Maddiyat benim için önemli değil yani ama ben vaktimi kaybetmek istemiyorum zate 8 yılımı çöpe atmış gibi hissediyorum bu seansşarı yaptıran ve sonuç alan var mı sadece sohbet etmek istyorjm eğer varsa gerçekten bir çıkış istyorum çünkü bu şu an olduğum kişiden eski halimi istyorum. Allahıma şükürler olsun ki iş bulma olanağım var ama sadece işle bitmiyor ben mutluluğumu geri istyorum mesjlarınızı bekliyorum teşekkürler

Sizi çok iyi anlıyorum yurt dışında zor her şey (
Şimdi bazıları gelecek ayy kursa gitseydin ay napsaydınn sanki her şey çok kolay

Sizi çok iyi anlıyorum yurt dışında zor her şey (
Şimdi bazıları gelecek ayy kursa gitseydin ay napsaydınn sanki her şey çok kolay
Öyle gerçekten yd tanıdık olmayınca insan hiç cesaret edemiyor. Şuan türkiyedeyim bakalım çalışma nasıl fayda edicek merak ediyorum deneyimleyen varsa diye

Kime yaptıracaksınız , nasıl işlemlermiş biraz detay verir misiniz ben de merak ediyorum
Benim kuzenim önerdi onun evliliği kötüydü biraz doğrsu bazı konularda kocasyla sorun yaşıyordu dediğine göre şimdi Maşallah nazarım değmesin çok iiylermiş. Ben her şeymi paylaşırım onunla oda bana bu olumaladan blokaj kaldırmadan fln bahsetti sonuç görmese önermez herhalde bilmiyorum yalan söylicek hali yok diye düşünüyorum bana güzel şeyler olsunda bol bol anlatırım burda yeterki güzel olsun artık hayatımda bazı şeyler

Ne oldugunu bilmediginiz bu işlere asla girmeyin.

Şeytani negatif enerji çalışması çoğu ruhunuzu satıyorlar.
Şak gibi geliyor ama sonra gece bişeyler görme, uykudan korkarak uyanma.

Çoğu da para tuzagı.

Yaradandan el aç iste dua et aynı şey.

Çoğu da para tuzagı.

Şimdi siz böyle diyince ürktüm ama bu dediğiniz alanla benim bahsettiğim bir değil Bioenerji uzmanlarına müsaade edilmez dediğiniz gibi olsa? Ben şifalandırma çalışması yaptıracağım mesela çalışmanın bana detaylarınıda verdi dediğiniz gibi olduğunu hiç zannetmiyorum başka bir şeyle karıştırıyorsunz bence

Çoğu da para tuzagı.

Evet bu arkadaş doğru diyor. Ruhunuzu satıyorlar bu onlar için bir ayin gibi. Aman diyim. Siz kendinizi kötü hissettikçe onlara gitmeye devam edeceksiniz o yüzden zaten kötü ruhlar var işin içinde
Bunun için psikiyatristler var lütfen onlardan faydalanın. Terapi alın. Şarlatanlardan uzak durun.

Evet bu arkadaş doğru diyor. Ruhunuzu satıyorlar bu onlar için bir ayin gibi. Aman diyim. Siz kendinizi kötü hissettikçe onlara gitmeye devam edeceksiniz o yüzden zaten kötü ruhlar var işin içinde
Bunun için psikiyatristler var lütfen onlardan faydalanın. Terapi alın. Şarlatanlardan uzak durun.
Evham yaptım şimdi bio enerji çalışmaları dediğiniz gibi mi oluyor? Ben araştırdım ama hç öyle şeyler okumadım yani bunların seansaları terapileri oluyor bence başka bir şeyle karıştırıorsunuz siz.

Evham yaptım şimdi bio enerji çalışmaları dediğiniz gibi mi oluyor? Ben araştırdım ama hç öyle şeyler okumadım yani bunların seansaları terapileri oluyor bence başka bir şeyle karıştırıorsunuz siz.
Hayır ya bioenerjiler diğerleri hepsi böyle oluyor. Mesela toplu halde yapılan şeylerden de bu yüzden çok korkarım. İşin içine enerji girdiği zaman iş çok başka yerlere gider. Siz bir ruh sağlığı doktoruna gidip terapi alın derim.

Hayır ya bioenerjiler diğerleri hepsi böyle oluyor. Mesela toplu halde yapılan şeylerden de bu yüzden çok korkarım. İşin içine enerji girdiği zaman iş çok başka yerlere gider. Siz bir ruh sağlığı doktoruna gidip terapi alın derim.
Teşekkür ederim uyarınız için. Ben sorunumun enerjiden olduğuna inanıyorum çünkü evlilik öncesi ve sonrası çok değiştim çöktüm,zaten anlaştım ödemesini yaptım seansa başlayacağım yarın ne olcak göreceğim.

Teşekkür ederim uyarınız için. Ben sorunumun enerjiden olduğuna inanıyorum çünkü evlilik öncesi ve sonrası çok değiştim çöktüm,zaten anlaştım ödemesini yaptım seansa başlayacağım yarın ne olcak göreceğim.
İlginç. Hakkınızda hayırlısı olsun. Evlilik öncesiyle sonrası arasında yılllar var adam ruhunuzu emmiş. Tabi enerji kalmaz :)

Ben de 1 senedir bahsettiğiniz şartlarda yurtdışında yaşadığım için mutluluğumu, enerjimi kaybettim. Ancak bunun böyle birileri tarafından yükseltileceğine zerre inanmıyorum. Zorlu bir yoldan geçen birçok kişi mutluluğunu yitirebilir. Bu durumlarda psikiyatr ve psikolog desteği almak daha doğru ve bilime de uygun bir davranış olur. Ben şu anda ilaç tedavisine başladım. Sürekli kendimi yiyip bitirdiğim şeyleri düşünmeden biraz kafamı dinlemeye başlayabildim. Size de uzman desteği tavsiye ederim.

Şimdi siz böyle diyince ürktüm ama bu dediğiniz alanla benim bahsettiğim bir değil Bioenerji uzmanlarına müsaade edilmez dediğiniz gibi olsa? Ben şifalandırma çalışması yaptıracağım mesela çalışmanın bana detaylarınıda verdi dediğiniz gibi olduğunu hiç zannetmiyorum başka bir şeyle karıştırıyorsunz bence
Bioenerji ulvi bişey degil ki sizde ögrenin nasil yapıldığını sizde bioenerji uzmanı olursunuz.
Yahu sizi yoluyorlar yoluyorlar.
Çok da basit bi eğitimi var.

Yo karıştırmıyorum neyin ne oldugunu bilmediğiniz enerji calismasi yapan bir yere gitmeyin.

Yazdıklarım gayet ciddi şeyler…

Çoğu da para tuzagı.

Tovbe haşa seytana ruh nSıl satılıyor ay
Seytanla nasıl anlasma yapılıyot

Ben de 1 senedir bahsettiğiniz şartlarda yurtdışında yaşadığım için mutluluğumu, enerjimi kaybettim. Ancak bunun böyle birileri tarafından yükseltileceğine zerre inanmıyorum. Zorlu bir yoldan geçen birçok kişi mutluluğunu yitirebilir. Bu durumlarda psikiyatr ve psikolog desteği almak daha doğru ve bilime de uygun bir davranış olur. Ben şu anda ilaç tedavisine başladım. Sürekli kendimi yiyip bitirdiğim şeyleri düşünmeden biraz kafamı dinlemeye başlayabildim. Size de uzman desteği tavsiye ederim.
Teşekkürler evet gerçekten süreç böyle oluyor ve insanın kendini tanımadığı bir hale getiriyor bu durum. Deneyeceğim bakalım içimden geleni yapıyorum denemek bana bir şey kaybettirmez sonrasında dediğiniz gibi bir aksiyon alırım

Bioenerji ulvi bişey degil ki sizde ögrenin nasil yapıldığını sizde bioenerji uzmanı olursunuz.
Yahu sizi yoluyorlar yoluyorlar.
Çok da basit bi eğitimi var.

Yo karıştırmıyorum neyin ne oldugunu bilmediğiniz enerji calismasi yapan bir yere gitmeyin.

Yazdıklarım gayet ciddi şeyler…
Yazdıklarınız özellikle, şeytana ruhunuzu satıyor tamamen bioenerjiden bağımsız bir şey uzaktan yakından alakası yok. Ben çok hakim değilim ama bu bahsettiğiniz şeyler bu alanla alakasız o yüzden diyorum başka şeylerle karıştırıyorsunuz diye. Üniversitelerimizde bunun eğitimi verilmezdi diye düşünüyorum,çok gözü kara yorum yapıyorsunz.

Tovbe haşa seytana ruh nSıl satılıyor ay
Seytanla nasıl anlasma yapılıyot
Oooo özellikle ülkemize konuşlandılar. O kadar fazla ki.
Araştırın; kardeşlik, birlik bilinci, aydınlık taraf vs çalışmaları diye milleti kandırıyorlar.

Ülkemize bill gate boşuna gelmiyor.

Araştırır iseniz ne olduğunu bilginizde artar. Mesela neden kapadokya da belirli bir yere kadar inilir altına inilmez. Kapadokyadan daha da eski ilginç yerler dillendirilmez. Göbeklitepede neden dj ler gelip garip garip kanınızı emicez geldik diye bangır bangır performanslar sergilendi. Zerzeven kalesine kimler gelip gidiyor ve geldiklerinde bütün herkes izinli oluyor ve yollar kapatılıyor. Didimdeki ifrit kapıları yaz yaz bitmez.

X