Yıldız Tilbe'den ırkçı mesajlar

Chess

Nirvana
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
53.299
42.836
İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarına tepki gösteren şarkıcı Yıldız Tilbe, Twitter üzerinden ırkçı mesajlar paylaştı. Yıldız Tilbe, "Allah, Hitler'den razı olsun bunlara az bile yapmış ne kadar haklıymış adamcaz" ifadesini kullandı.

Yıldız Tilbe'den ırkçı mesajlar

Şarkıcı Yıldız Tilbe'nin paylaştığı bu ifadeler tepki topladı. İşte Yıldız Tilbe'nin Twitter üzerinden paylaştığı mesajlar:
- İsrailin sonuna az kaldı sizi ne duvarlarınız nede ektiğiniz o ağaçlar kurtaramıycak size ölümde olmayacak şeytanın oğulları Amerika israil
- Allah hitlerden razı olsun bunlara az bile yapmış ne kadar haklıymış adamcaaz
- bu Yahudilerin sonunu gene müslümanlar getiricek Allahın izniyle az kaldı azz
- Allah ve kendi peygamberleri Musa a.s dahil bütün peygamberlere düşmanlar
- iftara nasıl az kaldıysa sizin sonunuzada o kadar kaldı dünyanın yaşı itabariyle

Tepki görünce açıklama yaptı
- Yıldız Tilbe'nin bu sözlerinin ırkçılık olduğunun vurgulanmasından sonra bir açıklama yapan şarkıcı şunları yazdı:
- ben ırkçı değilim bütün ırkçılığı Allah yoketsin bakın ne haldeler kendilerinden başka millet inanç tanımayanların yaptıkları hakmı
- dünyanın heryerinde Müslümanlara zulüm var. birtane Amerikalı yada Yahudi varmı katledilen, ülkesi bombalanan milleti öldürülen
- her pislik bunlarda işte heryeri bunlar işgal eder elele arkalarından Avrupalılar destekler her türlü

milliyet

Yahudilerin kutsal kitaplarında:
Kendi dinlerinden olmayan herkes domuzla eşek türünden, hayvan ve insan arası bir varlıktır.
Dininden olmayanla zina serbest , borç alıp ödememek serbest...
Diye gidiyor bu
Bir yahudi ile kavga etmek Allah ile (haşa) kavga etmek gibi
Onlar olmasa güneş,su gibi nimetler de olmazmış

Son düzenleme:
çok güzel konuştu hiçte ırkçı değil kendiside dedi zaten ırkçıı değil diye hemen o attığı tweetlerin ardından

Allah ırkçılığı yok etsin diyor...Sonra Allah hitlerden razı olsun diyor, ırkçılığı desteklemiş oluyor bir yandan. Çok mantıksız

güzel söylemiş ağzına sağlık....lanet olsun israile daha az önce bir baba gördüm çocuğunun cesedinin üzerine kapanmış kaldıramıyorlar.evlat acısı ne demek...yüreğim dayanmadı....allah kahretsin hepsini....rabbim çok sabırlı

Eksik olmuş ama biraz, bugun yahudiler bunları yapabiliyorsa bunun sorumlusu biz müslümanlar değil miyiz

Neresı ırkçı.helal olsun cesaretinen.yahudiler tevrata baglıdır hç okudunuz mu ?onlara göre yahudi olmayan goyim yani hayvan maymundur?anlamadınız mı zorla siz maymunsunuz dediqtmek yerine bilimi katıp çogunuza ben maymunum dedirttı.yahudiler neden özeldir.onlara göre yahudiler ilk kadın olan lilith ile şeytan birleşmesı ırktır.şimdı ırkçılık yapana ırkçı deniliyor ama ırkçı bu sanatçı oluyor.böyle yapanlara bende goyim diyorum :)

Böylesine gerçek karelere karşı ayıp etmiş olurum yalancıktan Yıldız'ı kınarsam , üstelik bu en hafifi
Ama bir farkla; Hitlerin yaptığı şey, onlar mazlum durumdayken yapıldı , onu çıkarabiliriz

ırkçı mı değil mi bilmem ama hitler denilen caninin masum insanları,çocukları ne işkencelerle öldürdüğünün farkında olan bir insan olarak ona da ohh olsun demem şu anda israilin filistinli masum halka yaptığı onca insanı katlettiği zulme de sessiz kalmam..nerede suçu olmayan insanlar,çocuklar,anneler ölüyorsa orada içim yanar kimliği,dini,dili,ırkı önemli değil!

Allah ırkçılığı yok etsin diyor...Sonra Allah hitlerden razı olsun diyor, ırkçılığı desteklemiş oluyor bir yandan. Çok mantıksız

ben çok mantıklı bulmadım açıkçası..Yahudi doğsaydı ve onu gaz odasına kapatsaylardı ne yaprdı acaba..sağlıklı düşünemiyor demek artık:44:

Sorularla İslamiyet sitesinde şöyle bi ayrıntı var, buna dikkat etmeliyiz:
Yahudiler lanetli mi?
.
.
.

Fakat bu lanetlenmenin sadece ırkî bağlamda ele alınması yanlış olur. Çünkü onlar içinde de hak ve hakikati teslim eden, iyiliği emredip, kötülüğü nehyeden kimselerin olduğu gerçektir. Nitekim Hz. Peygamber (asm) döneminde Yahudi alimlerinden olan Abdullah b. Selam kitaplarında Hz. Peygamber (asm)'in vasıflarını okumuş ve Peygamber'i görür görmez "Bu yüzde yalan yoktur." diyerek hemen iman etmiştir.

Hiç kimse milliyetinden ve ırkından dolayı şekavete mahkum olmadığı gibi, saadete nail olmayacağı, üstünlüğün ancak takvada olduğu, kim zerre kadar hayır işlerse veya zerre kadar kötülük yaparsa muhakkak karşılığının verildiği hakikati mutlak Adaletin iktizasıdır.

alıntıdır. tarihin en büyük utancı mazi soykırımı..meryemcim..Adolf hitlerin kavgam kitabını okursan adamın ne kadar zeki aynı zamanda bir okadar hasta ruhlu bir insan olduğunu anlarsın..alman ırkının üstün bir ırk olduğunu ve bir gün tüm dünyaya hükmedebileceyini hayal etti..ya hep ya hiç dedi ve intahar etti..

Son düzenleyen: Moderatör:
kardeşlerimiz kan ağlarken faşistlik yapmıcam diye yırtamam kendini
şerefsiz katiller

hitlerin yaptıklarının günümüzün israil devletini oluşturabilmek için bizzat bazı yahudiler tarafından finanse edildiğini biliyor muydunuz?

Canım ben zaten bunu onaylamıyorum ve çok hassasım bu konularda
Ortaokulda hocamız bize anlattı ve evden, internette araştırın demişti ben bunlara bakıp aratınca uzun bir süre kendime gelememiştim , bu durum beni çok etkilemişti
Yani dmek istediğim ben bu soykırımı desteklemiyorum ama bugunkü zulme sessiz kalamam , Yıldız da kısmen haklı

hitlerin yaptıklarının günümüzün israil devletini oluşturabilmek için bizzat bazı yahudiler tarafından finanse edildiğini biliyor muydunuz?

Duymuştum ama gerçekilğini hiç araştırmadım
Yalnız bugun bu durumu kullandıkları söylenir hep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…