Yıldız Tilbe'den ırkçı mesajlar

Bak güzel arkadaşım. Biz kuluz. Elhamdulilah müslüman kullarız. Hemde öyle bir peygamberlerin ummetiyiz ki kendisini alenen aşağılayan, canına kast eden düşmanına dahi merhametli. Hal böyle olunca ırkı ne olursa olsun canı yanan her insan bizim duamizdan nasiplenir. Müslümana yazik berikine oh olsun deme luksumuz yok ümmet olarak. hak tealada her zaman icin mazlumun yanındadır.
Hitler dediğin sahis üstün irk sevdasi ile böyle bir katliama girismistir. Aynen bugun yahudilerin yaptıgi gibi. Allah onlari lanetledi demissin. Cenabı hak kimbilir onlari belkide bu şekilde sinadi. ancak zalim olunca lanetledi. Çünkü şüphesiz zulüm, sahibi icin mazlumluktan daha aci bir kaderdir.

Hitler niye katliam yapmis bir bilene sor diyenlere cevap vereyim. Tarih bilgin nasil bilmiyorum ama mutevazi olmiycam konu avrupa tarihi ise benim gayet iyidir.
Yahudiler yahudi olduklarindan öldürulmedi.
Kisa bir bilgi vereyim. 1.dunya savasini malup bitiren almanya ic calkantilardan sonra hitler basa gecince savasin sorumlularini almanyadaki azinliklar hasta ve sakatlar olarak gosterdi. Aslinda bu onun secim kampanyasinda da sık dile getirdigi bir argumandi. Hatta bunlarin calisma sistemine dahil edilmesi ise yaramayanlarin da ortadan kaldirilmasi secim vaadiydi.
Basa gecince ilk isi calisma kamplari yapip azinlikari hasta ve sakatlari buraya gondrmek oldu. Onlarin almanyanin sirtinda kambur olarak gordugunden almanya ya ancak boyle faydalari olacagini dusundu.
Onceleri calisma kamplari olarak dusunulen bu kamplar gerek tahminden fazla kisi olmasi gerekse ari irk hirsi yuzunden olum kamplarina donustu.
Oyle ki gaz odalari bundan dolayo cikti.
Bu olen insanlar arasinda bulgarlar cingeneler ruslar ve hastalar özurluler de vardi.

Simdi gelelim su yahudi meselesine.

Filistinliler din kardesligini birakin insan olarak degerlidir.

Ayni sey israile de olsa ayni duyarliliga sahip olmaliyiz.

Ama filistinlileri destekliycem diye yahudileri kokten kotulemek olmaz.

Savas devlet meselesidir. Halk meselesi degil.

Yani kizacaksak israil devletine kizmaliyiz. Yahudilere degil.

He bunun yaninda zulme sessiz kalan zulmu islemis gibidir. Bu yuzden arap devletlerine de tavir alinmali.

Hadi fiziksel olarak kimse mudehale edemiyor. Ama en azindan lafla da olsa biseyler soylenmeliydi.

Yazik. Ahirette sikayette olacak o anne karninda vurulan yavrucak.

Irkçı söylemlerden kaçınınız, hakaret etmek, polemik, konu dışı mesaj yasaktır.

Cahilliğin gözü kör olsun
Bir de yıldız tilbeye diyorlar
Yahudi ne daha bunu bilmiyorlar
Müslümanlık ile karşılaştırıp empati kuruyor sözde
Neymiş yahudi halkı böylemşymiş
Neyse ya dicek çok şey var ama nafile işte
Kk nın vicdanına kalmadı zaten dünya
Hepinize iyi uykular

Musevi ve Yahudi aynı şey değil
Yahudi ırkı inançlarına göre seçilmiş
Ve inançlarına göre bizler domuz ve köpeğz
İşte bu laf onlara zaten

Musevi ve Yahudi aynı şey değil
Yahudi ırkı inançlarına göre seçilmiş
Ve inançlarına göre bizler domuz ve köpeğz
İşte bu laf onlara zaten

ben Yahudi ve musevileri aynı diye biliyorum
yahudi ırk ,ama aynı zamanda bir din
bi insan sonradan Yahudi olsa,ne denir o insana
ben Yahudi olmuş derim
ona kalırsa hristiyanlarada isevi deniyor
bence Musevi yahudinin diğer versiyonu

Son düzenleme:
ben Yahudi ve musevileri aynı diyebiliyorum
yahudi ırk ,ama aynı zamanda bir din
bi insan sonradan Yahudi olsa,ne denir o insana
ben Yahudi olmuş derim
ona kalırsa hristiyanlarada isevi deniyor
bence Musevi yahudinin diğer versiyonu

İkisi birbiriyle karıştırılan şeyler ama aynı değil
bir insan sonradan yahudi olamaz çünkü ırk ve din iç içedir
mesela ben istesem de yahudi olamam çünkü o ırka mensub değilim

Son düzenleme:
İkisi birbiriyle karıştırılan şeyler ama aynı değil
bir insan sonradan yahudi olamaz çünkü ırk ve din iç içedir
mesela ben istesem de yahudi olamam çünkü o ırka mensub değilim

peki Türkiye'dekiler Yahudi değilmi?
Osmanlı zamanında İspanya'dan gelmiş safkan Yahudiler,onlar Türk değilki
internetten bakıyorum,yahudilikle Museviliğin aynı şey olduğunu söyleyende var aksini iddia edende
ama ben hep böyle bildim,hem din hem ırk olduğu için,musaya tabi olana Yahudi denebilir diye düşünüyorum
peki Hristiyanlara neden isevi deniyor?

Ben internetten bakmadım kaynağını hatırlamıyorum bir kitapta okudum
Hz Musa'ya tabi olanlara Musevi deniliyor ama Yahudiler dinlerini kendi ırklarına özel kıldılar bu nedenle herkes yahudi olamaz, bu durumu hangi zamanlarda ortaya çıkardıklarını bilmiyorum
Bu durumun karışık olduğunu duymuştum ben de ama şöyle düşünüyorum ikisi aynı şey bile olsa her isteyen yine olamaz çünkü onların inançlarında o ırk özel bir ırktır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…