Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Evelynn Evelynn
ne zaman senın konunu görsem koşuyorum:)
olurda foto paylaşır bebişlerinin diye...
ve yine yapmışşın yapacağını.
burada beni çatlattın resmen.çok tatlılar.maşallah diyeyim.

Benimde 10 kg hedefim vardı zaten burayı görünce
şimdiden motive oldum bende katılmak istiyorum
boyum 1.70 kilo 69 .

Evelynn Evelynn tamam cnm benide yaz
Kilim şuan 65 diye biliyorum tartiyi sonunda bugün netten verdim sipariş pazartesiydi kadar ulaşmış olur. O zaman net kilomu söylerim.boyum 1.70

Evelynn Evelynn canım ben işten çıktığımda saat 6 eve geldiğimde bucugu buluyor. Yemeği hazirlamam 7 7.5 zaten en az 8de bitiş olur.
Bide 1.5 litreden fazla su icemiyorum ya zorluyorum kendimi ama olmuyo

Benimde 10 kg hedefim vardı zaten burayı görünce
şimdiden motive oldum bende katılmak istiyorum
boyum 1.70 kilo 69 .

Tamam canım pazartesi başlıyoruz unutma burayı:)

Evelynn Evelynn tamam cnm benide yaz
Kilim şuan 65 diye biliyorum tartiyi sonunda bugün netten verdim sipariş pazartesiydi kadar ulaşmış olur. O zaman net kilomu söylerim.boyum 1.70

Evelynn Evelynn canım ben işten çıktığımda saat 6 eve geldiğimde bucugu buluyor. Yemeği hazirlamam 7 7.5 zaten en az 8de bitiş olur.
Bide 1.5 litreden fazla su icemiyorum ya zorluyorum kendimi ama olmuyo

Canım o saat kısmını 7den 8'e alabiliriz herkes toplansın da konusur ayarlarız. Ama suyu 2 litreye tamamla lütfen sağlığın için.

Evelynn Evelynn evet daha iyi olur.
Biliorum iş yerinde iciyorum.eve gidince aklıma bile gelmiyor su nedense.
Sen kaç kilosunu şuan . beraber bi diyet gunlugundeydik seninle o zamandan bu yana kaç kilo verdim.
Bu arada mekik sguat denicem ikisini bir arada dusunuyorum olurmu

IMG_20150731_133445.jpg 2 hafta önce tartınmıştım turkcell depoda saklıyordum şimdiden bulunsun :)

Evelynn Evelynn evet daha iyi olur.
Biliorum iş yerinde iciyorum.eve gidince aklıma bile gelmiyor su nedense.
Sen kaç kilosunu şuan . beraber bi diyet gunlugundeydik seninle o zamandan bu yana kaç kilo verdim.
Bu arada mekik sguat denicem ikisini bir arada dusunuyorum olurmu

Sayfaya bakarsın biz hatırlatırız sana su içmeyi.
Ben 74 falanım sanırım. Pazartesi tartılacağım. O günlükten sonra 67lerdeydim ama sonra hastalandım. Haşimoto diye bir hastalık çıktı çok hızlı kilo alıyorum. Şimdi dur dedim kendime yeniden başladım.
Zaten buyuk ihtimalle mekik squat ikisini bir arada götüreceğiz. Bunlar günlük spor ödevi olacak. İlk sayfada paylaştığım tablodaki sayıya göre ilerleyeceğiz.

düzelttim sonunda bu arada kedilere bayılırımm :KK70:

Sayfaya bakarsın biz hatırlatırız sana su içmeyi.
Ben 74 falanım sanırım. Pazartesi tartılacağım. O günlükten sonra 67lerdeydim ama sonra hastalandım. Haşimoto diye bir hastalık çıktı çok hızlı kilo alıyorum. Şimdi dur dedim kendime yeniden başladım.
Zaten buyuk ihtimalle mekik squat ikisini bir arada götüreceğiz. Bunlar günlük spor ödevi olacak. İlk sayfada paylaştığım tablodaki sayıya göre ilerleyeceğiz.
Tamamda gunluk spor zaten yarım saat yürüyüş bu ek olacak.
Üzüldümhhastalığına cnm inş bi an önce iyileşir çabuk kilo verirsi.

Tamamda gunluk spor zaten yarım saat yürüyüş bu ek olacak.
Üzüldümhhastalığına cnm inş bi an önce iyileşir çabuk kilo verirsi.

Evet yarım saat spor yapacağız. Bunu herkes kendisi seçecek. İsteyen yürüyüş yapar isteyen leslie. Bu yarım saat dışında bir de ödev sporumuz olacak. Mekik squat gibi.
İnşallah canım teşekkür ederim

Off o cokmus ya hiç sevmiyorum su yeşil çayı

Ben de hiç sevmiyorum. Sıcak denedim soğuk denedim hiçbir türlü içemiyorum. Ama mecbur. Yeşil çaya alternatif mistik çay içebiliriz aslında. Sütle yapılıyormuş tadı güzel diyorlar. Bulursam onu denicem.

Merhaba :KK49:
Bende katılmak istiyorum izniniz olursa. İlk Sayfadaki yapılacaklar listesinde sadece mekik sıkıntı benim için. Onun yerine yürüyüş ve squat benlik olabilir. Bilgileri şimdimi veriyoruz?

Merhaba :KK49:
Bende katılmak istiyorum izniniz olursa. İlk Sayfadaki yapılacaklar listesinde sadece mekik sıkıntı benim için. Onun yerine yürüyüş ve squat benlik olabilir. Bilgileri şimdimi veriyoruz?

Tabikide sevinirimm :KK68:
Mekik yerine baska bi şey yaparsın canım onu beraber kararlastırcaz. Pazartesi sabahı verebilirsin tartı sonucunu:)

X