Yılbaşı Geliyor :))) Yeni Bir Yıl Icin Beklentileriniz Neler ... Hediyeler Hazır mı?

bende bu lafın üstüne imzamı atıyorum:nazar:

yeni yılın gelmesini sevinçle karşılıyorum.hakkımızda hayırlısı olsun diyorum.
ama ben kendimle veya ailemle ilgili beklentiler,istekler,dualar için kandil gecelerini veya kadir gecesini tercih ediyorum.
yani yeni yıldan özel bir beklentim,isteğim yok...

Allah herkese hayırlısını versin her zaman her konuda canlarım benim. Ben aracı koymadan ; sadece kandil gecelerindede değil hergün , her dakika Allah'tan istiyorum herşeyin hayırlısını. Hem kendim için hem tümsevdiklerim, vatanım , milletim için....

inşallah herkes için çok güzel geçer. Benim içinse farklı bir yılbaşı olcak 2 ocakta bebeğim gelcek.Yeni birisi yeni sorumlulukları olan birisi olcam 2009 da hemde daha ilk günlerinde.kendime eşime ve ailelerimize hediyemiz bebeğimiz olcak allah tüm isteyenlere nasip etsin.bebeğimiz sağlıklı olsun güle oynaya gelelim hastaneden yeter herkese iyi mutlu yıllar

son 9 günnnnnnnnnnnnnnnn....

xmas0011we.gif

benim için ayrı bir anlamı vardır eskiden daha büyük bir mutlulukla kutlanırdı...
cocuklugumun en cok aradıgım günleridir heycanla bekler elimizden ne gelse yapardım senlenmek adına
basarırdıkta ama zaman gectikce azaldı...hatta o günler hiç yok artık...
ama küçüklüğümde yasadıgım günler hatrına umutla, mutlulukla beklerim yeni yılı...
kızımada bunu asılamayı düşünüyorum...
neden bu bahaneyle eğlenmeyelimki...
yeni yıl herkese saglık, basarı ve mutluluk getirsin

Yılbaşında sevgilinize&eşinize ne hediye alacaksınız? Ya da daha önce ne hediyeler aldınız, eminim orjinal fikirler çıkacaktır, benimle birlikte herkes faydalansın yerimseniben

(Açılmış konuyu bulamadım, konuyu açmak için de en uygun burası gibi geldi)

o bana ne alcaak :)
benım hediyem gecenin ilerleyen saatlerinde :KK66:
çok güsel noel babalı bi gecelik aldım
noel baba dediysek ıncıklı cıncıklı deil
bölee kırmısı tul kollarında bı de eteginde beyas tüğ war:)
ona kaç para verdigimi duysa hediye istemes zaten :)

ohhhh ne qüzell .... seni öle qörünce hediye felan aklına qelmez zaten.. bide yeni yıla nasıl qirersen 1 yıl öle yasarsın derler qel sen baska hediye wer adama sengözlerimebaksanab

yokk kıss ben halimden memnunum 3 yıllık ewliyim ama hızımız kesilmedi çok şükür:eek:

Soooonnnnnnnn 8 güüüüüüüüüüünnnnnnnn....
zaman ne kadar çabuk geçiyor. sağlığınıza dikkat edin hanımlar , hayata olumlu bakın... yüzünüzden gülücükler eksik olmasın...

forumahosgeldinizayi0qupj8.gif

benim nişanlımın doğum günü 3 ocak onun için yılbaşını da aradan çıkaracam:jeyyar:
kırtasiyelerden hazır hediye kutularından aldım. tabanına önce gelişigüzel yapıştırıcı sıktım. sonra küçük nazar boncukları serpiştirdim. kapağının içine de siyah beyaz bi fotoğrafımzıı yapıştırdım.
kendi fotoğraflarımızdan oluşan bi masa takvimi yaptırdım hediye olarak ( ilk 6 ay bebekliğimden itibaren benim fotolarım, 2. 6 ay tanıştığımızdan itibaren ikimizin fotoları )
bi de kart yazdırdım " nice takvimleri birlikte eskitmek dileğiyle aşkım " diye:)..bu yılbaşı hediyesi

doğum günü için de bazı süprizler hazırladım tabikaydirigubbakcemile2

biz bayanız onla bize hediye alsın
zaten ben bu yılbaşında hediye alma olayını doğru bulmuyorum
ne gerek var..kaydirigubbakcemile3

yılbasında hiç hediye almamıstım
ama gecen gün zarada cok sık bi pantolon beğendik
onu almak istiyorum
tabi bizim hediye anlayısımız
cıkarız berbaber alırız süprüzü sevmeyiz kaydirigubbakcemile3
ben ne aldırsam acaba çizme :uhm: iyi fikir dimi

yılbaşında,anneler gününde,babalar gününde vs...
bu tip günler de hediye savaşına girmek,
piyasayı canlandırmaktan başka birşey değil...
bende gereksiz bulanlardanım ve özellikle hediye almam....
sevgiler...

Çokkk çok koyu bir FENERBAHÇE taraftarı olduğumuz için,
taraftar terliği alıcam...

X