Yılbaşı gecesi eşiniz arkadaşlarıyla hamama gitmek istese?

Eşim az önce aradı yılbaşinda planin varmi dedi..Yok hayatim niye sordunki dedim.Patron 'arkadaşida olur' tum dukkan elemanlari yilbasi aksami hamama gidicez itiraz istemem falan demis...Esim arkadas zoruyla giderde cokda bayilmaz hani ama kar yagarsa gitmicez dedi egleniriz birlikte falan demisler.Neyse bende benimle bi plan yapacak zannettim :) yılbasi kutlayan insanlar degiliz hani biyere gitme imkani falanda cok yok 2 kucuk bebegimiz var.Evde birlikte otursak yeterdi benim icin ama boyle soyledi esim.Bilemedim yani gerek varmi.Yilbasi gecesi hamam acik olurmu? hem ..Icime sinmiyor neden bilmiyorum.Siz olsaniz ne yapardiniz ne soylerdiniz esinize?

Afedersiniz ama pavyon tarzı bir şey olmasın? hamam ne alaka yılbaşı gecesi....

Yeni yıla nasıl girersen bir senen öyle geçiyormus,ben senin bir yılını hamamda arkadaşlarınla değil ben ve çocuklarımızla geçirmeni istiyorum derdim:) kutlama bizler de yapmayız ama tatil günü olduğu için başbaşa vakit geçirmeyi bişeyler yapmayı tercih ederiz

yılbaşında bütün çalışanları pavyona götüren patron da biraz şov bence. adam bütün dükkanı bırakıp çıkar gece sonunda. :KK53:

Bence kendi eşinden de böylece sıyrılacak, çalışanlarımı götüreceğim diyecek. Herkes kendi hesabını öder, maksat eşlerden kurtulmak işte.

Aaa kızlar çok safsınız ya, ilk kez bir konuda hemen uyanmadınız :)

İş yerinde yilbasi etkinligi tam yilbasi gecesi olacaksa bile genelde eşler de katilabiliyor. Ya da yilbasi gecesi oncesi öncesinde ufak bir kutlama oluyor.
Yilbasi gecesi hadi hamama gidiyoruz nedir? Bu insanlarin ailesi yok mu?

Coluk cocukla evde bir basima kalsam sinirim bozulur valla. Ben o kadar rahat bir insan degilim adam gitsin hamam sefasina ben evde cocukla ugrasayim.

Beraber gitsek neden olmasın ama o eğlenırken ben kös kös oturamam . cinnet geçiririm .
Çocukları aileleri bırakıp ikimizde farklı eğlencelerde olucaksakta olur .

Ama başka türlü olmaz :KK51:

Eşim az önce aradı yılbaşinda planin varmi dedi..Yok hayatim niye sordunki dedim.Patron 'arkadaşida olur' tum dukkan elemanlari yilbasi aksami hamama gidicez itiraz istemem falan demis...Esim arkadas zoruyla giderde cokda bayilmaz hani ama kar yagarsa gitmicez dedi egleniriz birlikte falan demisler.Neyse bende benimle bi plan yapacak zannettim :) yılbasi kutlayan insanlar degiliz hani biyere gitme imkani falanda cok yok 2 kucuk bebegimiz var.Evde birlikte otursak yeterdi benim icin ama boyle soyledi esim.Bilemedim yani gerek varmi.Yilbasi gecesi hamam acik olurmu? hem ..Icime sinmiyor neden bilmiyorum.Siz olsaniz ne yapardiniz ne soylerdiniz esinize?

sen 2 küçük çocuğunla evde tek başına kalacaksın, kocan eğlenmeye gidecek hem de hamamda..

bak özetledim sence mantıklı mı?

Yılbaşı kutlayan biri degilim ama o nasıl patron ki evli adama yilbası aksami hamama gidelim diyebiliyor. Gitmesin. O aksam ister istemez insanin aklinda kaliyor yıla nasil basladim diye. Kocam evde yoktu yerine sarilarak iyi dileklerde bulundugumuz bir gece geçirmistik deseniz daha iyi degil mi ?

Bence kendi eşinden de böylece sıyrılacak, çalışanlarımı götüreceğim diyecek. Herkes kendi hesabını öder, maksat eşlerden kurtulmak işte.

Aaa kızlar çok safsınız ya, ilk kez bir konuda hemen uyanmadınız :)

bence de başka yere gidecektir onlar..
hamamda tombala çekecek halleri yok ya:KK53:

İçimden "öküz müsün nesin" desem de dışımdan, oralara kadar yorulma, gel çocukları yatıralım ben seni bir güzel keselerim derdim. Hem erkek erkeğe karşılaşacağın manzaralardan daha iç açıcı bir plan olacağı kesin.:KK8:
Şimdi bu bir yana, yılbaşında bir plan olmasa da -ki biz de özel bir kutlama yapmayız-, kırsın dizini, ailesiyle otursun, kestane yer, çekirdek çitler, bir film patlatırız diye beklerim. Arkadaşlarımla takılayım dese, bozulurdum ya, yılbaşını çok kutsal bir gün kabul etmeye gerek yok bunun için. Başka zaman gitmek istiyorlarsa gitsinler ama, sorun değil bence.

Zerre kıskanç olmadigim halde yılbaşı gecesi izin vermezdim .Ne alaka hamam bir de büyük otellerin hamamları dışında açık olacağını sanmıyorum.

İşyerindeki arkadaşlarla yemeğe,geziye,canlı müziğe vs gidilir de hamam ne Ya Hu!
Bu kadar içli dışlı olmaya ne gerek var?
Herkes birbirini çıplak halde görecek,kese yapacak,iki gün sonra birlikte mesai yapılacak.
Çok tuhaf geldi bana.
Belki de ben kişilik olarak fazla samimiyeti sevmediğimdendir.

Esimin gidecegini zannetmem o tarz bi yere ama patronda o potansiyel olabilir eskiden kadina kiza takilmis esiyle bosanma asamasina gelmis biri cok hoslanmiyorum oyuzden

Patronuna hayır diyemeyebilir, arkadaşları ve patronu tarafından "kılıbık" diye nitelendiriliyor olabilir. Anladığım kadarıyla ufak bir aile şirketi, büyük kurumsal bir yer değil.

Yani son cümlenizden sonra %99,99999.... eminim pavyon, bar tarzı bir yere gidileceğine. Erkekler çok saf ya, hamam nedir kim inanır hamama :KK70:

X