Yıl dönümü hediyesi

Peripadisahininkizi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2022
826
752
Eşim hediye ps5 istiyor hem biraz paraya kıyamıyorum ücretsiz izindeyim hem de aramız acaba bozulur mu sürekli oyun oynarsa diye. Ama zaten sürekli telefona bakıyor o açıdan bişey değişmez gibi. Baya istekli hevesi var napsam acaba? Arada kaldığımı da biliyor. O nedenle almayacağımı sandı.
Bir de bana ne istersin diye soruyor biz sürpriz aşamalarını biraz geçtik birbirimize sormaya başladık ne alalım diye 😂 ben de ne istediğimi bilmiyorum aklıma bir şey gelmiyor.
Eşim şehir dışında akşam yemeğe çıkarmak istedi ama bebeğimiz var bırakacak bir yer yok uyku vakti

Eşim hediye ps5 istiyor hem biraz paraya kıyamıyorum ücretsiz izindeyim hem de aramız acaba bozulur mu sürekli oyun oynarsa diye. Ama zaten sürekli telefona bakıyor o açıdan bişey değişmez gibi. Baya istekli hevesi var napsam acaba? Arada kaldığımı da biliyor. O nedenle almayacağımı sandı.
Bir de bana ne istersin diye soruyor biz sürpriz aşamalarını biraz geçtik birbirimize sormaya başladık ne alalım diye 😂 ben de ne istediğimi bilmiyorum aklıma bir şey gelmiyor.
Eşim şehir dışında yemeğe çıkarmak istedi ama bebeğimiz var bırakacak bir yer yok .

Benim eşim de istemişti. Sonra hamile olduğumu öğrenince o parayı doğuma kullanma kararı alıp eşime saat almıştım 😌

Puhahahahahahahahahahhahahahahahahaahgahagaagaggahahahahahahahaha assfaddfasdffadffasdff
Düğmesi var çünkü basıp kapatıyoruz.
Valla bir sürü insan yapıyor. İkizlerle üç gün rock’n coke’a gitmişliğimiz var. İnsanlar bebekle okyanus ötesi tatillere gidiyor. Siz bir yemeğe gidemiyorsanız ürün bozuk olabilir değişime gönderin şekerim 😂😂😂

Eşim şehir dışında akşam yemeğe çıkarmak istedi ama bebeğimiz var bırakacak bir yer yok uyku vakti
Uyusun arabada, bir şey olmaz. Dışarı çıkın bebekle 2 saat dışarıda durdu diye bebek mahvolmaz. Birine de bırakmayın zaten. Malzemelerin yanında olduktan sonra, bebek bakım odası olan bir mekan seçtin mi tamam problem yok.
Hediye konusu size kalmış
Altın iste :KK70:

Ben de eşime ps5 hediye almıştım ilk çıktığında doğum günü hediyesi olarak. 4ten 5e geçmeyi çocuk gibi istiyordu 😂
Ama Benim eşim zaten gamer resmen ve ben onu öyle kabul ettim sevgiliyken de öyleydi.
Şimdi de işten sonra akşamları yemekten sonra hep oyunda 😂 ama oynarken sohbet vs hiç aksatmadığı için sorun olmadı bizde.
Gerçi sizde bebek varmış sizin dengeler için bir şey diyemiyorum maalesef 🤷🏻‍♀️

Valla bir sürü insan yapıyor. İkizlerle üç gün rock’n coke’a gitmişliğimiz var. İnsanlar bebekle okyanus ötesi tatillere gidiyor. Siz bir yemeğe gidemiyorsanız ürün bozuk olabilir değişime gönderin şekerim 😂😂😂
Tatile gidilir okyanus aşılır. Ama özel gün ya uyumayacağı tutar huysuzlanası tutar şaşmaz. Benimki kesinlikle bozuk ben kabul ediyorum. Geçen bankaya girdik biri kolonya dökmüş abovvv. Iğrenç kokuyomuş çıkalımmış 15 dk zor durdu. Bu gibi kıllıkları asla pekiştirmedim. Asla böyle olsun istemezdim ama oldu yani. Sabah 7de kalkan çocuk gece 1de zor sızıyo alışkın olmadığı ortamalrsa asla dışarda uyumuyo.

Çocuktan çocuğa çok değişken bir durum. 1.5 yıl dışarıda yemek yerken birimiz oglani gezdirdi diğeri yemeğini yedi, mümkün değildi başka türlüsü. Konu sahibinin bebeği de huzursuz oluyordur belki.
Diğer türlü haklısın, biz avmye bile zor giderken, küçücük bebekle sürekli Amerika'ya gidip gelen bir arkadasim var.

Uyusun arabada, bir şey olmaz. Dışarı çıkın bebekle 2 saat dışarıda durdu diye bebek mahvolmaz. Birine de bırakmayın zaten. Malzemelerin yanında olduktan sonra, bebek bakım odası olan bir mekan seçtin mi tamam problem yok.
Hediye konusu size kalmış
Altın iste :KK70:
Uyumuyor mızmızlanıyor hep ben ilgileniyorum dışarı çıktığımdan pek bişey anlamıyorum 😃 normalde hep bebekle çıkıyoruz eve yakın olunca rahat hissediyorum 😀

Oyun vs oynarken nasıl sohbet muhabbet devam ediliyor ben cidden anlamıyorum. Eşimde arada telefondan oynar ama o kadar az oynamasına rağmen oyundaysa yine de sohbet muhabbet edemeyiz. Kendi adıma oyun oynamayı hiç sevmiyorum, evime de almam yani. Zaten akşamdan akşama birbirimizi görüyoruz, birde çocuğun ödevi vs derken kısacık zaman bile kalmıyor bize.

Evlilik yıldönümü diye bu kadar pahalı bir hediye bana saçma geliyor. Bak seninle evlendim iyisin hadi beni yücelt gibi bir şey bu. Üstelik ücretsiz izindesiniz. Ben olsam almam böyle bir hediye, nitekim eşim birkaç kez ima etti ama salağa yattım. Ayrıca düşünmeniz gereken bir bebek var, her kuruşun önemi var bu devirde. Onun başına oturdular mı kalkmak bilmiyorlar.

Eşinizi tanımıyoruz ki bağımlılığa yatkın mı, kendini kontrol etme konusunda nasıl? Ona göre siz karar verin.

Ben buraya şunu söylemeye geldim. Eğer almaya karar verirseniz, kendinize alınacak hediye konusunda Çiçek al yeter veya masrafa gerek yok diye kendinizi değersizleştirecek bir cümle kurmayın sakın. Hem belki siz de dişe dokunur bir şey isterseniz, o da isteğinden vazgeçer.

X