Yeşilim...

Yeşilim ablam başın sağolsun canım çok üzüldüm.
ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet olur inşallah.
Sanada sabırlar diliyorum nur içinde yatar inşallah.

yeşilim arkadaşım ,şimdi öğrendim canım benim,başın sağolsun ,mekanı cennet olsun ,allah sabırlar versin ,.......

Başın sağolsun canım arkadaşım benim.
Bende bir iki ay önce Anne Babamı kaybettim.
Rabbim sabrını veriyor Kurban olayım.

Merkanları cennet olsun..

canım seninde başınsağolsun mekanları cennet olsun ,allah sabır versin sizlere...

hiçbir kelime acısını azaltmaya yetmez....
allah sabırlar versin....
rabbim peygamber efendimize komşu etsin....

sımdı yanında olmak sana sımsıkı sarılmak ısterdım ...

ama yapabılecegım tek sey ıcımde acını hıssederek ....dualarımla yuregındeyım ...

basın sagolsun ... senın gıbı bır evlat yetıstıren o guzel ınsanın mekanı cennet ... rabbım de yar ve yardımcısı olsun ...

canım arkadaşım yeşilime baş sağlığı diliyorum babasına allahtan rahmet ona da sabır dilerim allah başka acı vermesin

yeşilim başın sağolsun allahım mekanını cennet eğlesin :Saruboceq:
bilirim baba acısını çok zor allahım yattığı yerde dinlendirsin :Saruboceq:
sabırlar diliyorum canım

lereenim haber verdiğin için sağol.
canım başın sağolsun. allah sana ve ailene sabır versin. babanızın mekanı cennet olsun.

yeşilim başınız saolsun .allah sabırlar versin.babanın da yeri mekanı cennet olsun inşallah :Saruboceq:

başı sağolsun yeşilim..kelimelerin anlamsız kaldığı teselli etmeye gücümüzün yetmediği bir durum..babacığının ruhu şad mekanı cennet olsun.yüce rabbim geride kalanlara sabır ve uzun ömürler versin..

Dün yeşilimi aradım .
sesi haliyle üzgün geliyordu kolay değil sevdiklerimizi kaybetmek.
Ablacım Nur içinde yatsın Babacın,
başınız sağ olsun
geride kalanlara Rabbim sabırlar versin...

Yeşilim abla başınız sağ olsun...Allah ratmet eylesin..Sabır versin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…