Pilav Tarifleri Yeşil Mercimekli Bulgur Pilavı - Öncü Domates Salçası Sponsorlugunda

Ayyy acıktım şuanda
Çok güzel gözüküyor ellerinize sağlık
Benim annemde çok yapar ama salcasiz bol tereyağlı nefiiis oluurr

Ayyy acıktım şuanda
Çok güzel gözüküyor ellerinize sağlık
Benim annemde çok yapar ama salcasiz bol tereyağlı nefiiis oluurr
Canim cok sagol annemden ogrenmistim bende.Salca koymadim aslinda sonradan tercihen tereyag ile azicik salca ekledim renk icin ustunde gezdirdim.Hemen yarin yapmalisin bunu sogansizda yapariz biz oyle de guzel uzerine tereyag ile miss.❤

Ellerinize emeğinize sağlık Çok güzel görünüyor Yarışmada bol şans diliyorum

Canim cok sagol annemden ogrenmistim bende.Salca koymadim aslinda sonradan tercihen tereyag ile azicik salca ekledim renk icin ustunde gezdirdim.Hemen yarin yapmalisin bunu sogansizda yapariz biz oyle de guzel uzerine tereyag ile miss.❤
Aynenn benim annemde sogansiz yapar genelde deniyecem senin tarifin ile mutlaka

Ellerinize sağlık başarılar

Hemşom ellerine sağlık, enfes görünüyor 12 yıllık tecrübeyi konuşturmuşsun he Yarışmada başarılar diliyorum bitanem

Ellerine sağlık Lady Bug, yeşilmercimeğe bayılirim bulguru söylemiyorum bile basarilar

Hemşom ellerine sağlık, enfes görünüyor 12 yıllık tecrübeyi konuşturmuşsun he Yarışmada başarılar diliyorum bitanem
Ya boncuk gozlu hemsom benim senin o guzel yuregini yerim ki ben sanada cok cok basarilar bitanem. Guzel oldu guzel bak uyuymadim gec saatte yedim pilavi :)

Ya boncuk gozlu hemsom benim senin o guzel yuregini yerim ki ben sanada cok cok basarilar bitanem. Guzel oldu guzel bak uyuymadim gec saatte yedim pilavi :)
Zayıfsın canım zaten yesen nolur afiyet şeker olsun, şifa olsun hamarat kadınsın sen yaparsın iyi geceler tatlım, öpüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…