Yeşil çay zayıflatır mi ?

Baharyagmuru35

Guru
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2011
14.264
14.661
Diyet spor üstüne yeşil çay da eklersek ise yarar mı kilo vermeyi hizlandirir mi gunde kaç kez içmeyiz ?
Ben bugun lipton limonlu yeşil çay ve dogadan 7 otlu caylarini aldim bilmem iyi mi ettim ?

yeşil çay çok kuvvetli bir antioksidandır ve günde 2 fincan mutlaka tüketilmeli, zayıflamak istiyorsan zaten olmazsa olmazın. ama sizce lipton slim plus acai berry de öneririm . hem tadı çok güzel hemde gerçekten işe yarıyor.

Ben bi haftadir aktardan aldigim yesil cayi kaynatiyorum. Ustune soguk su ekleyip siseme doldurup iciyorum ve acligimi tamamen kesiyo. Artik icmeyince bi eksiklik hissediyorum ve gercekten cok ise yariyo yemek yiyemiyorum mesela midem bulaniyo gorunce bile d

Ben kışın zorla da olsa kullaniyorum yesil cayi..

Bir cok seye faydasi var..

adet döneminde içmeye başlamıştım fazlalaştırınca bıraktm bi de benim kanımda pıhtılaşma var corasprin kullanıyorum nette kan ilaçları ( inceltme pıhtılaşma ) ile etkileşime giriyo diyordu netten araştırdım corasprin ile kullanılsa bişey olurmu diye bulamadım o yüzden çaylar aldığım gibi duruyo çekmecede içmedim napsam bilemyorum . adet değilken de adeti erkene çekmez değilmi ?

Hic bir bilgim yok canimm doktoruna bir sor oyle kullan sende. Kafana gore kullanma sakın ha. Mesela ben ictigimde alt karnimda bir agri gibi.bir sey oluyor niye oluyor bilmiyorum hic onemsemedim de..
Bir kac dakika suruyor sonra yok oluyor...

Hic bir bilgim yok canimm doktoruna bir sor oyle kullan sende. Kafana gore kullanma sakın ha. Mesela ben ictigimde alt karnimda bir agri gibi.bir sey oluyor niye oluyor bilmiyorum hic onemsemedim de..
Bir kac dakika suruyor sonra yok oluyor...

hmm bi de spiralle korunduğum için zaten erken olup 7 gün sürüyo bi de yeşil çay arttırır ya da erkene çekerse bu sıcakta hiç çekemem ya . Bi de ondan önce işte hastalığım önemli . Tmm cnm sağol

asla içme,şimdi burdan anlatsam bı ton polemik,sadece şuna dıkkat et,yeşil çay içince şişlik oluyormu,gaz vs..takıp et,karkı anlarsın,içe derim,zira yeşil çayın orjınalını içip hastaneye gitmiş biriyim,bılemeıdm,israrla demleyıp içtim,sonradan şişlik,gaz falan doktora gıttım,aynen şunu dedı,yeşil çay içiyormusun,evet dedim,iyide bizim ırka göre değilmiş,çinlilere göre imiş,falan ıyı bı açıkladı,10 yıldır ağzıma surmem...

şişlik mi yapıyor yani anlamadım ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…