Gebeliğe Hazırlık Yerleşme kanaması

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bence yarın kan testı yaptır. Yeeleşme kanaması da olabılir. Benden 2 gun oyle gwldı sonrasında adet oldum

Benim adet bitiminden 10 gün sonra oldu. Yerleşme olabilir mi emin değilim. Adetimin gecikmesini ona bağlıyorum

Merhaba ben de adetimin 14. Günü açık kahverengi lekelenme yaşamaya başladım bugün 4.gün yine geldi. Ama her gün cok az geliyor Bir kan testi yaptırsanız aslında gününüzde geçmiş, kanda kesin çıkar, güzel haberler verin inşallah, Bana da umut olun

çıkar canım testte az da olsa çizgi oluşmuş hatta bak benim adetime 6 gün vardı kan verdim negatif çıktı adetime 2 gün kala verdim değerim 90 çıktı yani hamileydim hadi git kan ver mutlu et beni
Canım bişey sorcm bnde adetine 6 gün varken kan verdim 0.6 çıktı bu 4. Gebeliğim olacak hep önceden tahmin ettim kan pıhtılaşması var diye erken öğrenmm lazım belirtiler devam ediyor erken olduğu için mi çıkmamıştır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…