Gebeliğe Hazırlık Yerleşme kanaması

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

soncen28

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2019
131
89
37
Merhaba arkadaşlar. Adetıme 3 gün var ve dun adet oldum zannettım hafıf kahverengı lekelenmem oldu sonrasında sadece peçeteye cok hafıf pembe geldı. Bugun ıse cok hafıf bır leke var peceteye bısey de gelmıyor lekelenmeden bırkac gun once agrım vardı sımdı oda gectı. Sabah gebelık testı yaptım cok ama cok hafıf zor gorunen ıkıncı bır cızgı cıktı. Lütfen tecrübeli arkadaşlar tecrübelerini paylaşabılırse sevınırım.

canım benimde böylleydi bi kan ver şuan 6 haftalık hamileyim

Ama adetıme 2 gun var cıkarmı acaba
çıkar canım testte az da olsa çizgi oluşmuş hatta bak benim adetime 6 gün vardı kan verdim negatif çıktı adetime 2 gün kala verdim değerim 90 çıktı yani hamileydim hadi git kan ver mutlu et beni

çıkar canım testte az da olsa çizgi oluşmuş hatta bak benim adetime 6 gün vardı kan verdim negatif çıktı adetime 2 gün kala verdim değerim 90 çıktı yani hamileydim hadi git kan ver mutlu et beni
Yarın vereyım o zaman suan ısteyım maalesef sızde benım testımde ıkıncı hayalet cızgıyı gordunuz mu yoksa ben hayal mı goruyorum

Yarın vereyım o zaman suan ısteyım maalesef sızde benım testımde ıkıncı hayalet cızgıyı gordunuz mu yoksa ben hayal mı goruyorum
yok kız bende gördüm bende çalışıyorumiş yerinde yapmıştım testi ilk testime fazla idrar damlatmıştım ekran tamemen kırmızı olmuştu :)))) tabi ilk defa yapıyorum nerden bilicem hamileyim dedim herkese hemde baya olmuşbüyümüş bebeğim ekran kırmızı demiştim oysaki hata bendeydi kan verdim negatif çıktı test yapa yapa profyonel oldum şimdi hayalet çizgin kaldıkça koyulaşacak daha çok belirgin olucak hayırlı haberlerini bekliyorum

Ayyyy benı nasıl mutlu ettın. Allah da senı mutlu etsın ınsss yarın vereyım test sabah ılk kendım yapayım o zaman az az kahve rengı gelıyor ara ara ıns yerlesme kanamasıdır

Ayyyy benı nasıl mutlu ettın. Allah da senı mutlu etsın ınsss yarın vereyım test sabah ılk kendım yapayım o zaman az az kahve rengı gelıyor ara ara ıns yerlesme kanamasıdır
daha çok yenidir yarın test yap haberini bekliyorum kuzum benim adetim 2 gün kala kahveyi akıntı geldi neyin nesi demeye kalmadan kan verdim pozitif çıktı darısı sana hayırlı haberlerle gel bana

daha çok yenidir yarın test yap haberini bekliyorum kuzum benim adetim 2 gün kala kahveyi akıntı geldi neyin nesi demeye kalmadan kan verdim pozitif çıktı darısı sana hayırlı haberlerle gel bana
Inssss yaaa 1 yıldır ıstıyorduk ıns guzel haberlerle gelecegım

Inssss yaaa 1 yıldır ıstıyorduk ıns guzel haberlerle gelecegım ♥
allahım hayırlısıyla nasip etsin inşlh ümidini kesme rabbim ana haznesine düşüreceği zamanı biliyo 8 aylık evliyim ve neler yaşadım bi bilsen şimdi çok şükür diorum ümidini hiç kesme

Sızınle konustuktan sonrakı gun maalesef adet oldum

Merhabalar. Bende adetimin 17. Gününde 3 gün kahverengi leke gördüm. Yerleşme kanaması olabilir mi sizce. Ayrıca şuan adetim 11 gün geçti. Sabah test yaptım. Negatif. Ama karbonat testi 2 gündür pozitif çıkıyor siz ne dersiniz bu duruma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…