Gebeliğe Hazırlık Yerleşme kanaması

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım bişey sorcm bnde adetine 6 gün varken kan verdim 0.6 çıktı bu 4. Gebeliğim olacak hep önceden tahmin ettim kan pıhtılaşması var diye erken öğrenmm lazım belirtiler devam ediyor erken olduğu için mi çıkmamıştır
Merhaba canım erken olduğu içim çıkmamıştır ben altı gün varken kan değerim 0.100 dü bi adet günüm artış gösterdi

Merhaba arkadaşlar. Adetıme 3 gün var ve dun adet oldum zannettım hafıf kahverengı lekelenmem oldu sonrasında sadece peçeteye cok hafıf pembe geldı. Bugun ıse cok hafıf bır leke var peceteye bısey de gelmıyor lekelenmeden bırkac gun once agrım vardı sımdı oda gectı. Sabah gebelık testı yaptım cok ama cok hafıf zor gorunen ıkıncı bır cızgı cıktı. LüEki Görüntüle 2566034 tfen tecrübeli arkadaşlar tecrübelerini paylaşabılırse sevınırım.
[/QU canim akintin nasil oluyo benim adetime 13 gun var iki gundur kanamam var ilk kahverengi geldi simdi acik kirmizi geliyor 35 gunde bir adet oluyorum normalde simdi adetim 15 gun gecti daha acaba adetim mi erken geldi 15 gun bmmde yerlesme kanmasi olabolir mi acaba

Merhaba arkadaşlar. Adetıme 3 gün var ve dun adet oldum zannettım hafıf kahverengı lekelenmem oldu sonrasında sadece peçeteye cok hafıf pembe geldı. Bugun ıse cok hafıf bır leke var peceteye bısey de gelmıyor lekelenmeden bırkac gun once agrım vardı sımdı oda gectı. Sabah gebelık testı yaptım cok ama cok hafıf zor gorunen ıkıncı bır cızgı cıktı. LüEki Görüntüle 2566034 tfen tecrübeli arkadaşlar tecrübelerini paylaşabılırse sevınırımmerhaba

Merhaba arkadaşlar. Adetıme 3 gün var ve dun adet oldum zannettım hafıf kahverengı lekelenmem oldu sonrasında sadece peçeteye cok hafıf pembe geldı. Bugun ıse cok hafıf bır leke var peceteye bısey de gelmıyor lekelenmeden bırkac gun once agrım vardı sımdı oda gectı. Sabah gebelık testı yaptım cok ama cok hafıf zor gorunen ıkıncı bır cızgı cıktı. LüEki Görüntüle 2566034 tfen tecrübeli arkadaşlar tecrübelerini paylaşabılırse sevınırım.
Merhaba flash açarak mi çektiniz bende flash açınca bendede görünüyor flaşsız yok arkadaşım flashla her test aynı çıkar diyor :KK43:

X