Gebeliğe Hazırlık Yerleşme kanaması

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhabalar. Bende adetimin 17. Gününde 3 gün kahverengi leke gördüm. Yerleşme kanaması olabilir mi sizce. Ayrıca şuan adetim 11 gün geçti. Sabah test yaptım. Negatif. Ama karbonat testi 2 gündür pozitif çıkıyor siz ne dersiniz bu duruma.
Bence yarın kan testı yaptır. Yeeleşme kanaması da olabılir. Benden 2 gun oyle gwldı sonrasında adet oldum

Benim adet bitiminden 10 gün sonra oldu. Yerleşme olabilir mi emin değilim. Adetimin gecikmesini ona bağlıyorum

Merhabalar. Bende adetimin 17. Gününde 3 gün kahverengi leke gördüm. Yerleşme kanaması olabilir mi sizce. Ayrıca şuan adetim 11 gün geçti. Sabah test yaptım. Negatif. Ama karbonat testi 2 gündür pozitif çıkıyor siz ne dersiniz bu duruma.
Merhaba ben de adetimin 14. Günü açık kahverengi lekelenme yaşamaya başladım bugün 4.gün yine geldi. Ama her gün cok az geliyor 🤷🏻‍♀️ Bir kan testi yaptırsanız aslında gününüzde geçmiş, kanda kesin çıkar, güzel haberler verin inşallah, Bana da umut olun 😍😍❤️🙏🏻🙏🏻

çıkar canım testte az da olsa çizgi oluşmuş hatta bak benim adetime 6 gün vardı kan verdim negatif çıktı adetime 2 gün kala verdim değerim 90 çıktı yani hamileydim hadi git kan ver mutlu et beni :KK200: :KK200:
Canım bişey sorcm bnde adetine 6 gün varken kan verdim 0.6 çıktı bu 4. Gebeliğim olacak hep önceden tahmin ettim kan pıhtılaşması var diye erken öğrenmm lazım belirtiler devam ediyor erken olduğu için mi çıkmamıştır

X