Yerleşme kanaması mıdır ?

Merhaba canım benimde 2 gün sürmüştü yerleşme kanamam koyu kahveydi rengi yani ben adet sanıyordum hamile olduğumu öğrenince yerleşme kanamam olduğunu anladım seninkide öyle olablir
Benim reglime 2 gün kala pembe akıntı başladı bu sabah kahverengi geldi. Şuan sildikçe pembe geliyor yine sizce yerleşmemidir

Kızlar merhaba normalde 8 ocakta hasta olmam lazımdı bugün hafif hafif lekelenme oldu sağ kasığımda uyuşma yanma oldu. Bir haftadır mide bulantısı, ekşimesi ve bel ağrısı yaşıyorum sizce yerleşme kanaması olabilir mi?

Benimde adetim gecikeli 8 gün oldu iki gün önce kan verdim beta 1.2 çıktı bugün anlattığınız gibi açık pembe renkte çamaşırıma gelmeyen ama peçeteyle silince farkettiğim bir kanama oluyor. Acaba hamileyim ve bu yerleşme kanaması mıdır,yoksa regl mi oluyorum?

Benimde adetim gecikeli 8 gün oldu iki gün önce kan verdim beta 1.2 çıktı bugün anlattığınız gibi açık pembe renkte çamaşırıma gelmeyen ama peçeteyle silince farkettiğim bir kanama oluyor. Acaba hamileyim ve bu yerleşme kanaması mıdır,yoksa regl mi oluyorum?
Bu arada hamilelik belirtilerinin hepsi var adet öncesi kadar yoğun olmayan kasık ağrısı,mide bulantısı,baş dönmesi,göğüslerde hassasiyet(dokunamıyorum bile),bel ağrısı,sık idrara çıkma,kabızlık vs. Kafam çok karışık..

Merhaba
Regl oldunuz mu acaba
Geç gördüm yazınızı kusura bakmayın

Evet tam adet günümde
Bahar hanım adet günü öncesinde karında çok fazla şişlik ve sertlik yaşadınız mı acaba ve adet günü kanamam oldu demişsiniz nasıl bir kanamaydi rengi ve ne kadar sürdü acaba ve gebelik testini ne zaman yaptınız adet oncesi test yapmış miydiniz yani gebe olduğunuzu biliyor muydunuz

Bahar hanım adet günü öncesinde karında çok fazla şişlik ve sertlik yaşadınız mı acaba ve adet günü kanamam oldu demişsiniz nasıl bir kanamaydi rengi ve ne kadar sürdü acaba ve gebelik testini ne zaman yaptınız adet oncesi test yapmış miydiniz yani gebe olduğunuzu biliyor muydunuz
Kusura bakmayın yeni gördüm mesajınızı adet öncesinde çok şişlik oldu karnımda. Kanamamda damla damla geldi kahverengi gibiydi ve 2 gün sürdü kesildi.
Gebelik testimide diğer adetim gecikince 7 gün sonra yaptım bilmiyordum gebe olduğumu hatta inanmayıp 3 kere yaptım test oda yetmedi hastaneye gittim yaptırdım 😊

Merhabalar arkadaşlar dün çok açık pembe 1-2 damla çamaşırda bi leke gördüm bide kahverengi ince bi akıntı gördüm aha dedim yerleşme mi acaba sonra bugün yine kahverengi akıntı şeklinde devam etti 2 kez adet olduğumu düşünmeye başladım acaba nedir sürekli acıkma ayak üşümesi arada bulantı oluyor inceden bat 31 aralık pzrts :KK43:

Merhabalar benim adetime 2 gün var çok koyu kahverengi leke geldi 2 günden beri devam etmekte bundan önce pembemsi bir leke vardı sizce yerleşme kanaması yoksa adet başlangıcı mı ?

Hayır canım yumurtlama günümden 2-3 sonra oldu
Adet günüm dündü olmadım bu arada adet hala.
Bir kaç beklesem mi acabs test için
Adet tarihinin 1 hafta geçmiş olması gerekiyor idrar testinde pozitif görmen için sen benim moralim bozulmaz diyorsan bi kere yap 1 hafta sonra tekrar yaparsın canım :))

X