YERLESME KANAMASİ -LEKELENMESİ (USTUNE GORME) YASAYAN VAR Mİ ? KAC GUN SURER ? RENK ? SAGLİKSİZ GEBELİK Mİ OLUYOR ? KASİK AGRİSİ YAPAR Mİ ?

Bende yerleşme kanaması yaşadım
Adetime 4 gün kala silik çizgiyle pızitif gördüm
Adet günüm geçince kan verecektim
Ama adetime 1 gün kala kırmızı renkte kanama oldu hatta hiç beklemiyodum lavaboya bakınca şok oldum peçeteye de kırmızı şekilde geldi
Hemen test yaptım ve testim koyulaşmıştı diğer günlere göre
Direk acile gittim kan verdim değerim 183 çıktı
2 gün sonra tekrar kan vermemi söylediler
Her hangi bi müdahele yada ilaç veremeyiz çünkü çok yeni dediler kan uyuşmazlığımı söyledim bunun için iğne vuruldum
Hastaneye gidince de sürwkli lavaboya gittim tahliller çıkana kadar ve kahverengi şekilde geliuordu yani sadece bi kere kırmızı görmüş oldum 2 gün azalarak kahve leke devam etti
2 gün sonra tekrar kan verdim 500 küsür çıktı

İnşallah sizde hamilesinizdir Rabbim isteyen herkese tez vakitte nasip etsin
Merhaba, bende de benzer bir durum var. Tecrubelisiniz diye size sormak istedim. 19unda takvimde yumurtlamam görünüyordu. Korunmasiz ilişkimiz oldu o gün. 23 agustos sabahi baslayan kahverengi lekelenmelerim oldu. Peceteye geliyor 4 5 damla pede geliyor. Sadece 1 kez kirmizi turuncu gibi gordum. Sonra hep kahvrengi kaldi. Bat 2 eylül. Acaba benimki de yerlesme kanamasi midir? Yoksa yerlesme kanamasi icin 5 gun erken bir sure mi?

Ne güzel şeyler yazılmış hamişler Rabbim sağlıkla hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin
Benimdr adetim 5 gün önceden geldi
Ama yumurtlama günümden beri göğüs ucu 1 hafta acıdı sonra komple acımaya başladı
Dün hastalandım sandım 2 gündür lekelenmem var çok afedersiniz peçeteye silerken 5 cm rahat incecik uzama oluyor ya. Lütfen bana dua eder misiniz 7 senedir hiç olmadı yarın hastaneye gideceğim
Daha göğüs ağrım devam ediyor
Süt değerimde yükselmiş olabilir
İnşallah olmustur 🙏🙏

Bu gün yine peçeteye gelen sarımsı akıntı, adet sancısı gibi sancı, mide ağrısı ve ishal yaşadım. Yarım saat çok yoğun sancıdan sonra bedenim sakinleşti

Merhaba, bende de benzer bir durum var. Tecrubelisiniz diye size sormak istedim. 19unda takvimde yumurtlamam görünüyordu. Korunmasiz ilişkimiz oldu o gün. 23 agustos sabahi baslayan kahverengi lekelenmelerim oldu. Peceteye geliyor 4 5 damla pede geliyor. Sadece 1 kez kirmizi turuncu gibi gordum. Sonra hep kahvrengi kaldi. Bat 2 eylül. Acaba benimki de yerlesme kanamasi midir? Yoksa yerlesme kanamasi icin 5 gun erken bir sure mi?
Bana da cevap veren olur mu? :KK43:

merhaba arkadaslar
benim size sorum şöle
14 temmuz regli oldum yaklasık 12 gun surdu kanaması lekelenmeleri
tam temızlendi sandım 30 temmuzda yıne bi kanama oldu bı azaldı bı kahve oldu derken ben dayanamadım doktora gıttım 4 ağustosta. doktor yumurta çatlaması kanaması dedi ancak 30 u catladıysa 6 gun surer mı?
bana kan durudurucu ilaç vermıstı ıkı gun kullandım kan kesılınce kullanmadım ancak bugun ayın 25 i ben hala hastalanmadım
30 unda yumurta catladıysa ben döllenmemiş yumurta 14 gun sonra reglı olmam gerekmıyor muydu?
gecen hafta test yaptım idrarda bısey cıkmadı bu arada

6-14 gün arasında yerleşme başlıyormuş. Bence olabilir neden olmasın? Bu kadar erken adet olamayacağınıza göre ya çok fazla enfeksiyonunuz var ya da bir bebiş yerleşiyor 😊
Enfeksiyonum yok diye biliyorum. Yani kokulu akinti süt kesigi kivamli akinti yesil renk akinti gibi bir sey hic yasamadim. Insallah bebiştir😊🥰

merhaba arkadaslar
benim size sorum şöle
14 temmuz regli oldum yaklasık 12 gun surdu kanaması lekelenmeleri
tam temızlendi sandım 30 temmuzda yıne bi kanama oldu bı azaldı bı kahve oldu derken ben dayanamadım doktora gıttım 4 ağustosta. doktor yumurta çatlaması kanaması dedi ancak 30 u catladıysa 6 gun surer mı?
bana kan durudurucu ilaç vermıstı ıkı gun kullandım kan kesılınce kullanmadım ancak bugun ayın 25 i ben hala hastalanmadım
30 unda yumurta catladıysa ben döllenmemiş yumurta 14 gun sonra reglı olmam gerekmıyor muydu?
gecen hafta test yaptım idrarda bısey cıkmadı bu arada
Hormonlarınızı bir kontrol ettirin isterseniz, kan da verin beta baksın doktorunuz. Bu kadar geciken adetten sonra aslında idrarda çıkması gerekir. Testiniz varsa bir daha yapabilirsiniz 😊

Baska bir belirti yok ama. Bulanti gogus hassasiyeti ishal kabiz vs yok. Cok umitlenmek de istemiyorum ama boyle bir habere de cok ihtiyacimiz var.
Göğsüm daha dolgun gibi geliyor ama hassasiyet filan yok bende de. En büyük belirti de bu sanırım çünkü çoğu gebede var. Ama tabii herkesin bünyesi başka başka. Hiç belirtisi olmayan da var :) Nasip...

Kan verdim hanimlar hayirlisi bakalimm
N
Merhaba hanımlar Reglimin en son ilk günü 24 Temmuzdu Ovulasyon testleriyle yumurtlama günüm 10 11 ve 12 sinde de yumurta çatlaması oldu 10_14 tarihlerinde birliktelik oldu 17 sinde lekelenmem oldu ertesi gün çok daha hafifti Ve şimdi de ara ara hafif şekilde devam ediyor Kanama değil sadece koyu kahverengi lekelenme YERLESME KANAMASİ OLABİLİR Mİ ? (USTUNE GORME) REGLİME 6 GUN VARDİ Adetime 3 gün kala erken gebelik testi yaptım t silik renkte çıkınca kan testi de verdim SONUCUM 5,86 DURUM Y (YUKSEK BULGU) ARALİGİ DA 5,86 DURUM Y 0-4 yazıyor HAMİLE MİYİM SİZCE ADETİME 2 GUN VAR Yeni oldugundan düşük değer çıkmış olabilir mi ? Benim pozitif mi negatif mi ? YASADİGİM DA YERLESME LEKELENMESİ Mİ SİZCE ? SAG KASİGİMİ REGL OLDUGUMDA HİC HİSSETMEZDİM 2 GUN VAR REGLİME KASİKTA YOGUN SİSLİK AGRİM VAR SİMDİDEN COK TEŞEKKÜR EDİYORUM ❤
Sonuç ne acaba hamile misiniz?

Merhaba hanımlar Reglimin en son ilk günü 24 Temmuzdu Ovulasyon testleriyle yumurtlama günüm 10 11 ve 12 sinde de yumurta çatlaması oldu 10_14 tarihlerinde birliktelik oldu 17 sinde lekelenmem oldu ertesi gün çok daha hafifti Ve şimdi de ara ara hafif şekilde devam ediyor Kanama değil sadece koyu kahverengi lekelenme YERLESME KANAMASİ OLABİLİR Mİ ? (USTUNE GORME) REGLİME 6 GUN VARDİ Adetime 3 gün kala erken gebelik testi yaptım t silik renkte çıkınca kan testi de verdim SONUCUM 5,86 DURUM Y (YUKSEK BULGU) ARALİGİ DA 5,86 DURUM Y 0-4 yazıyor HAMİLE MİYİM SİZCE ADETİME 2 GUN VAR Yeni oldugundan düşük değer çıkmış olabilir mi ? Benim pozitif mi negatif mi ? YASADİGİM DA YERLESME LEKELENMESİ Mİ SİZCE ? SAG KASİGİMİ REGL OLDUGUMDA HİC HİSSETMEZDİM 2 GUN VAR REGLİME KASİKTA YOGUN SİSLİK AGRİM VAR SİMDİDEN COK TEŞEKKÜR EDİYORUM ❤
Sonuç ne oldu hamile misiniz?

Canım bilemiyorum ki olabilir de olmayabilirde

Bende hamişe kalmadan 4 5 ay önce hayatımda ilk kez ara kekelenme yaşamıştım ümitlenmiştim baya
İnşallah seninki yerleşmedir

Canım bilemiyorum ki olabilir de olmayabilirde

Bende hamişe kalmadan 4 5 ay önce hayatımda ilk kez ara kekelenme yaşamıştım ümitlenmiştim baya
İnşallah seninki yerleşmedir
Biraz once kan rengine dönüştü ve adette gelen minik et parcalarindan geldigini gordum. Yogun bir kanamam yok ama. Agrim var cok hafif. Adet herhalde benimki. Ne dersiniz?

X