Yerlesme kanamasi olabilir mi? Yardimci olabilir misiniz?

2. ade

muhtemelen üstüne görme yaşadılar yani implantasyon. Adetle karıştırılan bir şey. Gebelikte regl mümkün değil ama o yaşadıkları implantasyondur, hamile olduğunu fark etmemiştir adet oldum sanmıştır, test de yapmamıştır doğal olarak. Benim korktuğum şu; test ilişkiden 10 hafta sonra negatif geldiği halde hamile olunabilir mi? Ama ultrasonda kese de yok işte. Benim korkun görünmemesi, kanda çıkmaması. Adet olmama rağmen yaptırdım ben testleri onda sorun yok
Tabiki yerleşme kanamasıdir. Ama karistirmislardir. Ben tabi Doktor falan değilim ama mantığıma gore iki buçuk aylık hamile olan birinin kan değerlerinin yanılma ihtimali yoktur bence. Eğer labaratuar hatalı test yapmıyorsa, kanlar karışmadıysa falan. Cunki 20 hafta uzun Bi süre ki kese olmuşmus olması gerekir. Kese olusmafmdiysa zaten bebek kalamaz rahimde daha fazla diye tahmin ediyorum. Birkaç hafta deseniz ok ama 10 haftada kan testi negatifse bence negatif tir. Tabi bilen birine sormak sizin için daha iyi olur

Merhaba ilk defa yazıyorum ama hep takip ediyrm 30 Aralık'ta yumurtlama oldu 4 Ocak da kahverengi leke geldi ilk defa bu kadar erken geliyo yerleşme kanaması olblr diye kan verdim 1,2 çıktı malesef sizce gebelik olblr mu

İnşallah en güzel zamanda güzel haberler veririz birbirimize. Ah şu doktorların ilgisizliği. İnsanın içinde nasıl boşluklar oluşturuyor.benim de takvime göre yumurtlama zamanım 5 gün önceydi. Dünden beri gözümü açamıyorum. Bugün iş yerinde ayakta uyuklamisim dalga konusu oldum🤣 ama o olacak galiba sevincinden sonra olmadığını öğrendiğimde hayal kırıklığı oluyor ya hani, o bir kaç gün de öyleydim geçen ay. Kafamı kaldıramadım. Sanırım biraz fazla stres yapıyoruz. Vücut tepki veriyor diye düşünüyorum. Ama iyi düşünelim iyi olsun. En doğru zamanı muhakki Rabbım bizden daha iyi bilir
Amin inşallah canım benim isteyen herkese nasip etsin. Valla gecen ay bi dolu belirti yasadım hepsi fos cıktı psikolojik hepsi umursamayalım valla bak denemeye devam ama oldu mu olmadı mı stresine girip iyice bozuyoruz kafayı olmuşsa olmustur zaten adet gecerse anlarız dimi ne bu telaş bizdeki ben saldım valla napim zaten daha yeni evliyim bakalım hayırlısı hakkımızda. Bak yumurtlama günüm bugun ama esim görevde değerlendiremedik bu ay da yalan oldu napalm

Kızlar merhaba, tahmini 13 gün önce yumurtalama günümdü. Adetime şuan 4 gün olmasina rağmen, 5 gündür hergün kahverengi lekelenmeler geliyor.. Afedersiniz, bazısı ıslak olarak lekeli geliyor..En sonuncusu dün olmak üzere, birkac tane erken gebelik testi yaptım, hepsi bariz negatif çıktı, silik çizgi bile yok.. Yerleşme kanaması döneminde, test yapipta tamamen negatif gören arkadaslar var mi acaba ?

Merhaba
Kızlar sat tarihim 28 kasım 2020. Bat tarihim 27 aralıktı.
Ama hala adet görmedim, 14 gün gecikti.
4 Ocak 2021 de idrarla birlikte gelen açık pembe bir kanama geldi. Adet oldum sandım ama gün boyunca hiç leke sürülmedi.Birkaç günde baş dönmesi yaşadım. Bazen sağ kasık ağrısı oluyor. idrarla birlikte pembe akıntı 1 gün sürdü.
3 gün geciktikten sonra idrar testi yapmıştım negatif. Gecikmenin 10. gününde idrar testi yaptım negatif.
Sizce Yerleşme kanaması mıydı? Bu kadar geciktikten sonra hamile olduğunu öğrenen var mı

Merhaba ilk defa yazıyorum ama hep takip ediyrm 30 Aralık'ta yumurtlama oldu 4 Ocak da kahverengi leke geldi ilk defa bu kadar erken geliyo yerleşme kanaması olblr diye kan verdim 1,2 çıktı malesef sizce gebelik olblr mu
Merhaba benimde aynı sizin gb 31 aralik yumurtlama 5 ocakda kahverengi lekem geldi 2.3 saat kadar sürdü bende acaba yerleşme kanamasi olabilirmiki diye şüpheleniyorum bir kac yerde okudum sonradan beta hcg yükselenleri inş senin vardır

Merhabalar, benim de sizlere danismak istedigim bir konu var, ben gectigimiz agustos ayinda hamile kaldim ancak bos gebelik oldugu icin eylulde kurtaj oldum. Sonrasinda regl olamadigim icin (kist olusmus) ilac kullanarak kasim ayinda kurtaj sonrasi ilk reglmi oldum. Ve bu sekilde de korunmayi biraktik doktorumun onayi ile. 3 gundur inanilmaz bir sirt agrisi var ( hatta covid oldugumdan suphelenip test bile yaptirdim negatif cok sukur :) ) ve bugunde ayni agri belime vuruyordu.Yumurtlama gununden birkac gun sonrada sag kasigimda bir batma ve ara ara agri hissetmistim bir hafta boyunca sonrasinda kendiliginden gecti. Goguslerimde dolgunluk var ancak hic aci yok. Yani acikcasi ben ilk gebeligimde her zamanki regl oncesi belirtilerinden baska bir sey hissetmemistim gogus agrisi vs. Ama insan bebek isteyince ne kadar bilse de psikolojik olarak kendine hakim olamiyor sanirim. Erken gebelik testi yapmayi dusunurken, bugun kahverengi lekelenmem basladi suan acik kirmizi gibi cok hafif geliyor. Normalde daha adet tarihime 5 gun var. Daha once yerlesme kanamasi yasamadigim icin anlayamiyorum, yerlesme kanamasi nasil olur & kac gun surer?
Slm canım yerleşme kanamasi pembemsi o kadar da kırmızı olmuyor kahverengi kurumuş çamur gibi kalan kanlar da gelio leke leke ped kullanmaya gerek kalmayan sonuç ne şimdi 1 aya yakın zaman gecmis

Merhaba benimde aynı sizin gb 31 aralik yumurtlama 5 ocakda kahverengi lekem geldi 2.3 saat kadar sürdü bende acaba yerleşme kanamasi olabilirmiki diye şüpheleniyorum bir kac yerde okudum sonradan beta hcg yükselenleri inş senin vardır
İnsallh sizinde vardır ben kan verdgm için umudum yok ama szde vardır insallj

4 gün kaldı cumartesi benimde siz hiç kan testi fln yaptnz mi
Normalde belki bu kadar umutlnmzdm da rüyamda yerleşme kanaması yaşıyorum hamilryim diyrm sonra yaşayınca gerçekten çok umutlanmistim ne kadar hala umudm kırılsa da adet zamanımı bekliyrm pko var bende birde

Merhaba sonuç aldınız mı acabs siz
Yok cnm benim adet kanamam geldi ama benim bu böyle kacıncı oluyo bende iltihaplı eklem romatizması var gb suan arastırılıyo covidden dolayi yarım kaldı gidemedim doktorum bundan dolayı düsuk olur demisti bebek yerlesir fakat vucüttaki antikorlar saldırir atar diye galiba gene aynı oldu iyi bi doktor bulmam gerekli ama covidden dolayi cıkamıyorumda yaşda ilerliyo rabbim yardımcimız olsun

Yok cnm benim adet kanamam geldi ama benim bu böyle kacıncı oluyo bende iltihaplı eklem romatizması var gb suan arastırılıyo covidden dolayi yarım kaldı gidemedim doktorum bundan dolayı düsuk olur demisti bebek yerlesir fakat vucüttaki antikorlar saldırir atar diye galiba gene aynı oldu iyi bi doktor bulmam gerekli ama covidden dolayi cıkamıyorumda yaşda ilerliyo rabbim yardımcimız olsun
Amin inşallah Rabbim isteyen herkese canım bende pko var bugün adet günüm henüz adet olmadım bı kaç gün oynuyor bazen bekliyorum

Merhaba sonuç ne çıktı acaba benim de 1,2🤷🏻‍♀️

Merhabalar, benim de sizlere danismak istedigim bir konu var, ben gectigimiz agustos ayinda hamile kaldim ancak bos gebelik oldugu icin eylulde kurtaj oldum. Sonrasinda regl olamadigim icin (kist olusmus) ilac kullanarak kasim ayinda kurtaj sonrasi ilk reglmi oldum. Ve bu sekilde de korunmayi biraktik doktorumun onayi ile. 3 gundur inanilmaz bir sirt agrisi var ( hatta covid oldugumdan suphelenip test bile yaptirdim negatif cok sukur :) ) ve bugunde ayni agri belime vuruyordu.Yumurtlama gununden birkac gun sonrada sag kasigimda bir batma ve ara ara agri hissetmistim bir hafta boyunca sonrasinda kendiliginden gecti. Goguslerimde dolgunluk var ancak hic aci yok. Yani acikcasi ben ilk gebeligimde her zamanki regl oncesi belirtilerinden baska bir sey hissetmemistim gogus agrisi vs. Ama insan bebek isteyince ne kadar bilse de psikolojik olarak kendine hakim olamiyor sanirim. Erken gebelik testi yapmayi dusunurken, bugun kahverengi lekelenmem basladi suan acik kirmizi gibi cok hafif geliyor. Normalde daha adet tarihime 5 gun var. Daha once yerlesme kanamasi yasamadigim icin anlayamiyorum, yerlesme kanamasi nasil olur & kac gun surer?
Aynı durum bende de var 4.gun bugün kahverengi ve açık kırmızı kan geliyor. İnternette hep kahve yada soluk pembe olması gerektiği yazıyor ama yine de bı umut İste ... Benim göğsümde dolgunluk yok ama alt karın mide ve sırt ağrısı var. İnslallah hamişizdir

X