YERLESME KANAMASİ -LEKELENMESİ (USTUNE GORME) YASAYAN VAR Mİ ? KAC GUN SURER ? RENK ? SAGLİKSİZ GEBELİK Mİ OLUYOR ? KASİK AGRİSİ YAPAR Mİ ?

Biri soyledi mi bilemiyorum okumadm her yazani ama yerleşme kanamasi ve üstüne görme ayni olay değil bunu belirtmeye geldim.

Adete yakin dollenme oluyo ve adet görüyorsun sonra hamile olduğunu öğreniyorsun falan nadir gorunur her kadinda olmaz. Yerlesme kanamasi ile aynı degil yani
A aa adete yakın (geç yumurtlama ve döllenme) olsa bile adet görülmez diye biliyorum ben. Cidden nadir görülen bir şey olmalı. Benim reglim 31i 7-8 gün var bi lekelenmem oldu; eğer bebekle alakalıysa o zaman yerleşme denmeli buna öyle değil mi?

Aynen öyle. Insallah gebeliktir

Ben iki topiğini de biliyorum Allah razı olsun Meryem suresinin şifasını da kür araştırmayı da senin topiklerinde öğrendim ❤ Ama niyeyse testlerini anımsayamamıştım, yerleşme kanamanı da öyle Bak bilmiyorsun ama sen hamile olunca çok da dua ettim. İnşallah hamile olduğumu öğrenirsem ben de huyu güzel olsun, azaları tam olsun diye manevi reçetelerine tekrar bakacağım.

Rabbim kuzucuğunu sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

Ah canım benimm şuan hem duygulandım hemde çok mutlu oldum Allah razı olsun inşallah vesile olur ben özellikle manevi reçetenin çok çok faydası olduğuna inanıyorum bundan önce ki aylar hiç düzenli yapamamıştım çünkü o ay aksatmadan yaptım ve mucizemiz geldi çol şükür

Rabbim ennn kısa zamanda hayırlı bir şekilde sizede nasip etsin canımm ne kadar zamandır istiyorsunuz

Ben de her gün yapamıyorum. Zaten Arap harflerini bilmediğim için dinliyorum, türkçesini de anlayarak sindirmeye çalışıyorum Çok üzgün hissettiğimde "La tahzen" "üzülme" kısmıyla o sure bana şifa gibi geliyor ❤

Biz yaklaşık (sanıyorum) 5-6 aydır korunmuyoruz ama çok önemsemiyorduk. Akıştaydık. 2 aydır kesinlikle istediğimize karar verdik, ovulasyonla da takip ediyorum. Küçük bir sağlık problemimiz var, bir dahaki ay atanacağım için eşimle çok sık görüşemeyeceğiz. O yüzden Umarım olmuştur bu ay. Hamilelerin duası kabul olurmuş, yürekten bir amin canımm

Tüm kalbimle AMİİNN diyorum canım

Bizimde sperm sayımız düşüktü sizin probleminiz ne bilmiyorum ama hiçbir sorun çaresiz değil unutma Rabbim en kısa zamanda hayırlı bi şekilde nasip etsin

Bata kaç gün var test yaptın mı hiç

Bata 7-8 günüm var :) bu gün yaptım negatifti canım

Daha çok erkem tabi ama varsa testin uap gitsin
Bende çok yapardım çünkü
5 gün kala hayalii gördüm
4 gün kala çoook silik gördüm inşallah sende görürsün canım
İnşallah evde baya bir testim var benim de. Gün aşırı yapacağım gibi görünüyor

Ne güzel şeyler yazılmış hamişler Rabbim sağlıkla hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin
Benimdr adetim 5 gün önceden geldi
Ama yumurtlama günümden beri göğüs ucu 1 hafta acıdı sonra komple acımaya başladı
Dün hastalandım sandım 2 gündür lekelenmem var çok afedersiniz peçeteye silerken 5 cm rahat incecik uzama oluyor ya. Lütfen bana dua eder misiniz 7 senedir hiç olmadı yarın hastaneye gideceğim
Daha göğüs ağrım devam ediyor
Süt değerimde yükselmiş olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…