YERLESME KANAMASİ -LEKELENMESİ (USTUNE GORME) YASAYAN VAR Mİ ? KAC GUN SURER ? RENK ? SAGLİKSİZ GEBELİK Mİ OLUYOR ? KASİK AGRİSİ YAPAR Mİ ?

Teşekkür ederim yorumunuz için. Ben adet oldum ertesi günü zaten. Adet ağrısı gibi ağrı demiştim anlamıştım da bi umut soRdum
Evet ama vurucu ağrım olmadı yani hani benim bi ağrım vardır çok kuvvetli o girdi mi derim ki tamam adet oldum o ağrı olmadı hiç
Leke geldiğinde de şaşırmıştım hiç ağrım yok diye
[/QUOT

Sızın de 10 u yumurtlama gününüz müydü acaba yumurtlama lekelenmesı de oluyormus Sızın o da olabılır mı acaba
Geç gördüm yahu siteye girmedim o günden beri.
Aynen canım 10-13 arasıydı.
10 nunda kanama yaşadım ama pedim çok az kirlendi.
Hala adet olmadım.
Testlerim negatif.
Doktor randevum var artık korona falan dinlemeyip gideceğim :/

Canım merhaba yazınız okudum acaba eşin için bir şey yaptınız mı değerlendiriğin tek günde mi oldu bebişin anlatır mısın sana zahmet, pko var mıydı sende,

Canım merhaba yazınız okudum acaba eşin için bir şey yaptınız mı değerlendiriğin tek günde mi oldu bebişin anlatır mısın sana zahmet, pko var mıydı sende,
Merhabalar canım
Pko yoktu bende
Eşim için çakşır kökü suyu ve keçiboynuzu özü kullandık
Bende kullandım bunları
Kullanmaya başaldığımızın 2.ayında nasip oldu çok şükür :)
Birde Gün aşırı değerlendirmiştik

Gönül meyvesi hamilesinnnnn çok sevindim geçenlerde seni bulmaya çalışmıştım acaba hamile mi diye düşünüyodum çok testler ypmıştın çok uğraştın Rabbim nasip etmiş çok sevindim kucağınada lırsın inşllah sağ sağlim

Bende sizle aynı durumu yasıyorum kahve akıntım geldi sonra kırmızı regli gibi döndü ama reglim yoğun ve pıhtılı normalde bu sefer öyle değil sizin kanamaznız tam nasıldı acaba ona göre test yapıcam bende

Merhaba hanımlar
Öncelikle Allah herkese evlat hasreti göstermesin inşallah isteyen herkes tez zamanda kabçvulur bebeğine ÇOK Amin
Ben pkoluyım eşim de varikosel 10 ay önce ameliyat oldu bu 22 milyona ulaştık sayı olarak çok şükür 14 eylülde aşılama oldum onda ağtı oldu 3 yumurta varfı hazırda de o kadar umutlandırdı hatta ikiz olabilir demişti. Ben dayanamayıp aşılamanın 14.gününde kan verdim ve sonuç koca bir negatif 0.1 idi. Sabah uyandım kahverengi lekelenmem oldu 2 gün filan sürdü çok adet kanaması gibi değil şuan kesildi ve normalde bat yarın 2 Ekim idi. Ünitlensem mi bilemedim yoksa az adet kanaması mı geçirdim yoksa yerleşme kanaması mıydı öyle bile olsa değerin bşraz daha yüksek çıkması gerekmez miydi acaba çok stresliyim ve üzülüyorum psikolojik olarak mı oluyor acaba herkese teşekkür ediyorum şimdiden çok sağolun

Merhaba benim de adetime 5 gün kala şeffaf uzayan sümüksü akıntıyla beraber soluk pembe şeklinde kanamam oldu dün. Adet oldum sandım ama bugün akıntım azaldı kahverengi geliyor rengide sildikçe. Normalde asla günümden önce olmam. Ama erken gebelik testi yaptım dün negatif çıktı. Sizin durumunuza benzettim sizce tekrar test yapmalı mıyım

Evet yapıyodum çok koyu çıkmıştı
Zaten ovu testim pek silikleşmedi ondanda umutlanmıştım
Sizin Bu ovülasyon testiniz pikten kaç gün sonrası? Siz ovülasyon testi yapmaya hergün devam etmişmiydiniz? Ben ilk defa bu ay ovülasyon testi kullanıyorum. Pikten sonraki 6. Günüm. Ve testlerim tam anlamıyla silikleşmedi,
Bu testi bugün öğlen yaptım. Sizce silikleşme durumu normal mi? Bazı arkadaşlar daha silik olması gerekli diyor. Ama yaşamış kişi olarak size sormak istiyorum. Cevaplarsanız sevinirim.

Sonucu ogrenebilir miyim ? pozitif dir insaallah

Yerleşme kanaması sadece lekelenme gibi mi oluyor yoksa adet gibi mi ve ağrısı var mı ? İlişkiden bir hafta sonra olurmu bir sonraki adete 20gun varken

Merhaba öncelikle gözünüz aydın aynı durumu bende yaşiyorum leklenme oldu 2 gün boyunca dün rahmim ağrıdı ilk defa yaşadım bu durumu ve yeni adet oldum ağrili ve sancılı yoğun bir şekilde yine de ümitleniyorum sizinde adetiniz ağrilimiydi ?

Benim ki kimyasal gebelik oldu test yap öyle bir durum da olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…