Yerleşme kanaması bu kadar uzun sürer mi

Benim de 4. Günüm ama ped dolduracak kadar değil. Silince peçeteye geliyor. Yerleşme kanaması mı emin değilim. Leke gibi pembemsi bi yapısı var. Regl sürecime 3 gün kaldı.
Merhaba bizim durumlarımız benzer gibi ama ben bi ara kıpkırmızı da gördüm. Hamilelik çıktı mı sizde?

Merhaba 23. Temmuzda lekelenmem oldu bat yakındı ama bebek istediğimiz için test yaptım silik çizgiyle gebeliğimi öğrendim beta 89 çıktı. O günden bu yana 1 gün hariç lekelenmem (kahverengi) kesilmedi. 2 gündür de renk değişti. Dün koyu kahve, bugün bildiğiniz kıpkırmızı kan. Akşam üzeri beta baktırdım doktor normal artmış dedi ama sanki az gibi geldi bana. Çok huzursuzum üzgünüm.Sürekli post okuyorum. 2 gün önce saat 20 - beta 780, bugün saat 16- beta 1342. Tam 2 ye katlamadı normal diyen doktor da acil doktoru ben 26 ağustosta adet olmam gerekiyodu ama 27 ağustosta kahverengi akıntı gelmeye başladı şüphelenim test yaptım pozitif çıktı aynı gün gidip kan verdim 15.30 çıktı ertesi gün kanamam pembe ve kıtmızıya döndü dr gittim kan tahliline göre gebelik var ama bazen kimyasal gebelikte bu şekil olabiliyo dedi ertesi gün kan vermemi istedi tekrar kan verdim 30.90 çıktı sonucum kanamam orkide gelmedi tuvalet sonrası peçeteye silince ve idrar yaparken geliyodu 2 gün sürdü şu an çok hafif kahve lekelenmem var dr cuma günü muayneye çağırdı o zaman daha netleşir dedi ne yaşıyorum bilmiyorum dış gebelik olmasından korkuyorum açıkçası 🫣 varmı bu şekil gebelik yaşayan
Gittim bat göre 5+1 iken. Maalesef ne karından ne vajinal ultrasondan kese görünmedi. Doktor rahmimim kalınlaştığını ancak bu haftada ve bu beta değerlerinde keseyi görmemiz lazım muhtemelen ya düşük ya dış gebelik ya da sağlıksız gebelik kan ver beta bakalım dedi. Betam 1342 den 2457 yükselmiş. Düşük elendi ama dış gebelikten çok korkuyorum çok üzgünüm. ben 26 ağustosta adet olmam gerekiyodu ama 27 ağustosta kahverengi akıntı gelmeye başladı şüphelenim test yaptım pozitif çıktı aynı gün gidip kan verdim 15.30 çıktı ertesi gün kanamam pembe ve ıtmızıya döndü dr gittim kan tahliline göre gebelik var ama bazen kimyasal gebelikte bu şekil olabiliyo dedi ertesi gün kan vermemi istedi tekrar kan verdim 30.90 çıktı sonucum kanamam orkide gelmedi tuvalet sonrası peçeteye silince ve idrar yaparken geliyodu 2 gün sürdü şu an çok hafif kahve lekelenmem var dr cuma günü muayneye çağırdı o zaman daha netleşir dedi ne yaşıyorum bilmiyorum dış gebelik olmasından korkuyorum açıkçası 🫣 varmı bu şekil gebelik yaşayan kimyasal olan yada dış gebelik ola

Gittim bat göre 5+1 iken. Maalesef ne karından ne vajinal ultrasondan kese görünmedi. Doktor rahmimim kalınlaştığını ancak bu haftada ve bu beta değerlerinde keseyi görmemiz lazım muhtemelen ya düşük ya dış gebelik ya da sağlıksız gebelik kan ver beta bakalım dedi. Betam 1342 den 2457 yükselmiş. Düşük elendi ama dış gebelikten çok korkuyorum çok üzgünüm.
merhaba bir soru sormak istiyorum ben 26 ağustosta adet olmam gerekiyodu ama 27 ağustosta kahverengi akıntı gelmeye başladı şüphelenim test yaptım pozitif çıktı aynı gün gidip kan verdim 15.30 çıktı ertesi gün kanamam pembe ve kıtmızıya döndü dr gittim kan tahliline göre gebelik var ama bazen kimyasal gebelikte bu şekil olabiliyo dedi ertesi gün kan vermemi istedi tekrar kan verdim 30.90 çıktı sonucum kanamam orkide gelmedi tuvalet sonrası peçeteye silince ve idrar yaparken geliyodu 2 gün sürdü ama kırmızı pembe bazen pıhtılaşma idi şu an hiç bi kanamam yok sizin kanamanız nasıldıkac gün surdu acaba cuma günü muayneye çağırdı o zaman daha netleşir dedi ne yaşıyorum bilmiyorum dış gebelik olmasından korkuyorum açıkçası 🫣 varmı bu şekil gebelik yaşayan kimyasal olan yada dış gebelik ola
27 ağustos 15.30
29 ağustos 30.95
31 ağustos 66.13
2 eylül 121.48

merhaba bir soru sormak istiyorum ben 26 ağustosta adet olmam gerekiyodu ama 27 ağustosta kahverengi akıntı gelmeye başladı şüphelenim test yaptım pozitif çıktı aynı gün gidip kan verdim 15.30 çıktı ertesi gün kanamam pembe ve kıtmızıya döndü dr gittim kan tahliline göre gebelik var ama bazen kimyasal gebelikte bu şekil olabiliyo dedi ertesi gün kan vermemi istedi tekrar kan verdim 30.90 çıktı sonucum kanamam orkide gelmedi tuvalet sonrası peçeteye silince ve idrar yaparken geliyodu 2 gün sürdü ama kırmızı pembe bazen pıhtılaşma idi şu an hiç bi kanamam yok sizin kanamanız nasıldıkac gün surdu acaba cuma günü muayneye çağırdı o zaman daha netleşir dedi ne yaşıyorum bilmiyorum dış gebelik olmasından korkuyorum açıkçası 🫣 varmı bu şekil gebelik yaşayan kimyasal olan yada dış gebelik ola
27 ağustos 15.30
29 ağustos 30.95
31 ağustos 66.13
2 eylül 121.48
Değer bu şekilde yükselir 2binlere geldiğinde eğer kese görünmezse ozaman düşünülür dış gebelik. Şimdi endişelenmeyin.

X