Yeniden bebek istiyorum

RAHXIXME

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2008
2
0
51
Merhaba arkadaşlar araniza yeni katildim.aslinda çok üzgün çok aci çeken bir anneyim.çünkü 2 yil evvel hamileliğimde geçirdiğim preeklemsi sonucu bebeğim karnimda öldü.aradan 2 yil geçmesine rağmen onu hiç unutmadim.hala üzüntüsünü duyuyorum.başka çocuğum var ama hepsinin yeri ayri şimdi yeniden hamile kalmak istiyorum ama ayni şeyleri yaşamaktan çok korkuyorum.preeklemsi denilen bu hastalik yeni hamileliğimde yine olur mu?aranizda böyle bir sorun yaşayan var mi?bu konuda lütfen bana en kisa zamanda bilgi verir misiniz çünkü artik üzüntüm gittikçe büyüyor.yeniden bebeğimin olmasini çok istiyorum.şimdiden hepinize teşekkür ederim.allah hepimizin yardimcisi olsun.

Merhaba arkadaşlar araniza yeni katildim.aslinda çok üzgün çok aci çeken bir anneyim.çünkü 2 yil evvel hamileliğimde geçirdiğim preeklemsi sonucu bebeğim karnimda öldü.aradan 2 yil geçmesine rağmen onu hiç unutmadim.hala üzüntüsünü duyuyorum.başka çocuğum var ama hepsinin yeri ayri şimdi yeniden hamile kalmak istiyorum ama ayni şeyleri yaşamaktan çok korkuyorum.preeklemsi denilen bu hastalik yeni hamileliğimde yine olur mu?aranizda böyle bir sorun yaşayan var mi?bu konuda lütfen bana en kisa zamanda bilgi verir misiniz çünkü artik üzüntüm gittikçe büyüyor.yeniden bebeğimin olmasini çok istiyorum.şimdiden hepinize teşekkür ederim.allah hepimizin yardimcisi olsun.

Selam canım İlk başta aramıza hoşgeldin.
Çok büyük geçmiş olsun.. Canım bizde 2 çocuğu istiyoruz. Bundan 4 ay önce bende düşük yaptım. Senin olayınla aynı değil biliyorum ama bu beni de çok sarsmıştı. Yaklaşık 1,5 yıldır çocuk için uğraşırken düşük olması beni çok üzmüştü. Sonra güzel Allah'ım ın bildiği birşey vardır demek ki hayırlı değildi diyerek kendi kendime moral veriyorum. Bu senin içinde geçerli .Böylesi demek ki sizin için daha hayırlıymış .Sakın kafaya takma. Bir anne hamile kalmadan önce ilk başta psikolojik olarak rahatlaması gerekiyormuş. Ayrıca bir daha hamile kaldığında böyle birşey yaşayacaksın diye kesin bir kanıt yok ki! Bu düşük yapan kişiler içinde geçerli .Bak ne güzel 1 evladın var. Allah ona sağlık sıhat versin. Kafaya takmadığın sürece Allah kısmet ederse olur. İnşallah hamilelik haberini de burda alırız.

Teşekkür ederim kardeşim.eğer yeni bir bebek düşünüyorsan düşük buna engel olmamali.tekrarlayan düşüklerin tedavisi mümkün hemde başarili sonuçlar veriyor.inşallah allah sana,bana,ve bebek isteyen tüm annelere sağlikli bebekler verir.önce hayirlisi.yeniden bebeğin olmasi için sana dua edeceğim.allah herşeye kadirdir.yeniden bebek haberi almak umuduyla...

canım benim çok geçmiş olsun allah bi daha evlat acısıyla kimseyi sınamasın.bu konuda pek bilgim yok ama allahım inşallah sana en kısa zamanda sağlıklı hayırlı evlat nasip eder.....allah olmayan herkese bu duyguy tattırsın inşallah.

X