Yeni yılı evde tek başına karşılamak

O ibare dikkat çeksin diye var aslında :)

Kimseyi çağıramam ki herkesin planı var

İçerim, sızarım galiba

Bir de papağanla oynarız biraz :)

Sevgilisi batsın
O da ayrı dert zaten

Pizza fena olmazdı aslında :)

Geçmiş olsun
Hiç değilse sevgilin var

Sağlıklı seneler :)

Görmedim bakayım hemen
Aman o reklamlar deşiyor yalnızlığımı

Mutlu seneler :)

Ahh işte benim gibi

Olsun

Mutlu seneler :)

Annem yanımda ama benim salak evliliğim yüzünden üzgün..
Muhtemelen bütün akşam yine bunun üzerine umutsuz konuşmalar yapacak.
Boşanmamın korkunçluğu üzerine yüzü renkten renge girecek.
Ben ''Lütfen şu kafanı değiştir anne.'' diye kızacağım.

Ömür törpüsü eşim kendi ailesiyle. Birbirimize uzak ve küsüz.
Yeni yıla da öyle gireceğiz.
Hayırlısı olsun.
Yeter ki şu hayatımda bir netlik olsun artık.
2019'dan tek isteğim huzur..

Yazmadan geçemeyeceğim.
Beni oldukça sinir ederdi yorumların..
Bu aralar pek sevimlisin guneykarimkure :)
Hep böyle kalmanı, 2019'da çok mutlu olmanı dilerim..

Keske bende yalniz olsam hic olmazsa 1 hafta cocuklardan uzak eşten uzak telefonu kapatip şoyle tek basima ne arayim olsun ne soranim bir otelde zaman gecirmeyi okdr isterdim ki. Teklif bile ettim kocama ama kabul etmiyor tabi

Bende yeni evliyim tam alışamadım evliliğe bir de geçen seneden beri eşimle ilk yılbaşımızı baş başa kutlayacağız diye anlaşmıştık. Şuan içimde bi huzursuzluk var sanki ailemi yalnız bırakmışım yüzüstü bırakmışım gibi hissediyorum eşime de diyemem annemlere gidelim diye çünkü onun ailesi 2 haftadır bize gelin yılbaşı akşamında diye baskı üstüne baskı kurdular çok sert konuştum şimdi tükürüğümü yalamak gibi bişi olcak eğer annemlere gidelim dersem valla içim bi tuhaf

Boşverin Kızlar üzülmeyin. Herşeyin bası sağlık gerisi hallolur. Güzel güzel takılın. Cips kola çerez Mısır çanınız ne istiyorsa yiyin güzel bir romantik komedi izleyin. Maddi durumunuzda yerindeyse yarın için bir alışveriş planı yapın. Kendinizle mutlu olmayı başaran insanı hiç kimse hiç bir hadise üzemez. Ben eşimle küsüm. Bebeğim var şu anda kucağımda onunlA geçiricem. Erkenden uyuruz yavrumla. O yüzden evlide olsanız önemli olan tek basına mutluluğu yakalayabilmek:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…