Yeni yılı evde tek başına karşılamak

Biz her sene oldugu gıbı klasik yine es ailesi ile beraberiz. Bebek oldugu ıcın ben fazla oturmuyorum zaten kendileri ile evime Kacıyorum. Bende yatıp uyumak isterdim kafa dinlemeye ihtiyacım var. Ama iste herkes elinde olmayanı istiyor.

Eşim bu gece nöbetçi o yüzden evde yanlızım. Bir anlam yüklemiyorum bu güne hiçte yüklemedim açıkcası . Evde ne varsa o yenir özel bir hazırlık yapılmaz zaten. Evlenmeden önce Ailecek tombala oynardık şimdi onuda yapmıyoruz.Herkesin bu güne anlam yüklemesini de anlamış değiliz zaten eşimin nöbetçi olduğunu duyan arkadaşlarımız nöbeti değiştirseydiniz niye değiştirmediniz diye söyleniyorlar :KK45: eşim az önce gitti yarın sabah gelecek . Akşama askerler taşlıklık çıkartmasa problemsiz bir gece geçirsek derdindeydi eşimde hali ile bende o düşüncedeyim. Yarım saatte bir iştima al ortalık sakin olsun dedim hayırlısı :KK45:

Biz her sene oldugu gıbı klasik yine es ailesi ile beraberiz. Bebek oldugu ıcın ben fazla oturmuyorum zaten kendileri ile evime Kacıyorum. Bende yatıp uyumak isterdim kafa dinlemeye ihtiyacım var. Ama iste herkes elinde olmayanı istiyor.
Size de zor geliyor mu kendi aileniz yerine es ailesiyle olmak?

E tabiki ısterımkı arada bir kendi aılemlede zaman gecıreyım yılbası benim ıcın onemlı bı gun degıl acikcasi sadece takvimde degısıklık, ama bayramlar ozellıkle cok koyuyo :KK43:
Yılbaşı benim icin özel bir gün aslında, yepyeni bir yılın, hayallerin başlangıcı
Daha farklı ve özel geçmesini çok isterdim, en azından huzurlu:)

Yılbaşı benim icin özel bir gün aslında, yepyeni bir yılın, hayallerin başlangıcı
Daha farklı ve özel geçmesini çok isterdim, en azından huzurlu:)
Zaten huzur olsunda yalnız olsanda farketmez. Umarım yeni yıl sizin ıcın cok ıyı gecer mutlu olursunuz ve eş ve ailesi ile arayı duzeltirsiniz. Gerci ailesinin Agzına bakıyorsa zor..

Eşim bu gece nöbetçi o yüzden evde yanlızım. Bir anlam yüklemiyorum bu güne hiçte yüklemedim açıkcası . Evde ne varsa o yenir özel bir hazırlık yapılmaz zaten. Evlenmeden önce Ailecek tombala oynardık şimdi onuda yapmıyoruz.Herkesin bu güne anlam yüklemesini de anlamış değiliz zaten eşimin nöbetçi olduğunu duyan arkadaşlarımız nöbeti değiştirseydiniz niye değiştirmediniz diye söyleniyorlar :KK45: eşim az önce gitti yarın sabah gelecek . Akşama askerler taşlıklık çıkartmasa problemsiz bir gece geçirsek derdindeydi eşimde hali ile bende o düşüncedeyim. Yarım saatte bir iştima al ortalık sakin olsun dedim hayırlısı :KK45:
Allah yardımcıları olsun hepsinin. Allaha emanetler.

Konu için +18 uyarısı yapılacak birşey göremedim :)
Tek başına olmak bulunduğun yerden pişman olmaktan iyidir Güney. Arkadaşlarınla eğlen yada kendine bi ziyafet ver veya hiç samimi olmadığın ama yalnız olacağını bildiğin birini çağır sevmiyorsan bile. Bence ona da sana da iyi olur.

Ha bana sorarsan gereksiz misyon gereksiz masraf, tek artısı bir gün sonrası tatil diye çocuklar geç yatıyor :KK70:

Biz esimle olucaz. Ailem 3 dakika uzaklikta ama :) bu sene böyle. Enerjim yok yemek yapmaya en fazla sarma sararim oda canım istiyor diye :) yanina cacık. Bazen de yalnız olmak iyi

Eki Görüntüle 2220484 merhaba
Şimdiden iyi seneler :)
Konu +18 uyarayım :KK43:

Yeni taşındığım şehirde, kimsem yok
Hastalıktan kafamı kaldırıp arkadaş bulamadım

Bu yılbaşı yalnızım, evcilimle :)

Fırında tavuk, salata
TV
Müzik
Ve heyecansız geri sayım

Sabah yine Aynı olacak da

Ben kalabalık yılbaşını özledim.

Kimler yalnız? :)

Ben o ibareyi başlığa yazmalıydım

Moral verim sana yavru:) kocam belki disari cikar arkadaslariyla:)) cocuklar uyursa bende uyurum. Laptopu acip biraz calisirim. Evde is varsa yaparim:) herif evde olursada vok abartmam cocuklar ne istiyosa onu yapicam. Oyun moyun yemek vs erken vakit.,cok bi fark yok benim icin boyle gunlerin:) sende sevgilinle bize gel, size pizza ya da lahmacun yaparim isterseniz:)

X