Yeni yılı evde tek başına karşılamak

Konu için +18 uyarısı yapılacak birşey göremedim :)
Tek başına olmak bulunduğun yerden pişman olmaktan iyidir Güney. Arkadaşlarınla eğlen yada kendine bi ziyafet ver veya hiç samimi olmadığın ama yalnız olacağını bildiğin birini çağır sevmiyorsan bile. Bence ona da sana da iyi olur.

Ha bana sorarsan gereksiz misyon gereksiz masraf, tek artısı bir gün sonrası tatil diye çocuklar geç yatıyor :KK70:
O ibare dikkat çeksin diye var aslında :)

Kimseyi çağıramam ki herkesin planı var

İçerim, sızarım galiba

Bir de papağanla oynarız biraz :)

Moral verim sana yavru:) kocam belki disari cikar arkadaslariyla:)) cocuklar uyursa bende uyurum. Laptopu acip biraz calisirim. Evde is varsa yaparim:) herif evde olursada vok abartmam cocuklar ne istiyosa onu yapicam. Oyun moyun yemek vs erken vakit.,cok bi fark yok benim icin boyle gunlerin:) sende sevgilinle bize gel, size pizza ya da lahmacun yaparim isterseniz:)
Sevgilisi batsın
O da ayrı dert zaten

Pizza fena olmazdı aslında :)

forumda yeni yıla benden daha yıkık şekilde girecek 1 insan olduğunu zannetmiyorum :KK70:

hastanedeyim, sanırım akşam çıkarım ama insanların bana acıyarak bakacaklarını bildiğim için evden dışarı çıkmam. sevgilimle pubg oynarız veya belki onu da gönderirim tek kalmak için. yanımda insanlar olunca asla ağlayamıyorum ama bağırarak ağlamaya ihtiyacım var resmen.

2 gündür gözümü bir yere dikip "1 yılda çöktün be yassyyyy" diye düşünüp duruyorum. ama yine de minnoş kalbim 2019'dan da çok umutlu. siz de öyle olun maalesef umut etmekten başka yapacak bir şey yok. sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yıl olsun. :KK200:
Geçmiş olsun
Hiç değilse sevgilin var

Sağlıklı seneler :)

Yılbaşı diye özel bişey yapmam ama her yılbaşı gecesi geçen sene neler oldu ve acaba bu sene neler olacak diye düşünürüm, dua ederim bir de.
2014, 2015, 2016, 2017 tam anlamıyla anamı ağlattı, 4 sene üstü üste yaw bi de. 2018 daha iyiydi, nedense 2019’un çok güzel geçeceğini hissediyorum inşallah nasipse öyle de olur. Ya da bundan daha kötüsü olamaz deyip de daha da kötü başka bir durumla karşılaşmaya alıştığım yıllardan sonra sıradan normal şeyler de güzel gelmeye başlamış olabilir ahahah.

Bi de maximum kartın yılbaşı reklamı çok güzel olmuş, mert fıratın şarkı söylediği.
Görmedim bakayım hemen
Aman o reklamlar deşiyor yalnızlığımı

Mutlu seneler :)

Aynı durumdayız. Bizde annem vefat edene kadar yeni yılı hep kalabalık ailecek karşılardık. En azından akşam yemeği tüm aile aynı sofrada olurduk. Ne zaman annemi kaybettik sanki tılsım bozuldu. Şimdi herkes kendi köşesinde yalnız.
Ahh işte benim gibi

Olsun

Mutlu seneler :)

Annem yanımda ama benim salak evliliğim yüzünden üzgün..
Muhtemelen bütün akşam yine bunun üzerine umutsuz konuşmalar yapacak.
Boşanmamın korkunçluğu üzerine yüzü renkten renge girecek.
Ben ''Lütfen şu kafanı değiştir anne.'' diye kızacağım.

Ömür törpüsü eşim kendi ailesiyle. Birbirimize uzak ve küsüz.
Yeni yıla da öyle gireceğiz.
Hayırlısı olsun.
Yeter ki şu hayatımda bir netlik olsun artık.
2019'dan tek isteğim huzur..

Yazmadan geçemeyeceğim.
Beni oldukça sinir ederdi yorumların..
Bu aralar pek sevimlisin guneykarimkure guneykarimkure :)
Hep böyle kalmanı, 2019'da çok mutlu olmanı dilerim..

Keske bende yalniz olsam hic olmazsa 1 hafta cocuklardan uzak eşten uzak telefonu kapatip şoyle tek basima ne arayim olsun ne soranim bir otelde zaman gecirmeyi okdr isterdim ki. Teklif bile ettim kocama ama kabul etmiyor tabi:sinirli::sinirli:

Bende yeni evliyim tam alışamadım evliliğe bir de geçen seneden beri eşimle ilk yılbaşımızı baş başa kutlayacağız diye anlaşmıştık. Şuan içimde bi huzursuzluk var sanki ailemi yalnız bırakmışım yüzüstü bırakmışım gibi hissediyorum eşime de diyemem annemlere gidelim diye çünkü onun ailesi 2 haftadır bize gelin yılbaşı akşamında diye baskı üstüne baskı kurdular çok sert konuştum şimdi tükürüğümü yalamak gibi bişi olcak eğer annemlere gidelim dersem valla içim bi tuhaf :KK43:

Boşverin Kızlar üzülmeyin. Herşeyin bası sağlık gerisi hallolur. Güzel güzel takılın. Cips kola çerez Mısır çanınız ne istiyorsa yiyin güzel bir romantik komedi izleyin. Maddi durumunuzda yerindeyse yarın için bir alışveriş planı yapın. Kendinizle mutlu olmayı başaran insanı hiç kimse hiç bir hadise üzemez. Ben eşimle küsüm. Bebeğim var şu anda kucağımda onunlA geçiricem. Erkenden uyuruz yavrumla. O yüzden evlide olsanız önemli olan tek basına mutluluğu yakalayabilmek:)

X