Yeni Sezon CARLA VERDE'ler Sizlerle

Anneciğimin terliği yarım saat önce geldi.. Annem göremesede ben çok beğendim. Oldukça rahat. Ama ben 39 giyorum annem için 40 aldım bana oldu.. Umarım annemin ayağını sıkmaz...

Yapanların ellerine sağlık. Ayaklarım rahat etsin diyosanız tavsiye ederim... Anneme hediye olmasa biraz giyecektim evde ama hediye:)))

Adios adios
carla verde veriyos.
Para istemiyos.
GÖNÜLLERE sığmıyos.
Napçaz bilmiyos.
Adios adios
mutluluktan uçuyos uçuyos,
SERGÜ ile sizi çok seviyos.
siparişleri bekliyos
Adios adios.

Son düzenleme:
Anneciğimin terliği yarım saat önce geldi.. Annem göremesede ben çok beğendim. Oldukça rahat. Ama ben 39 giyorum annem için 40 aldım bana oldu.. Umarım annemin ayağını sıkmaz...

Yapanların ellerine sağlık. Ayaklarım rahat etsin diyosanız tavsiye ederim... Anneme hediye olmasa biraz giyecektim evde ama hediye:)))

nohcoyum görümcem nede olsa tokat geliniyim görümcem sayılırsın dimii.. :eek:

terlikleri beğenmene çok sevindik anneciğinde güle güle giysin terliklerini ,en güzel günlerinde inşallah..
sevgiyle kal:)

Adios adios
carla verde veriyos.
Para istemiyos.
Ayaklara sığmıyos.
Napçaz bilmiyos.
Adios adios
uçuyos uçuyos,
bi daha hediye etmek istiyos
fakat sergü ikna edemiyos.
Adios adios.

manyaksın lan:roflol:

Canına yandığım Ankarada şöyle sıcacık bir hava görmedikki şimdiye kadar, şöyle salına salına Carlalarımızı giyip gezinelim:smiley-cool:

az önce bersu aradı terliği gelmiş çok heyecanlı ve çok mutluydu .. bersucum fotoları bekliyoruz a.s.

Az kaldı kuzum,bak nasıl da havan olacak .herkeşler ayaklarının güzelliğinin farkına varacak
adios adios CARLA VERDE ayoşlarda .. geziyos da geziyos..

Az kaldı kuzum,bak nasıl da havan olacak .herkeşler ayaklarının güzelliğinin farkına varacak
adios adios CARLA VERDE ayoşlarda .. geziyos da geziyos..

gelsin de gezelim, anneme vercektim ama vazgeçtim kaydirigubbakcemile3
kocişte evden çıkmış, gelirse bulamazlarda şimdi benneyaptımki

bana ne oluyosa ala ala:nazar:
heyecan yaptım ha ,burda hop oturup hop kalkıyomkaydirigubbakcemile2
amanin kızlar şimdi ne heyecan vardır sizde dimi, valla aynı heyecanı bende burda yaşıyomdelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

dünya güzelim neden heyçanlısın Şeniz

ay çok mutluyum şimdi ptt teslim etti kargoyu gerçekten sonsuz teşekürler
ama kalıp darmış malesef bi numara küçük oldu ama giyilmicek gibi de değil ilk resim ekliyen ben olıcam sanırım ayakkabı giydiğim için çorapla çektim idare edin kızlar
sergü sonsuz teşekürler

Son düzenleyen: Moderatör:
özişim terlikini güle güle giy , bi kaç giymeden sonra terlik ayağının kalıbına göre şekil alıyo zaten bende ilk giydiğimde küçükmü ne dedmiştim ama zamanla resmen çorap gibi ayağımı sardı ve gördüğün gibi gayet hafif terlikler ben inanıyorum çok rahat edeceksin..
en güzel günlerinde giy tatlışım a.s.

bizimkide geldiiiiii nursel 1 le ikimizinkisi resimleri koyuyoruz hemencikkk teşekkürler sergü nazlı eliff

AMANIN ne güzel olmuş.bence harıka.iki giyim sonrasında tam olurlar.ay ayacıklarına saglık

X