Yeni Sezon CARLA VERDE'ler Sizlerle

Tamamı ile haklısınız.havaleyi nasıl yaparız bilemiyorum.muhakkak çözüm yolu bulacağımızı düşünüyorum,internet ile havale,olabilir.yada 20 lirayı kagıda sarıp mektubun içerisine koyarak yollayabiliriz(parada küçüldüğünden sorun olmazsen terliği iste ablam..biz o zamana kadar çözüm yolu buluruz.sağolasın.hoşçakal

ben şu topuklu modelleri sabırsızlıkla bekliyorum koysanızda sipariş versek hemen

ben ilk carla verdelerin modellerini gösterdiğinizde 2/3 model beğenmiştim.
daha değişik modeller varsa elinizde onların fotoğrafını koyabilirmisiniz rica etsem.sabırsızlıkla bekliyorum.
bronz parmak arası bir model vardı..
bu arada ben parayıda hemen göndermek isterim ver parayı al malı bana daha uygun geliyor.borcum varsa uyuyamayanlardanım ben.

yazmayı unuttum.yukarıda anlayamadığınız bölüm içinde cevap vereyim.
Biz öncelikle kendi kalitemize ve size vereceği memnuniyete güvendiğimiz için bu yolla sizlere ulaşmak istedik.İnanın çok memnun kalacaksınız.hele fiyat karşılaştırması yaptığınızda .....Evet bu CARLA VERDE GERÇEKTEN HAKEDİYOR diyeceksiniz.Bu neden ile tüm arkadaşlarımıza bu sözümü uygulayacağız.Bu neden ile ilerisi için hiç bir engelin olmadığı süreci beraberce yaşayacağız.Bütün temennimiz bu yönde ablam.İnanın burada olma imkanımız olması bile bizim için büyük bir mutluluk.Sevgili Kazen' in ve Kadınlar Kulübümüzün yöneticilerinin bize yardımcı olması ,güvenmesi ve sizlerin sevgilerini kazanmamızdan daha yüce duygu ne olabilir ki..İşte bizim karımız bu.hoşçakalınız.

evet katılıyorum ben de hemen yollayacağım......kredi kartı ile taksitlendirme ayrı bir şey bu apayayrı.

üstelik ben 1 terlik için değil 3-4 terlik için düşünerek sormuştum taksitlendirme işini.

İsterseniz sizlere biraz üretim aşamasından bahsedeyim.Mağazalar yaz sezonu için geçişlerini Anneler Gününü hedef alarak belirler.Burada amaçlanan sezon açılışında talebin en çok geldiği zamanı değerlendirmek içindir.Ve parmak aralarının giyimide genelde haziran ve temmuz ayında hareketlenir.Şimdi bizde 700.000 adet terlik üretimimizi bu takvime göre planlarız.Öncelikle fuarda talep edilen,daha çok yaz başına uygun modelleri üretme için kendi planlarımızı yaparız.şimdi mağazaya parmak arasını koymanın anlamı olmaz.kimsenin tercihi nisan ayında parmak arası yönünde değildir.
Bizde yukarıda gördüğünüz modellerin en az 6 rengını yaparak mayıs ayına yetiştirmeye çalışırız.(Allah nazardan saklasın,şu an üretimini aksatmadan yapan,çalışanlarından hiç birisini işten çıkarmayan,aksine daha fazla insanımızın evine ekmek götürmesini sağlamayı amaç edinen bir inanç ve süreci yaşıyoruz)
kısaca söylemek istediğim parmak aralarına biraz zaman var gibi.o neden ile biraz bekleyecek gibisiniz.ilgi ve yazılarınız için sonsuz teşekkürler.
nazlımmm ve sergü

bu terliği kayınvalidem için sipariş veriyorum....38 numara

kendim için topuklu modelleri sabırsızlıkla bekliyorum klava:

hayırlı satışlar diliyoruma.s.

evet katılıyorum ben de hemen yollayacağım......kredi kartı ile taksitlendirme ayrı bir şey bu apayayrı.

üstelik ben 1 terlik için değil 3-4 terlik için düşünerek sormuştum taksitlendirme işini.

Ablam,inanmayabilirsiniz ama,para bizler için beklentilerimizin dışında kalıyor..ne olur kendinizi borçlu hissetmeyin.zamanı geldiğinde sizler gerekeni yaparsınız.buna inancımız sonsuz.
Bizim arzumuz ayaklarınızı CARLA VERDE ile tanıştırmak ve sizleri mutlu kılmak..Daha sonra ticari beklentilerimiz tabiki şekillenecek.öncelikle birbirimizin farkındalığını yaratmak ve vazgeçilmez olabilmek hedefimiz..Bu düşüncemizi sevgili ablam SERGÜ ile defalarca beyan ettik.bakarsınız ileride kadınlar kulübü adı ile terlik yaparız.nihai hedef bu..hoşçakal.

topuklu modelleri sabırsızlıkla bekliyorum

çok güzel olur valla.
beklerim ne demek.
sevgiler,

terlikler çok rahat gibi duruyo
yumuşacık gibi sanki
yıllarca giy eskimez türlerden galiba
banada çubuk tavsiye etti
saol çubuk kıııız
kırk yılda bir işe yaradın :roflol:

Son düzenleme:
terlikler çok rahat gibi duruyo
yumuşacık gibi sanki
yıllarca giy eskimez türlerden galiba
banada çubuk tavsiye etti
saol çubuk kıııız
kırk yılda bir işe yaradın :roflol:

neee 40 yılda bir miiiii
allah iyiliğini versinn delüü :roflol:

topuklu seksi modelleri bekliyorum nazlım ben de barçman ablam gibi şakkıdı

kız gurbik amma süslüsün sende hııı... terliklerin topuklusu, parfümün seksisi... ohhh ohh

(gerçi bende topuklu çıkarmı diye bekliyorum gurbik duymasın kaydirigubbakcemile2 )

Haklısın bu sezonun modellerini ilk gören sizler oldunuz.Yeni modelleri zamanı geldiğin de burada göreceksiniz.teşekkürler arkadaşım

aynı stil fakat farklı çalışmalardan oluşmuş yeni modeller eklenmiştir görmenizi şiddetle tavsiye ederimdelikafadulden

şşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

Son düzenleyen: Moderatör:
sevgili Editoryal ve arkadaşlarının Carla Verde'leri yola çıkdı , güle güle ve en güzel günlerinde giymelerini diliyoruz.
ödemelerini anında gerçekleştirdikleri ve iki ay süreyi beklemedikleri içinse ayrıca teşekkür ederiz.
bizlere olan güveni boşa çıkarmayacağımızdan emin olabilirsiniz.
sevgiler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…