Yeni Sezon CARLA VERDE'ler Sizlerle

sergüşüm bende istiyorum bunlardan 2 farkli renk olarak, fiyatları çok uygun geldi bana, ama diğer modellerde gelsin bir göreyim diyorum birde benim bir sorunum var, 37 nurara giyiyorum ben fakat bazen aldığım ayakkabılar yada terlikler bir süre giyince (1 hafta-10 gün) genişliyorlar, mesela terlik genişleyince ayak parmaklarım önden fazla çıkıyor buda hiç hoş bir görüntü olmuyor ve rahat giyemiyorum, bunlardan kullanan arkadaşlar varsa bilgi verseler iyi olur ona göre alalım derim ben, bizi bilgilendirdiğin için çok teşekkür ederim canım, emeği geçen herkese teşekkürler, diğerlerinide sabırsızlıkla bekliyorum ben.....

Evet..... nihayet sizlerin huzurlarınıza gelebildik.Bunun heyecanı ve mutluluğunu en derinden hissediyoruz.
Burada para kazanma beklentisi içerisin de olmadığımızı,daha çok sizler tarafından takdir edilen,ileri ki yıllarda kalitesini benimsediğiniz bir ürün ile sizleri tanıştırma gayretinde olduğumuzu Sevgili SERGÜ ablam ile birlikte bir çok kez ifade ettik.
Üretttiğimiz 600 bin ürün içerisinden bir bölümünü burada sergiledik.Şu an için daha fazlasını sergileme anlamında imkanımız olmadığını,zira koyacak yer konusunda sıkıntımız olduğunu, oluşacak şartlara bağlı olarak ileride bunun olabileceğini ,önümüzde süreci izlemeye ihtiyacımız olduğunu belirterek fazla model isteğinize şu an için sıkıntı olduğunu iletmek istiyorum.
Fiyat konusunda son derece duyarlı olduk.Toptancısına verilen fiyatların altında fiyatları belirledik.Sizlere avantaj sağlaması için ÖNCE GİY,SONRA ÖDE kampanyasını yaptık.
(TÜRKİYEMİZ de bu tür satış ilk defa denendi).(Bizde merakla sonucunu bekliyoruz)
Hep beraber yapılanmayı deneyerek ,izleyerek sonuca ulaşmak en büyük isteğimiz.Bundan öncesinde olduğu gibi bundan sonrada yardımlarınızı esirgemeyeceğinizi biliyoruz.hoşçakalınız.
Nazlımmm,Sergüzeşt

ben daha önce aldım carla verde ve kullanıyorum
ilk başlardaki mesajlardada belirttim okuyabilirsiniz arkadaşlar
çok memnunum

merhaba ben çocuk ve erkek modellerinide görmek istiyorum sizede yazmıştım daha önce...

merhaba ben çocuk ve erkek modellerinide görmek istiyorum sizede yazmıştım daha önce...

Arkadaşlar yakın zamanda onlarında satışına başlayacağız.Ama öncelikle sizlere resimlerini gösterdiğimiz terliklerin satışlarını gözlemlememiz lazım.Süreçteki harekete göre hareket tarzımızı uygulayacağız.şimdi al iki ay sonra öde.varmı böyle bir kampanya.haydi arkadaşlarım sizleri bekliyoruz..

ben daha önce aldım carla verde ve kullanıyorum
ilk başlardaki mesajlardada belirttim okuyabilirsiniz arkadaşlar
çok memnunum

Sevgili arkadaşım,ilk satışı sana yapmamızdan dolayı son derece mutluyuz. senden gelen paranın resmini buraya yapıştaracağım.hani ilk siftah parası asılırya dükkana,onun gibi yapacağız.
keşke arkadaşlarımızın çoğu burayı farketse.ben şahsen şaşırdım.talep gelir ve onları mutlu ederiz düşüncesindeydim.ama şu ana kadar yaz sezonunda 40 liradan satılacak terliklerimize ilginin az olması şaşırtıcı.ne yapalım uğraşmaya devam.keşke hepsini haberdar edebilsek bu avantajlı satış yönteminden.al ik ay sonra öde.varmı böyle birşey...

Asıl ben mutluyum arkadaşım ilk müşteriniz olmaktan bu kampanyadan.
Çünkü zaten carla verde terliklerinizi büyük zevkle kullanıyorum.

Aslında bir çift alıp deneseler çok memnun kalacaklarından eminim.
Türk üretimi,sağlıklı,ortopedik, dış kullanıma uygun şık terliklerimiz varken
neden ucuz çin mallarını alalımki

Arkadaşlar ben bu satış formatı içerisinde değilim yanlış anlamayın.
bu kadar size önermem gerçekten çok kaliteli bir ürün olduğundandır.

umarım carla verde ile tanışırsınız.
o şıklığı ayağınızda taşırsınız.

Ardiboozn

Sevgili arkadaşım,bizden alacağın terlikler esneme yaparsa senden para almayacağız.ve kullanımındaki sağlamlığı ve rahatlığı buraya yazman bizim içinde çok iyi olur.istediğin modelleri belirt ,hemen denemeye geçelim.diğerleri ne zaman gelir bilemiyorum.hoşçakal

Seneye ihracat planlamamız mevcut.inşallah oradada sizlere ulaşacağız.Türkiyemizde çok rahatlıkla bulabilirsiniz.Ülkemizin her yerinde mevcut.çok teşekkürler.hoşçakalınız

fiyatları gayet uygun ve modeller güzel
fakat bir sorunum var benim benneyaptımki
metal alerjim olduğundan bu modellerinizi malesef iç çekerek sadece izliyorum
metalleri tene değmeyecek başka bir model yok mu acaba :uhm:

Bir kaç modelin farklı renkleri mevcut sanırsam...CADIARZU
Başka modelleri yok mu acaba Carla Verde lerin?
a.s

Son düzenleyen: Moderatör:
nazlımmm hayırlı olsun satışlarınız. Tesadüfen gördüm iyide oldu. Başka modellerinizin resimlerinide bekliyorum. Şöyle topuklu falan, parmak arası olmayan hihoyyyt
ama bunlarda çok güzel ve rahata benziyor.

Seneye ihracat planlamamız mevcut.inşallah oradada sizlere ulaşacağız.Türkiyemizde çok rahatlıkla bulabilirsiniz.Ülkemizin her yerinde mevcut.çok teşekkürler.hoşçakalınız

benimde aklima takilan bir soruydu ama cevap gelmis,
kismet olursa tatile geldigimizde aliriz.
iyi satislar dilerim...

fiyatları gayet uygun ve modeller güzel
fakat bir sorunum var benim benneyaptımki
metal alerjim olduğundan bu modellerinizi malesef iç çekerek sadece izliyorum
metalleri tene değmeyecek başka bir model yok mu acaba :uhm:

Canım ablam,haklısınız,metal aksesuar bazen ayakları etkileyebiliyor.Fakat iç çekmene dayanamayız.bence oradaki terliklerden bazılarında ayaga metal gelmiyor.onları seçebilirsin.Şayet ayaklarınıza zarar verirse,bize göndereceğin para ile merhem alırsın,bizde sana terliğimizi hediye etme mutluluğuna erişmiş oluruz.sizlerin terliğimizi denemeniz ve size inanan arkadaşlarımı yönlendirmeniz bizler için çok önemli.hoşçakalınız

Bir kaç modelin farklı renkleri mevcut sanırsam...CADIARZU
Başka modelleri yok mu acaba Carla Verde lerin?
a.s

inanmayacaksınız belki ama söyleyeceğim rakam sizi şaşırtabilir.tam 1000 model ve farklı renk mevcut.
Biz satış işlemlerini ,Sevgili ablam SERGÜ ile birlikte yardımlaşarak yapmaya karar verdik.Şu anda kendisinde bekleyen 15 koli,180 adet terlik mevcut.Buradaki başarının görülmesine bağlı olarak yenıden yapılanmaya giderek çözüm yollarını bulmaya çalışacağız.Zaman içerisindeki harekete bağlı daha fazla model ile size ulaşacağız.
Şimdilik burada olan modellerimizin ilk aşamada en azından yarısının bitirilmesini beklemek zorundayız .
Umarım bizi anlayışla karşılarsınız.Hoşçakalınız

Canım arkadaşım,(SANA SÖZÜM VAR unutmuş değilim)
inşallah ileride diğer modellerimizdende burada yer alacak.İzmir de yaşayan arkadaşlarım biraz daha şanslı.Kendilerine bizim ürünlerimizin satışlarını yapan bir mağaza ayarladım.oradan istedikleri ürünü yine aynı fiyata alabilecekler.bu şekilde daha fazla modeli görme imkanları olacak.magaza Karşıyaka'da haberiniz olsun.şifre Nazlım.., kadınlar kulübü olacak..bunu söyleyen yüzde 50 indirimle yani 20 liraya terliği alacak..hoşçakal

satın almaya karar verdiğimiz zaman alım ve ödeme şekli nasıl olacak anlamadım:uhm: taksitlendirme var mı?

bir de değişik modelleri ne zaman sunacaksınız?

Merhaba,öncelikle talep ettiğiniz ürünün kargo maliyetini ödeyeceksiniz.Bu arada daha önceki sayfalarda belirtiğimiz şekildeki(aaaaa bu ne güzel terlikmiş dediklerinde , sizde evet bu harika bir terlikmiş dediğinizde artı puanlar puanlar bize para olarak dönecek )ve sizde 20 lirayı bize göndereceksiniz.bu ürünü aldığınız iki ay için geçerli.ya şayet beğenmezseniz biz size sizin ayağınızı rahatsız ettiğimiz için özür dileyeceğiz ve 6 lirayı özür parası olarak göndereceğiz.B u şekilde satış yöntemine hiç rastladınızmı sevgili sardunya..hoşçakalll..

nazlıcımmm canım bu kısmını anlamadım:uhm:

aaaaa bu ne güzel terlikmiş dediklerinde , sizde evet bu harika bir terlikmiş dediğinizde artı puanlar puanlar bize para olarak dönecek

canım sorun değil 20 ytl fakat bankaya yatırırken çok havale masrafı alıyorlar...oğlumun okuluna okul aile birliğine 50 ytl için 30 ytl masraf istemişti de banka ben de elden makbuz karşılığı ödeme yapmıştım...anlayacağın astarı yüzünden pahalı olmasın diyorum...posta çeki ya da ptt havale çok daha iyi olur ...buna bir çözüm buldunuz mu? yani parayı ödeyeceğimiz zaman nereye nasıl ödeme yapacağız?

benim bekleme sebebim sebebim tamamen bunlardan kaynaklanıyor...kafamda ki bu soru işaretlerine kendime uygun cevaplar bulduğum zaman hemen satın alacağım ..bu fiyata bu kalite yok bundan iyisi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…