Yeni Sezon CARLA VERDE'ler Sizlerle

birazdan takip numaralarınızı giriyorum... ptt ana sayfasına bu numaraları girerek kargonuzun nerde olduğunu öğrenebileceksiniz..

hadi bismillah:Saruboceq:

LıRıK GÜZEL: KP00073140610

PAPAATYA: KP00073140740

NURSEL1: KP00073140641

NESRıNSAVAS: KP00073140719

NESLıHANEGE: KP00073140528

SERRASU: KP00073140658

BERSU: KP00073140504

GURBAAA PRENSES : KP00073140556

ÖZı16: KP00073140481

LıLA: KP00073140689

KUZUM: KP00073140771

ÇUBUK KRAKER : KP00073140672

YABANGÜLÜM: KP00073140603

AMPHıTRıK: KP00073140573

ELSE: KP00073140511

AYÇAAAAAA: KP00073140764

TURUNCU86 : KP00073140696

SMHSMH :KP00073140597

UMUDUM: KP00073140726

ÇıTLEMBıK: KP00073140535

NAHCOY: KP00073140757

OCEAN: KP00073140627

CUCU-PETE: KP00073140566

KAHVE DELıSı : KP00073140634

AŞK BÖCÜĞÜ :KP00073140498

TÜLAY74: KP00073140580

arkadaşlar hediye çekilişinden kazanan ve ücretli satın alanların hepsi burada bize ulaşmayan hyediyeden arkadaşımız songül ve sibelsvs bana özelden ayak numarası ve adres isim bilgilerini ulaştırısa terliklerini göndereceğiz..

ayrıva incitanemtuana kargo yurtdışını almadı canım e baya tuzluya mal olacak dilersen ödemeli gönderebiliriz yada burda bir yakınına yada sen gelince alırsın terliğin hazır kutuda bekliyor canım bana ulaşırsan sevinirim..

bütün annelerimizin ve bütün kadınlarımızın anneler günü kutlu olsun her kadın benim gözümde annedir çünkü Allah bu özelliği onlara bahşetmiştir..
anneler gününüz kutlu olsun ..
Allah olmayanlarada en kısa zamanda bu güzelliği nasip etsin..

terliklerimizi güle güle en güzel günlerde sağlık huzur ve mutluluk içinde giymenizi dileriz..a.s.
herşey gönlünüzce olsun.... :enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:
veee bizi takip etmeye devam edin her an bir sürpriz CARLA VERDE'den sizlere göz kırpabilir:jeyyar:..

Son düzenleme:
şu an çıkıyorum öğleden sonra burda ulacağım her türlü konuda bana yazabilirsiniz hepiciğinizi kocaman öptüm...a.s.

sergü ablam bu kargo takip numaralarını site dışından biri alıp ptt den bakarsa adresimi göremezmi :uhm:
yani ya adresimizi öğrenirlerse CADIARZU

adrese gelmiyormu ya, bizmi gidip alıcaz. Anlamadım ben.:sm_confused:

ahh be kuzuuu ahhh :mymeka:
tabiki adrese geliyor
yalnız sen merak edersen kargom şu anda nerde diye ptt nin sitesine girip sergü ablamın verdiği bu kargo takip nosunu yazarak kargonun nerde olduğu görebilirsin
çaktın köfteyi yerimseniben

Amaaan adrese geliyorsa niye sorimki:nazar:

Ödemeyi nasıl yapıcaz daha onu kimse demedi işte.şakkıdı

Yoğusam hedayemi ediyonuz Sn. Carla Verdeciler.-tatlicadiarzu-

Amaaan adrese geliyorsa niye sorimki:nazar:

Ödemeyi nasıl yapıcaz daha onu kimse demedi işte.şakkıdı

Yoğusam hedayemi ediyonuz Sn. Carla Verdeciler.-tatlicadiarzu-

vayy uyanıkkkkk :jeyyar:
ödicez kuzu posta çekiyle ödeme yapılıyomuş ama nasıl bende bilmiyommm

Ödeme bılgılerını sergÜ Özel mesaj atıyo ptty gıdıp 24 ytl yatırıyosunuz o kadar ben almıstım da ordan bılıyım

tek tek baktım ne hoş terliklermiş :asigim:
gurbişin hediye ettiği anneler günü terliğim gelsin ki o süpriz model benim için
bir diğerini de beğene beğene alıcağım çok hoşlar :asigim:

veeeee terlikler nihayet yola çıktı , hayatımın en stresli 3-5 gününden biri olarak dünü ve bugünü tarihe geçirdim..
bütün aksilikler peşpeşe geldi..
dün netim koptu ,geldi,koptu ,geldi, koptu geldikafamçokkarıştı...
kargo gelebiliriz dedi gelmedi, saat başı telefon açtım bütün ankara ptt kargo beni tanıyor artık..
adamların ceplerine kadar ulaştım hepsi bin türlü özür diliyo ama eylem yok..dellendim-tatlicadiarzu-..
ne size mesajlara yanıt yazabildim nede ulaşabildim , bütün kutular tek tek defalarca gözden geçti , önce adresler isimler tektek yazıldı, sonra tekrar kontroller.. bu yoğunlukda komşum geldi kovdumÇok üzgünüm çoook ..
paketleri koyacak yer bulamadım ,bi yandan hala site gelmiyo habire kopuyo , nereye baksam terlik kutuları sonunda migren belasıda gelince tam oldum...
3 tane avmigrandan sonrada resmen bayılmışım:nazar:..
en son hatırladığım başımın üstünde uçuşan terliklerdikaydirigubbakcemile3..
sabah ilk iş yine telefonlara sarıldım artık hepsi beni tanıdığından abla emret demeye başladılar neseki hamd olsun gönderdim terlikleri:teytey:..
bu arada ihmal ettiğim arkadaşlar bütün bunlardan sonra artık kusuruma bakmazsınız umarım:eek:..

canım benim kıyamam yaa..Şeniz
annem "40 çarşamba biraraya gelir" der..
aynen de öyle olmuş, her şey üstüste gelmiş..:mymeka:
acelesi yoktu esasında, geç olsun da güç olmasın sergüm:1hug:
iyi ki 20 kişiye hediye ettiniz, daha fazla olsa needersin acepkaydirigubbakcemile3

sanırım daha yola çıkmamış kargolar..
zaten akşam yola çıkar, yola çıktıktan sonra kargo takibi yapabiliriz..
bu gece ya da yarın sabah gerekli bilgiyi alırız siteden..
şimdi "herhangi bir kayıt bulunamadı" yazısı çıkıyor..
bilginize... a.s.

kuzum terliklerin adresine gelecek sen gidip almıyacaksın.. adres sanırım işyerin ve büyük olasılık pazartesi sana ulaşır ..a.s.

sana özelden posta çeki hesap numarasını yazacam oraya pttden yatıracaksın ödemeni..

Son düzenleme:
X