Yeni Sezon CARLA VERDE'ler Sizlerle

heh o gösterdiğin 36 kayınvalideme olur canım.... onuda ayarladık...

taraklı değilde şişiyor ayakları annemin onun için 38 numarası olsun demiştim canım...
alt tabanı büyük gelir 39 numaranın öyle değilmi?

sevgili lila, bu modellerimiz babanne modeli olarak çıkartıldı ve özelliği biraz dar kalıp olması, ayakları sıkıca kavraması açısından bu sebeple aradaki numara farkı yarım cm annenin ayakları madem şişiyormuş ben bu 39 u almanı tavsiye ederim üzeri ayarlanabildiği için kolayca uyum sağlıyor bu model.

anneme sordum şimdi canım 37-38 giyiyorum ben dedi...
bu modeldede 38 yok kafam karıştı açıkcası...
39 olur diyorsun ayağındada bol bol durmasını istemiyorum ne dersin 39 kullanabilirmi annem?

peki bu numaranın 37 sini alsam nasıl olsa ayarlanabiliyor annem bolartıp 38 olarakta kullanamazmı?

lilacığım dediğinde olabilir ben sana diğer alternatifide belirttim, hangisi senin için uygun olursa bana burdan bildirebilirsiniz şu an çıkmam lazım ama gece girip son duruma bakarım..
sevgiyle kalın:)

peki canım o halde öyle yapalım bizde....
ben yine modelleri veriyorum sana....

bu benim için 37 numara

buda ablam için 37 numara

ben özelden sana adres bilgilerimi vereceğim şimdi..
sağlıcakla...

Son düzenleme:
amanınn daha yeni gördüm kı bu topiği hayırlı olsun
ammee yine mantar topuk önü kapalı ayakkabılar olsa ??
yokmu(

amanınn daha yeni gördüm kı bu topiği hayırlı olsun
ammee yine mantar topuk önü kapalı ayakkabılar olsa ??
yokmu(

tatlım, bu hoş ziyaretin için teşekkür ederiza.s., malesef ayakkabı çeşidimiz şu an için yok ama zaten görmüş olduğun gibi carla verde terlikleri dışarıdada rahatlukla giyilecek şıklık ve sağlamlıkla üretilmiş anatomik terliklerdir , bu yaz dar sıkıcı ayakkabılar yerine rahat ve konforlu terliklerimizi denemelisiniz çok memnun kalacaksınız.
sevgiyle kal değerli arkadaşım :1hug:

Sevgili Lila terliklerin geldiğinde seni tekrar görmek isteriz.birde terliklerimiz ayaklarınızda iken resim çekebilirseniz harıkulade olur.hoşçakal arkadaşım.

nazlım valla kalbimiz bir bende zaten düşlünüyordum hatta hem kendi terliklerimi hem ablamın terliklerini giyip poz verip resimlerini buraya ekleyeceğim emin olun :)
tabii fikirlerimide bizzat bildireceğim canım :)
benim sayfama uğrayıp buradan beni haberdar ettiğin için ayrıca teşekkür ederim...
sayende gördüm ve geldim aldım çok şükür.....

arkadaşlar bakın sezon açılıyor bu terlikleri dışarıda en az 50 tl ye alacaksınız..
bence fiyatlar çok uygun modellerde çok güzel..
kendinize almasanız bile hazır anneler günü yaklaşıyor Annecinizi-Kayınvalidenizi sevindirin derim ben....
bu fırsat ele geçmez bir daha.....

Canım haklısın,güzelim dileklerin için sonsuz teşekkürler.evet zaten şu aralar arkadaşlarım yavaş yavaş farkına vardılar.bence onlarda alacaklar.sağolasın hoşçakal..bekliyoruz resimlerini..

Canım ablam,sergüzeşt...Aklıma bir şey geldi
Bizden terlik alan ablalarımın isimlerini en başta yayınlasak,bizden terlik almak isteyenler onlara sorsalar..ne dersin yapılabılırmı?

slm.lar hayırlı satışlar dilerim a.s.
profilime mesaj bırakılmış hihoyyyt %40 indirim kazanmışım alkisalkisalkis
ee tabi bunu değerlendirmem gerek dimi kaçmaz bu kalite bu fiata yerimseniben
anneciğim yok bende kendime anneler günü hesiyesi olarak alayım :lepi:
şimdi modeli beğenim sonrasını siz beni yönlendirin lütfen :enbuyukkk:

öncelikle eskitme görünümlü olanın üzeri aslında düz renkdir üzerinde işlem yapılmamıştır ürünler 2009 kataloğundan alınma fakat gelen talepler doğrultusunda eskitme değilde düz renk olmasına kara verilmiştir.

tatlım terliklerimizin fiyatları hepsi için geçerli olan kısa süreliğine yapılan kampanya nedeniyle % 40 inmiştir.
bu sebepden ötürüde tanesi kargo dahil 24 TL.. dir..
buradaki modellerin hangi numaralarda hangi renk ve modellerin olduğu zaten mesaj başında yazıyor ..sen incele bak kaç numara istiyorsan o numaradaki modeli bana bildirirsen sana dönerim.
sevgiyle kal a.s.

bu model ve rengin 37 numarası varsa tercihimdir a.s.[/QUOTE]

değerli arkadaşım o model sadece 36 numara olarak mevcut :çok üzgünüm: ..
terliklerin mesaj başlarında hangi numaradaki hangi modellerin olduğunu belirtmiştik, dilersen diğer modellerimizde bir göz at.. o mesajın başında 9004 kod numaralı toktok isimli modelimizin taba renginde 37 numara var dilersen onu dilersen diğer modelleride bir gözden geçir ..
sevgiler a.s.

edit...
yardımcı olayım demiştim seher yıldızına sergüzeştim gelmiş zaten..
sevgiler arkadaşlar
...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…