Yeni Sezon CARLA VERDE'ler Sizlerle

Canım ablam,sergüzeşt...Aklıma bir şey geldi
Bizden terlik alan ablalarımın isimlerini en başta yayınlasak,bizden terlik almak isteyenler onlara sorsalar..ne dersin yapılabılırmı?

nazlımmm bi denem:1hug:
elbette neden olmasın hemde çok güzel olur aslında ben carla verde terliklerimizi alıp sonrada memnuniyetlerini içten bir şekilde bizlerle paylaşan değerli dostlarımıza bir teşekkür başlığı açmıştım ..
ama haklısın burdanda carla verde sahibi olan arkadaşlarımızı duyuralım Şeniz

teşekkür başlığımız da bu linkde..

http://www.kadinlarkulubu.com/tebri...819-carla-verdeden-kk-kizlarina-tesekkur.html

edit...
yardımcı olayım demiştim seher yıldızına sergüzeştim gelmiş zaten..
sevgiler arkadaşlar
...

teşekkür ederim lilacım:1hug:
bu siteyi seviyorum neden derseniz lila gibi değerli dostlarımızla tanışıp kaynaşmamıza vesile oluyor..
en büyük KK:enbuyukkk:

teşekkür ederim lilacım:1hug:
bu siteyi seviyorum neden derseniz lila gibi değerli dostlarımızla tanışıp kaynaşmamıza vesile oluyor..
en büyük KK:enbuyukkk:

canım beniim asıl ben teşekkür ederim..
dostluğun için güvenin için..
herşey için...
umarım uzun yıllar sitemiz ayakta kalır bizimde dostluklarımız daim olur..:enbuyukkk:
sevgimle arkadaşım....:1hug:
a.s
.

gördüm canım çok güzelmiş alkisalkisalkis
beklemedeyim artık terlikleri yerimseniben
a.s.

Nan sergüşüm özelime niye cvp vermiyon kuzum...
Bende istiyorum..Kastınızmı var baccım bana:mymeka:

Pazartesi param elinde...Rengi krem olsun bacım.

Son düzenleme:
9018-50
9011-50
9520- 50 diğer numaralarıda mevcuttur.
serğüzeşt cnm bu verdğimterliklerden sana özelden yazdğim hanğisini numarası var cbn ben bu modelleri beğendim inşallah vardir 3 ünden birini bana uyan numarası cnm

Bende heyecanla terlıĞımı beklıyorum bugun gelıcekmıs sanırım ama aklım hep orda bı gelsede gorsem meraktan Çatlıcam valla...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…