Yeni Sezon CARLA VERDE'ler Sizlerle

Kuzum çubukdan sana ne al sende 2 tane çabuk :) inan rahat denedim ben :)

uyyhh elüfüm gelmiş... tirledim haaa , vallaa tirlediim:jeyyar:

aşkum şu kuzu kapama amma naz etti hee bilmiyoki nası rahat edecek sırnaşık şey

vallahi yaa bencede alsa kuzu ayağından çıkarmaz bidaha
görünüşünden bile belli ne kadar rahat oldukları
ayy gelsede giysem :dance:

Siyah olan terlikten bir tane istedim bende arkadaşlar çok rahat görünüyor vede güzel tam istediğim gibiler teşekkürler nazlı ve sergüzeşte

hatta iş arkadaşlar da gelsin bakalım bizde alırız belki dediler bi gelsin bakalım sabırsızlanıyorum valla..............

hatta iş arkadaşlar da gelsin bakalım bizde alırız belki dediler bi gelsin bakalım sabırsızlanıyorum valla..............

aşkım böcüğüm eminim çok beğeneceksiniz o modelde çok tuttu bende onu giyiyorum gündeliğe çok rahattır oda şutarafagitti..
allah izin verirse cuma günü terlikler yola çıkacak öptüm kocaman a.s.

900497qu7.jpg

şu çok hoşmuş.
hayırlı olsun,kolay gelsin

[ı]aşkım böcüğüm eminim çok beğeneceksiniz o modelde çok tuttu bende onu giyiyorum gündeliğe çok rahattır oda şutarafagitti..[/ı]
[ı]allah izin verirse cuma günü terlikler yola çıkacak öptüm kocaman a.s.[/ı]

teşekkür ederim canım bende beğeneceğime eminim zaten bende öptüm kocaman

sevgili lila terliklerimiz kısa bir süreliğine kargo dahil 24 TL bütün modellerimizde fiyat aynı..
sevgiler.

hımmm anladım canım :)
akşam kocişe bi danışiyim bakalım..
bu iki terliği çok beğendim ben...
bişiy sormak istiyorum posta havalesi diyorsunuzya ondan pek anlamıyorumda hesaptan hesaba havele oluyormu şimdi mesela eşim internetten alışveriş yapıyor kendi hesabından aktarıyor böyle bişiymi
?

hımmm anladım canım :)
akşam kocişe bi danışiyim bakalım..
bu iki terliği çok beğendim ben...
bişiy sormak istiyorum posta havalesi diyorsunuzya ondan pek anlamıyorumda hesaptan hesaba havele oluyormu şimdi mesela eşim internetten alışveriş yapıyor kendi hesabından aktarıyor böyle bişiymi
?

lilacığımposta çeki ödemeleri için yapmanız gereken tek şey size en yakın postaneye gitmek ve vereceğimiz hesap numarasına terliklerin tutarını posta havalesi olarak ödemek dilerseniz havale kağıdınıda terliklerin içine koyar gönderirim üzerini doldurduğum bu kağıtla anında ödemenizi gerçekleştirebileceksiniz..
malesef banka ile çalışmıyoruz ..
şimdiye kadar bizden alış veriş yapan tüm arkadaşlarımız bu yöntemle yaptılar ve hiç bir sorunlada karşılaşmadılar.
umarım yardımcı olabilmişimdir size:)
sevgiyle kal:)

sergüzeşt canım biz eşimle konuştuk karar verdik almaya...
ama sorularım olacak yani model konusunda..
şimdi ben ablam-annem ve kayınvalideme olmak üzere 4 adet almak istiyoruz...

carlaverdeterlik001hr4.jpg

bu benim için 37 numara giyiyorum.....

900251.jpg

bu ablam için 37 numara giyiyor....

Son düzenleme:
sergüzeşt canım biz eşimle konuştuk karar verdik almaya...
ama sorularım olacak yani model konusunda..
şimdi ben ablam-annem ve kayınvalideme olmak üzere 4 adet almak istiyoruz...

bu anneler için düşündük ama siyahı varmı acaba?
yoksa başka model seçicez

lilacığım beğendiğiniz modelde siyah yok ilk sayfamızdaki model ve renkler dışında ürün malesef yok ilk sayfada hagi modelin hangi numarada ve hangi renkde olduğunu belirtmiştik ..bu ürünler dışında renk model ve numara malesef çok üzgünüm ki yok , melek anneleriniz için beğendiğiniz modelinde bu yüzden sadece beyaz renklisi var..

kayınvalidemin ayakları çok küçük 36 numara kullanıyor bu modelden umarım 36-ve 38 vardır...
anneme:38
kayınvvalideme :36 numara...
valla varsa çok sevinirim hiç olmazsa anneler gününe hediye aramayı düşünmem...

lilacığım 36 numarada bu modeli..

38 numara için bu modelin 39 numarasını verebilirim ,
7009-50
üzeri cırt cırtla ayarlanabiliyor eğer anneciğinin ayağı taraklıysa bu modelin cırtlarından ayara yapılıp 38 numara için uygun hale getirilebiliyor..

X