Kontakt Lens Yeni lens alıcam...Fantasy line açık yeşil mi alıyım koyu yeşil mi ?

evet o gözü bal rengine takılı olan resmi bende görmüştüm...orada tıpkı adı gibi açık yeşildi..
demekki o lensin en iyi durduğu gerçek göz rengi bal rengi öyle anlaşılıyor..
womanizer arkadaşın göz rengi benimkine yakınmış yazdığına göre..ve ondada garip durmuş..yani göz rengi kahve de olsa siyah da olsa çok farketmiyor duruşlar..onu anladım..senin ve diğer arkadaşın yorumundan...

evet aynen katılıyorum zaten daha önce de bir yerlerde yine rainbow konusunda söylemiştim aynı şeyi rainbowların her rengi açık renk gözlerde çok çok güzel duruyor ama koyu gözlerde çok yapay duruyor bu da bence pupil boşluğu çok geniş olmasından şaşı ifade yaratıyor en başta o da zaten lenslerde en rhatsız edici olay senin deep hazel di galiba ona da baktım rengi çok hoşmuş gerçekten ama o boşluk işte çok uyuz oluyorum ona yaa yoksa rainbowun boyaması bence çok doğal damarlı bir lens değil..:sm_confused:

boşluk olayı gerçekten sinir bozucu evet...hele ben özellikle deep hazel aldım ki
kendime gözüme çok yakın renk olsun da pupili göze batmasın diye...yani diğer renklere kıyasla pupil görüntüsü en az olan renk deep hazel...ama buna rağmen
gözlerden kaçmıyor...
ama bu sefer de rengi sevemedim daha doğrusu sarı olan tenimi daha da sarı gösterdi...
ve koyu renk arayışına girdim...

Son düzenleme:

hay allah a hoş durmuş bence makyajla filan gayet güzel olur ama işte zevk meselesi ben açık olsun istiyorum sen koyu herkesin zevkine göre bu lensler olsaydı keşke

bana giallo hariç hiçbir lens yakışmıyor sanırım

solotica quartzo ve hidrocor mel de dahil hiçbiri

Son düzenleme:
solotıca verdelerın yenı renklerı şahane duruyor bakmalısın

önerin için sağol canım...önyargımı kırıp soloticanın yeşillerine hatta mavilerine de baktım ancak beğenmedim..soloticanın hiçbir serisi bana hitap etmiyor..haresiz lens sevmiyorum.. zaten yakışmıyor da hidrocor kullanamam o yüzden..hareli olan hidrocharme ın da hareleri çok kalın ve rahatsız edici bir siyah..hidrocharme verdeler gözüme elegance lensleri kadar yapay geldi...ve istediğim lens türüne göre çok opak geldi bana..o yüzden pupil ondada belli oluyor....(ki rainbowun fantasy line ı bile bana elite linedan sonra opak geldi düşün)....ha rainbow almışım ha solotica... topazio ve quartzo da zaten tamamen opak...ama sonunda bir karara vardım sanırım..yine de önerin için teşekkür ederim canım :)

Son düzenleme:
rainbow elite line un okyanus mavisini alıcam..yabancı bir sitede gördüm duruşunu hoşuma gitti bakalım...

sence açacakmı gozlerını ? raınbow koyu gozlerı acmıyo da

benim gözleri açıyo canım..hatta rainbowdan hangi rengi aldıysam neredeyse hepsi tahminimden açık çıktılar...sadece elite line dark green kendi gözümden daha koyu durmuştu..o da zaten çok çok koyu bir yeşildi..bilmiyorumkismile

ben mavı falan denedım raınbowda lacıvert oldu anlamadım valla yellow denettı fıstık yesılıydı resmen sapsarıydı kabında siz ona ssanırım gıallo dıosunz oda koyu yesıl oldu anlamadım gttı

Son düzenleme:
ben mavı falan denedım raınbowda lacıvert oldu anlamadım valla yellow denettı fıstık yesılıydı resmen sapsarıydı kabında siz ona ssanırım gıallo dıosunz oda koyu yesıl oldu anlamadım gttı

ben de giallo kullandım canım..taktığımda sarı ağırlıklı yeşil duruyordu..hani asker yeşili derler ya tam o tonda duruyodu...ah keşke bendede koyu yeşil duraydı..doğal duran koyu yeşil göz benim hayalim....belki göz rengi tonu ve solusyon markasından kaynaklanabilir bu farklı renk sonuçlarının sebebi...çünkü her koyu gözdede aynı lens aynı sonucu vermiyor malesef...benim göz rengi koyu renk ama ev gibi kapalı ortamlarda parlak siyah..ama pencere önünde koyu bal- açık kahve tonlarında elaya yaklaşan bir renge dönüşüyor...biraz yanıltıcı ve dezavantajı olan durum..koyu olmasını beklediğim lensler açık çıkıyor eminim okyanuz mavisi de biraz açık renk çıkıcak...:sm_confused: bir de sauflon marka solusyon lenslerin rengini güzel açıyor...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…