Kontakt Lens Yeni lens alıcam...Fantasy line açık yeşil mi alıyım koyu yeşil mi ?

GunhesH

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2006
3.433
10
rainbow fantasy line serisinden yeşil lens almak istiyorum ama bir türlü karar veremedim
açık yeşilini mi alsam koyu yeşilini mi ?
gözlerim orta tonda kahverengi...

Son düzenleme:
valla raınbowlar kara gozlerı acmıyo ben bıkacını denedım ama acık yesılını al bence bebegım

valla raınbowlar kara gozlerı acmıyo ben bıkacını denedım ama acık yesılını al bence bebegım

canım ben açık renkten korkuyorum...neden dersen rainbowun koyu elasını deep hazelini aldım..önceki koyu ela tecrübelerime dayanarak gözümde koyu yeşil veya kahverengi tonunda duracağını düşünmüştüm ama resmen solotica ocre muadili birşey gibi durdu..tahminimden çok açık çıktılar...koyu elası bile bende koyu gri gibi durduğuna göre açık yeşil nasıl olur bilemiyorum..
freshlookun turkuazı gibi biraz koyumsu ama farkedilir bir sonuç istiyorum ama ? mavimsi yeşilimsi biraz koyuca bir renk istiyorum :) :kedi::uhm:

Son düzenleme:

eğer koyu gözlüysen ben fantasy line light green kullandım hiç güzel durmuyor çok belli oluyor bir kere lens olduğu bu konuda daha önce de buralarda bir topikte karşılaşmıştık sanırım sevgili GÜNEŞ koyu gözlüysen açık al ama bence solotica varken aynı parayı soloticaya en azından daha doğal durur.. resmimi de koymuştum daha önce benim gözlerim koyu ama mavimsi bi yeşil olmuştu hatta bende hiç doğal değildi

hatta ben lensime 3 - 5 defa belki takmışımdır sonunda yırtıldı yırtılmasa hemen yollardım sana denerdin hiç olmazsa görürdün ne kdr doğal durmadığını :))

yorumun için teşekkür ederim canım...evet gözlerim koyu ama tamamen de koyu değil..arasatta yani..ışıkta falan rengi açık görünüyo..açık kahve-orta kahve arası gibi...senin de yorumlarına dayanarak açık yeşilden iyice soğudum...zaten biraz koyu sonuç istiyordum..sanırım koyu yeşil alıcam bu gidişle :) benim bi korkum da zaten açık renk durmasıydı..elalar bile bende koyu gri lens takmışım gibi açık duruyorlar..canım ben nedense soloticada kendi zevkime uyan renk bulamadım o yüzden solotica düşünmüyorum..

hatta ben lensime 3 - 5 defa belki takmışımdır sonunda yırtıldı yırtılmasa hemen yollardım sana denerdin hiç olmazsa görürdün ne kdr doğal durmadığını :))

olsun canın sağolsun :)
demekki sevilmediklerini anlamışlar intihar etmişler :)

dark green bende belli bile olmadı hatta gözüm simsiyah oldu gibi bişey diyim lens hiç belli etmedi kendini deneyebilceğin yerler çok var rainbowu deneyerek al bence istanbuldaysan deneyebilirsin

dark green bende belli bile olmadı hatta gözüm simsiyah oldu gibi bişey diyim lens hiç belli etmedi kendini deneyebilceğin yerler çok var rainbowu deneyerek al bence istanbuldaysan deneyebilirsin

ben lenslerimi internetten alıyorum canım..artık ne çıkarsa bahtıma :)
eline line dark green evet aynen dediğin gibiydi fantasy değil de elite ini kullanmıştım ben
ama açık yeşil almayacağımı kafamda kesinleştirdim sayende...çok teşekkür ederim :)
koyu yeşili belki solusyonla falan açarak biraz şekle sokabilirim gibi geliyor sanki :uhm: biraz da göz rengimin tamamen siyah olmamasından ümitliyim bakalım...alırsam paylaşırım resimlerini :)

tamam o zaman ben hepsini denedim bir optikçi de inan kadın bile şaşırdı benim gözler kapkara yani bi fantasy light green çok aç açtı gözümü o da flaşlı çekimlerde belli oluyordu diyim kısacası rainbow bana olmadı gözümü açmadı artı pupil boşluğu çok geniş oldu bana olmadı yani umarım sen memnun kalırsın ama bence light green al o kadar açık durcağını sanmıyorum dediğim gibi bende açık bile durmadı sende normal olur heralde ama fantasy serisi daha iyi bi de onu diyim :)

evet fantasyler daha opak..daha güzel geldi bana da :)
fantasyden bi lensim var zaten benim...hatta konu da açmıştım...koyu ela diye aldım gözüme takınca koyu yeşil durur tahmin ettim çok açık çıktılar..soloticanın ocreleri gibi oldular..açık yeşil beni zombiye çevirebilir

fantasy light green bende mavi durmuştu

hem de çok çirkin bir mavi anlatamam :S

göz rengim açık kahve bu arada

ama diğerlerini bilemiyorum hiç denemedim

fantasy light green bende mavi durmuştu

hem de çok çirkin bir mavi anlatamam :S

göz rengim açık kahve bu arada

ama diğerlerini bilemiyorum hiç denemedim

benim de açık kahveye yakın gibi gözlerim..canım peki hangi solusyonla kullanmıştın ?
biliyosundur solusyon markası da lensin rengini değişik gösterebiliyor..ondan sordum ?

ben şöyle bir resim koyayım...şu cocuğun göz rengi gibi duracak birşey arıyorum..
buna yakın değilmiydi rengi ?

benim de açık kahveye yakın gibi gözlerim..canım peki hangi solusyonla kullanmıştın ?
biliyosundur solusyon markası da lensin rengini değişik gösterebiliyor..ondan sordum ?

canım valla normalde solo care kullanıyorum ben

ama bu lensi alır almaz ilk taktığımda mavi durdu şok oldum :S

şimdi kabında öylece bekliyor kullanamadım yani

orta kısımları hafif kahverengi etrafı bildiğin mavi canım lensin

yanlış mı verdiler acaba dicem ama hayır şişeleri duruyor daha aynen fantasy line light green rengi :S

anlayamadım valla

hmmm anladım canım...solocare de üstelik rengi açık gösteren bir solusyondur.buna rağmen yeşil rengi koyulaştırıp maviye çevirdiyse orijinali de koyu duran bir renk o zaman..
anladım canım çok sağol...ela göz üzerine takılı açık yeşil resmi görmüştüm orda resmen bildiğin açık yeşil gözdü..beni yanıltan o oldu biraz da...

Son düzenleme:
benimki kabında yeşil ve içlere doğru sarı boyamaları var aslında boyama olarak çok doğal ve başarılı bir lens bence ama gözüme taktığımda mavimsi turkuazımsı bir renk durdu bende kendi gözümün koyuluğundan dolayı düşünüyorum çnkü başka bir kişi koymuştu yine buralarda bir başlık altında bal rengi gözde çok doğal duruyordu bende onda duranla alakası yok hele bu koyduğun çocuğunki gibi dursaydı keşke keşke keşkeeee :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…