Yeni iş

Huzur kalplerde

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2016
716
208
34
Merhaba arkadaşlar şükür uzun uzun uzunca bir süre sonra 1,5 yıl diyebiliriz sonrası iş buldum pazartesi başlayacağım uzun süredir evdeydim ister istemez hamlık var bir an acaba başlamasam mı dedim sonra içimden (hayır o kadar gittin geldin emek verdim evde kim durduk yere para verir) dedim sizce uzun süre ev hayatından sonra yeni iş yeni yer yazılım firmasında sekreter olarak görev yapacağım tavsiyeleriniz bekliyorum

Öncelikle hayırlı olsun Bi başlayın çalışmaya evde canınız sıkılacak bu sefer. Yeni ortama gireceğiniz için biraz çekingeleriniz vardır bunlar normal. Ama bir hafta on güne geçer.

Hayırlı uğurlu olsun inşallah.

Paraya ihtiyacınız varsa ne güzel. Çok sevindim sizin adınıza.
Teşekkür ederim Var 1,5 yıl işsiz kaldım şaka gibi inanın ilk defa bu kadar uzun süre işsiz kaldım tabi bu sürede ev hayatı rahat tembellik oluyor ister istemez acaba işe başlamasam mı düşüncesi oldu başlamasam firmanın umrunda dahi olmaz gider benim yerime başkasını illaki bulur

Aynen öyle.

Herkes kendini düşünüyor ve düşünmeli zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…