yenı hamişler

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
5 hatalık hamileyim 1 düşüğüm var çok tedırgınım.dr istırahat önerdi haftaya kalp atışlarını duymaya gıdıcem inş.duyarım neler dıkkat etmelıyım bu dönemde kızlar her gün bı kase yoğurt gece yatmadan bı bardak süt içiyrm ama 46 kıloyum oyüzden yatışşşş takılıyorum buralarda:enbuyukkk:

• Konu Sahibi EU1
canım bende 5 haftalık hamışım benımkı tup bebek cuma gunu keseyı gormeye gıdıcem haftayada kalp atışlarını ınsallh benım son adet tarıhım 29 temmuz senın kac

• Konu Sahibi EU1
ya bıde bebişin kalp atışıları başladığında anne adayı hissedebılırmı acaba???

• Konu Sahibi EU1
insallah kazasiz belasiz bebegine kavusursun ben hic hamilelik yasamadim okonuda pek bir faydam olmiycak ama merak ettigim ilk hamilelik belirtilerin nelerdi 1 hafta gecti benim gunum o yuzden neler yasadigini merak ettim canim

• Konu Sahibi EU1
seherim insallah kazasiz belasiz sende bebegini kucagina alirsin kac yildir bekliyordunuzda tup bebek yaptiniz canim

• Konu Sahibi EU1
amın allah razı olsun.ben 28 gunde bır düzenlı adet görüyrm yanı son adet tarıhınden 2 gün önce.3 yada 4gün geçınce zaten şüphelenıyrm.kişiye göre değişir ama ama aşırı yorgunluk ve uyku halı oluyo cnm benim

• Konu Sahibi EU1
keseyı görmek bıle ınsanı n kadar mutlu edyo seher

benım 20 temmuz du cnm

canım o zaman senın 6 haftalık oluyor gebelık hesaplama programlarına gore doktorum bana bır sıte gosterdı orda hesaplıyor son adet tarıhını yazınca senınkını yazdım 6 hafta 3 gunluk artık kalp atışları duyulur senın keseyı gordunmu sen canım

seherim insallah kazasiz belasiz sende bebegini kucagina alirsin kac yildir bekliyordunuzda tup bebek yaptiniz canim

canım ıkı yıl olucak ama ben dıger yontemlerlede tadvı oldum olmadı bızde tup bebek yaptırdık

aslında yalan sölemıcem dr 6 haftalık "olabılır" dedı ama ben hıç ıhtımal vermedım şimdi sende söleyınce.... bıde kalp atışlarını duyamadık haftaya duymamaız lazım dedi.rahım içinde keseyı görük tatlım sıte nın aderesı nedır öğrenebılırmıym?

sıte yı bujdum hesapladım evet 6 hafta 3 gün dıo ama ben tırstın şimdi ya kalp atışını duymazsam.bazılarının 7.haftada kalp atışını duyduğunu biliyrm ama işte....

benım 20 temmuz du cnm

canım benımde son adet tarıhım 20 temmuzdu.gecen cuma doktora gıttık sadece keseyı gorebıldık ama doktor herseyın yolunda oldugunu solemıstı.sımdı ıs 1ay sonra cagırdı doktora gıttıgımde 5+5tım sımdı 6+3üm.yanı sende benımle aynısın.ınsallah aynı zamanda bebeklerımızı kucagımıza alırız

inş.allah hepımıze hayırlı doğum nasıp etsın tatlım.şu an kafamda tek soru bebeğimin kalp atışı sen duydunmu?

inş.haftaya dr.a gıttığimde duyduğum haykırırm burdan.

inş.haftaya dr.a gıttığimde duyduğum haykırırm burdan.

Merhaba daphne0037 ben sana yardımcı olmak için kabızlıkla ilgili bölüm açmıştım
sen açtın herhalde. Çünkü bende hamileliğimde kabızlık yüzünden çocuğumu kaybedecektim. Hayatımda yaşadığım en büyük acıdır ve aklıma geldikçede kötü olurum. Basit birşeymiş gibi görünüyor ama yaşayan anlar...
Hayırlısıyla evladını kucağına almak nasip etsin yüce Rabbim.
Hayırlı Ramazanlar...

www.kadinlarkulubu.com/hamilelikte-kabizlik-t212183/index.html

kaydirigubbakcemile5

Eşimde bende çok şaşırdık.inş.benı yıne bulursun konuşuruz oooff

ne kadar güzel şeylerden bahsediyorsunuz inşaallah benim de en kısa zamanda
bebişim olur
bende çok istiyorum.
rabbim hayırlı sağlıklı bebişler nasip etsin cümlemize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…