Yeni Hamile Ve Gribim :(((((

ELİF ve SEVOO bende de hiçbirşey yok henüz ne bulantı ne baş dönmesi sadece biraz halsizlik okadar. Bu arada pazartesi kan testini tekrarladım değer yükselmiş 504.73 çıkmıştı. İnşallah haftaya keseyi görecez:)) ayyy ne hoşş :nazar:

nurummm canımmm çok geçmiş olsun...korkma sakın allahın izniyle hiç bişey olmaz inşallah...benims ana tavsiym ilaçlarını al ve dinlen bol bol c vitamini al. vede herkese söylediğim gibi sanada söylüyorum bol su nurum.suyu çok iç.o sigarayıda ağzına sürme...canım kendine çok iyi bak. inşallah rabbim bize hayırlı ve sağlıklı evlatlar verir...

nurum bu arada bulantılarr falan bu dönemde fazla olmuyor genelinde 8, haftadan sonra başlıyor benimde 2 hafta sürmüşdü.inşallah senin sevonun elifin hiç bulantısı olmaz..çok güzel hamilelik yaşarsınız..dularım herkeslee....

öncelikle bebişin hayırlı olsun..merak etme canım ateşlenme olmadığı sürece zararı olmuyor.ben 5aylık hamileyim 5ayda 5defa grip olmuşumdur.allaha şükür bi sorun olmadı.doktorumda aşırı ilerleme olmadığı sürece yani yüksek ateş gibi...bir sorun olmaz dedi.

X