yeni evliyim ...lanet olsun

canim cok uzuldum durumuna.ben 4,5 sene kayinvalide ve kayinpederle beraber yasadim.esimin cocuktan farki yoktu.ev dublexdi yukari yatak odama cikarken bile soruyolardi.anliyacagin senden bi farkim yoktu.ben yurtdisindayim burada kiralik ev cikarnmak cok ama cok zor.mecburiyetten kaldim.zaten evimi ayirmak istiyorum diyebilme luksumde yoktu.agzimiza bile alamazdik ayri ev kelimesini.ben en fazla 2 sene dayandim.psikolojim bozuldu psikologlardan yardim aldim.hepside rahatsizligimin bu yuzden oldugunu biliyordu ama gormemezlikten geliyolardi.baktimki olacak gibi degil aileme soyledim ya ayri eve cikcam yada bitti hersey dedim.cok sukurki ailem benden yana oldular.(haa bu arada ben esimden bile gizli ev cikarmaya cabaliyordum)anliyacagin 4,5 sene sonunda evimi cikarip herkese karsi gelip ciktim o evden.esimi daha yeni taniyorum sanki o adam gitti baskasi geldi.yaklasik 10 aydir evim ayri ve ben sanki 10 aydir yasiyorum.dilerim rabbimden butun bu durumdakilere yardimci olsun.bunlarin zorlugu yazmakla anlatilmiyor.sende diret kardesim hic bisey olmasada git evinde kal.ailene aldir eyalari ve evine git.herseye pes edersen susarsan ezilen hep sen oluyosun.ve bu durumda sakin cocuk dusunme sakinnnnn.ALLAH yardimcin olsun.dilerim dileklerine kavusursun.

cnmm kıyamam sana sadece piyanonun sölediği gibi ezdirme kendini hayatına sahip çıkkkkk lütfen kendine saygın için bunu yap!

bence de canım tavrını koy yoksa ezilirsin gerçi yaşlılara laf anlatmak zor onların kafalarında tutturdukları bişi varsa değişmesi zor ama eşin işi çözücek tek kişi gibi

tartısmadan ortamı germeden guzelce konus derım.kolay gelsın canım.

gercekten cok üzüldüm.bu devirde böyle bi yaşam şekli akılmaz...
ama hata tamamen ailende 20 yaşındaki kızlarını nasıl bu şekilde bi evlilige zorlarlar?
yada sen nasıl kabul edebildin sevmedigin bi adamla bi hayatı paylaşmayı aklım almıyor....

ya kıslar çok kötüyüm çok pişmanlık var bi anda oldu herşeyyy bi gelinlik yüzünden kayınpederle kavga ettim napim istediğimi almıyo limit koyuyoo bana her düğünde çıkarmı böle şeyler napıcam bennn
bu.......

bu konuyu acan arkadasın EVLENIYORUM AMA MUTLU DIILIM adlı actıgı konudan alıntıdır...
kayınpederınle kavga edıcek kadarda sıkmamıslar demekkı senı...
bır suru ınsan sana yorum yapmıs keske dıkkate alsaydında böyle bi konu acmaya gerek duymazdın...
allah kolaylık versın....

TÜM SAYFALARI OKUDUM ama bu alıntıyı kimden yaptığını anlıyamadım canım ya

işin zor canım.onların senin hayatını yönetmesine izin verme.Seneler geçip gittikten sonra kayınvalidenlerden ayrılmış olsanda bi faydası yok çünkü en güzel zamanlarını veriyosun onlara.Sonra ne kadar özgür olsanda bi işe yaramıyo. Koy tavrını eşinle konuş bişeyler yap ama sessiz kalma olanlara, böyle gitmesine izin verme psikolojin bozulur sonunda.Allah yardımcın olsun...

ayyy canım yazık yaa one öyle sizin hiç hayatınız olmayacakmı ne cahil insanlar varmış (kusura bakma ama ) gerçi bakalım bende evlenirsem öle altlı üstlü oturucaz ama kaynanam yapmaz diye umuyorum bakalım allah yardımcın olsun

be Kiz Iyimi Yaptin şimdi .kendi Hayatimi Okudum Sende,bundan Yirmi Sene önce Evlendim Aynen Senin Anlattiğin Gibi Bir Evliliğin Içinde Buldum Kendimi.ama Biz Sevmiştik Eşimle Birbirimizi çok Zor Günler Geçirdik çokkkkk. Hayatimin 18 Senesini Bitirdiler 2 Senedir Ayri Eve çiktim şimdi çok Mutluyum Ama şu Anki Aklim Olsaydi Asla çekmezdim O 18 Seneyi.sakin çekme Kizim Sakin çok Geç Olmadan Bir çözüm Yolu Bul Ama öyle Ama Böyle[/color]

be Kiz Iyimi Yaptin şimdi .kendi Hayatimi Okudum Sende,bundan Yirmi Sene önce Evlendim Aynen Senin Anlattiğin Gibi Bir Evliliğin Içinde Buldum Kendimi.ama Biz Sevmiştik Eşimle Birbirimizi çok Zor Günler Geçirdik çokkkkk. Hayatimin 18 Senesini Bitirdiler 2 Senedir Ayri Eve çiktim şimdi çok Mutluyum Ama şu Anki Aklim Olsaydi Asla çekmezdim O 18 Seneyi.sakin çekme Kizim Sakin çok Geç Olmadan Bir çözüm Yolu Bul Ama öyle Ama Böyle[/color]

canım benim allah yardımcın olsun gerçekten zor bir durum bende beş yıl onlarla aynı evde yaşamak zorunda kaldım şu anda altlı üstlü oturuyoruz yeme

me içmi falan ayrı sana sadece biraz sabret diyorum

su kaynanaların veya buyuklerın genclerın ısıne karışmalarına uyuz oluyorum sankı bızım aklımız yok onlar hıc genc olmamıslar onlardan kucuguz ya ılla herseyı onlara soracagız vermı yorum kardesım kımseye bu hakkı ben dunyaya bı kere geldım ve hayatımı yasamak ıstıyorum kaynana kımmıs sana tavsıyem agırlıgını koy

Al bendende o kadar 5 yıl flört ettiğim adamla evlendim bende 10 aylık falan evliyim yine altlı üstlüymüşsün ben kayınvaldemle birlikteyim eşim le çok severek evlenmemize rağmen dünyam zehir oldu hergün hır gür..ha bide sen hiç haklı olmazsın hep annesigil haklı .hamileyim ve çok kötü bi dönem geçiriyorum kolum kalkmıyo halsizlikten ona bile bi laf aynı bende senin gibi işimden oldum işte lanet olsun...

gelin olmak bi halta yaramıyomuş kel kötü insanın kendi annesi babası öyle oyunluki kayınvaldem bi kusurum olsa bana değil eşime söyler sağa sola anlatır ve hiç bir yere adım attırmıyolar biz gelin değil köleyiz arkadaşım bunun gerçeği buu oğlanlarının yatağında hizmet et onların ayağında dört dön ama sen hep kötü gelin ol bizim şansımız buu eğer bu şanssa

MERAK EDİYORUM onlar kaynanalarından nasıl gördüler? yada kayınvalidenin kızı varmı bilmiyorum ama varsa onun başına böyle birşey gelse ne yaparlardı? senin için çok üzüldüm ama herkesinde dediği gibi eşinle konuş bütün hislerini anlat ama ailesini suçlayarak değil. eşine onun içinde cazip olacak bir şekilde anlat. gerçi sevdiğini bile söyleyemiyorsun ama.. evliliğinin devam etmesini istiyorsan kendi evinizde daha çok vakit geçirdiğinizde olabilecek olumlu şeyleri anlat daha rahat oluruz, konuşuruz falan de kimseden çekinmemize gerek kalmaz de. eminim eşine böyle yaklaşırsan oda anlıycaktır seni. bence sen sevdiğini bile söyleyemediğin için sürekli kavga eder gibi dile getirme şikayetini olumlu yaklaş.. k.i.b a.emanet ol canım..

arkadaşım ben 5 yıldır evliyim ilk 2 ay birlikte oturduk kaynanamla bizim oturcağımız evdeki kiracı çıkmadı her şeyin günü alındı adamlar çıkmadı ben kaynanamın oturma odasına kurulan yatak odası takımıyla evlendim anlıycan en güzel günlerim heba oldu kocamla yanyana otursam elele tutuşsam sex yapıyolar yanımızda diye kıyameti kopardılar eşimin bekarken görüştüğü arkadaşlarıyla dışarı çıkmayalım diya kayınbabam gece yarısı bisaat nutuk çekti
ev boşaldı biz eve ayrıldık 1 sokak aramız var gelirimiz ayrı ama ne çare oraya gitme taksiye binme özel doktora gitme burnumuzdan geldi hayatımız saip olmadığımız hastalık kalmadı sayelerinde kafayı üşüttüm ben o halıyı oraya serme şunu yap bunu yapma ne varsa karıştı kaynanam şimdi ondan nefret ediyorum değermiydi ömür boyu yüzyüze bakıcaz güle oynuya olsa herşey şimdi zorunlu kalırsam görüşüyorum gönüllü gitmiyorum onlarda sık gelmez mesafe koyduk artık yakınız ama uzak duruyoruz
seninle benim aramdaki fark ben eşimi çok sevdim sevdim diyorum zamanla ondan da soğudum oğlum almasa bi dakka çekmem yüzünü bile görmem oğlum ayrı ailenin çocuğu olmasın diye duruyorum
sakın çocuk yapma gidemeyesin diye çocuk istiycekler şimdi benimkiler ikinciyi istiyo sağlam olsun otursun diye ama yemezler oğlumu da doktor altı ay içinde hamile kalmazsan bi daha çocuğun zor olur dediği için yaptım annelik içgüdüsü yani
çekmek zorunda da değilsin annene babana anlat durumunu anlamıyolarsa kendine iş bul kurtar kendini yaşama orda ben kafayı yedim sen yeme
ayrılmak senin bilceğin iş ama çekilcek bişey değil eşini sevsen neyse

jenıfırcım bısı sorcam sen aslen nerelısın...pek alakasız oldu ama:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…