yeni evliyim aldatıldım

alkisalkisalkis

bu adam iflah olmaz lmaz:

eminim kendi aklinca kac kadini bir arada idare edebilen capkin biri...
zavalli...
acinacak bir durumda bence...

boyle bi adamla ayni ortamda asla kalamazdim...
arkadaslik falan da asla yapamazdim...
yani diyecegim yol verin gitsin...

çok üzüldüm sizin adınıza umarım en dogru kararı alırsınız hakkınızda hayırlı sı olsun bence bu adam terkedilmeyi çoktannn haketmiş

İnanılmaz bişey bu ya..Ne kadar pişkin
bir adammış eşiniz.Çok yıpratıcı ve çok onur kırıcı bişey bu.Bunlara göz yummak
onun ekmeğine yağ sürer, ama hemen bitirilebilecek bişey değil evlilik..

seni daha iyi tanıyabilmek için mesajlaşmışmışmış kafamçokkarıştı ne saçmaaa.yazık etme kendine ben yol yakınken bırak diyorum

bu adamla birlikte olan kızlarında aklına tüküreyim....ben inanamıyorum böyle salak sacma hemcinslerim olduguna ya....kadınlar kendine gelip akıllı adımlar atmadıkça bu ve bunun gibi adam diyemiycem müsfettelerine prim verdikçe bunlar kendini iyice bişey zannedecek....

Okuduklarıma inanamadımm yaa ...
Halada inanasım yok...
Bir erkek karısını aldatıp sonrada sende beni aldat durum eşitlensin nasıl der yaaa...
Böyle bir koca da böyle bir evlilikte olmaz olsunnn

Gerek özelden gerekse replerden sorular geliyor bana...

Aldatılmıştın durum ne oldu neden affettin vs gibisinden.

Aldatılma gibi bir durum yok ortada.Sadece şüphe vardı ,o da çürüdü ve gitti.

O kızla,erkek arkadaşıyla,marketten birkaç kişiyle iletişime geçtim.

Her şekilde ispatladım aldatma olmadığını.Aveadan dökümleri bile aldım.

Bu tür sorulardan sıkıldım bunaldım artık.Aldatılan kadın damgası yemekten de..

Bazıları hala inatlaşıyor evet aldatıldın gibi imalarda bulunuyor.

Yapmayın Allah aşkına ...Hanginiz yanımızdaydınız da bu denli eminsiniz işin içinde aldatma olduğundan.

Gelen ve gelecek olan sorulara bir yanıttı sadece bu.İlgilenenlere teşekkür ,köstek olup aldatıldın işte bilmem ne diyenleri de Allaha havale ediyorum.

Konunun bu konuyla alakası yok ama,benim buraya yazdığım mesajla alakalı olarak sorular yöneltildiği için bu konuya yazma gereği duydum.

Konu sahibi kusura bakma konunun içine bu şekilde daldığım için...

canım hakkında hayırlısı ne ise o olsun
kendi ayaklarının üzerinde durmasını bil bi şekilde maddi gücün olsun
eşin olacak şahıs şu anda daha dikkatli olmaya çalışacaktır
ama o o kadar acemi ki yine bi şekilde hataya düşecektir
sende bu konuda daha dikkatli ol bence

Mavi büyük ihtimalle merak duyan insanlar profilinize bakıyorlardır, yeni bir kilitli konudan duyurursanız rahat edersiniz diye düşündüm. sizi anlıyorum ayrıca. insanlar çok güzel! olabiliyorlar bazen.

Bu ne oluyor şimdi?

e bizde herşeye inanmaya hazırızya inandık san sen
buda insanların kendilerini aklamaya çalışmalarını kocalarını affetmelerini mazur göstericek bi sebep sunmuş arkadaş yazdıklarına sen inanmışsın biz inanmasakta olur canım takılma eleştirilere boşveeer

ah be yavrum affetmişsın ama o adam iflah olmaaazz
ama biz nedesek boş sen affetmişsin onu gene yapsa gene affetceksin bikere affeden hep affeder ve bi kere aldatan hep aldatır umarım bizler yanılırızda hakettiğin mutluluğu yakalarsın senin için hayırlısını diliyorum

Canım sizin evlilikte sadece aldatılma yok. Adam resmen yalan üzerini yalanla kapatmaya çalışmış. Evlilik senin karar senin falan siyemiycem. Yazık etme kendine. Ayrıl sen bu adamdan. Böylelerinden inan bana hayır gelmez. Şimdi bunun için yalan söyler başka zaman başka bişiy için. Aldatılmaktan daha öte bişiy var mı ve sen hala düşünücem diyosun. Tel kırmış seni düşünerek mi kırmış kıza kimbilir neden kzıdı da kırdı. Bunlar senin bildiklerin bi de bilmediklerin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…