Yeni evliyim Aldatıldım fikirlerinize ihtiyacım var...

Benim bir arkadaşım severek evlendi. Eşi ile ev aldı. Bir süre sonra adamın devamli seks işçilerin yanına gidip kokain de kullandığını öğrendi. Seks işçilerin yatağından çıkıp akşam benim arkadaşım ile yatıyordu. Oda birseyden şüphe etmiyordu. Hiv testin sonucunu beklerken korkularını tahmin edersiniz. Ayrıldığından kısa süre sonra adam eve yeni bir kadın getirdi. Evet. Böyle erkekler eminim cok seviyordur
Allah korusun şu mübarek günde ne siyeceğimi bilemedim

Adama o yolu siz vermissiniz.
Sevgiliyken yapti affettim evliyken yapacagina ihtimal vermedim ne demek?
Aldatmanin evlisi bekari mi var?
Bir kere affedilen tekrar aldatiyor tekrar gormus olduk.

Çok zor neden öyle diyorsunuz? Bir kere 10 kmyi depar halinde koşarak tamamlamanız ve 45 gün oruç tutmanız gerekiyor. Sonrasında beş saat amuda kalkmış şekilde elleriniz üzerinde alış-verişe çıkıp 8 kişilik yatak bulmanız ve satın aldıktan sonra ancak avukata danışmanız lazım, avukata danışırken Fince konuşmalı ve aynı zamanda mükemmel salsa yapıyor olmalısınız. Tüm bu süreci tamamlamak kolay mı sanıyorsunuz?
Sonra da aman ha tekrar evlenmeye falan karar verilirse dinimize göre başkasıyla nikahlanmadan tekrar nikah düşmüyor. :KK45:

Kendini kandiriyorsun sevseydi iki kere aldatmazdi ayrica affettigin icin ikinciye aldatildin bunuda bir kabullen. Simdi gene affetmeye niyetlisin ama yanlis yaparsin iki kere yapan on kere daha yapar cunku iki kere affetmis birisi on kerede affeder. Gercekten seven insan aldatmaz bu boyledir madem coluk cocuk yok yolunuzu ayirin kendinizi toparlamaya bakin derim

Benim bi akrabam evlendigi gunun ertesi günü aldatıldığını öğreniyor, face sifresini biliyor eşinin giriyor eşi bi kızla aşkımlı canımlı cicimli, ertesi günü damatligi kuru temizlemeye götürüyor o gittigi zamanı felan kıza yazıyor iste suan şurdayim burdayım kız görüyor ama bekliyor cocuk devam ediyor 1 hafta sonra bosanma kararı alıyor ama ilk geceden hamile kaldı boşandı hemen hamileyken, suan cocuguyla ailesinde yaşıyor çalışıyor cocuga da annesi bakıyor, beni etkileyenler arasında bu durumda vardı. Siz de böyle devam ederseniz ardı arkası gelmez affettikce yüz bulur..

Ben avutulmak istemiyorum diyorsunuz da siz kendi kendinizi avutuyorsunuz.Adamın mantığı şu : Evde yemek yapan,temizlik yapan biri olsun,çocuk doğursun ben de arada başka kadınlarla takılayım.Bunu kabul edecekseniz devam edin.

hadi diyelim ki adam sizi seviyor,

siz olmaz olsun boyle sevgi demiyor musunuz gercekten ?

ya siz salondasiniz, adam gidip bir baska kadinla mesajlasiyor, nasil kabul ediyorsunuz, biz birbirimizi cok seviyoruz diyorsunuz, cok enteresan gercekten.

Merhaba bayanlar,
Günlerdir yakınımda ki kişilere anlattım ancak benim avutulmaya değil gerçek fikirleri duymaya ihtiyacım var.nasıl başlayacağımı Bilmiyorum.2 yıllık evliyim eşimle 4 yıllık bir flört döneminden sonra evlendik.geçtiğimiz hafta Çarşamba günü bir vesile ile bir kızla konuştuğunu gördüm telefonunda mesaj içeriklerini okuyamadım ancak günlerdir mesajlaşılmış.gecenin 4nde evimizde büyük huzursuzluklar yaşandı.Ailesini çağırdım yalan üzerine yalanlar söyledi.hatalıyım ama 2 3 gün basit bi konuşmanın ötesi yok dedi.dün kız ile konuştum.evlenmiş boşanmış 1 çocuk annesi.9 ay önce tanışılmış o dönem bir kez görüşülmüş 2 hafta önce tekrar eşim ona mesaj atmış ve konuşma tekrar başlamış üzerine birkez daha görüşülmüş.Evlenmeden önce sevgiliyken böyle bi durum yaşanmıştı ancak evlendiğimiz de yapabileceğine ihtimal vermedim evlendikten sonra o güveni bana bi anda vermişti çok güveniyorum ben sana derken kısa süre sonra bu olaylar çıktı ortaya.eşimin bana olan sevgisinden hiçbir şüphem yok seviyor asla da kaybetmek istemiyor perişan günlerdir tabi benimle kıyaslanmaz İnan’ın kendimde değilim ne yaptığımı bilmiyorum bi an oluyor kendimi iyi hissediyorum bir an oluyor hemen kaçarak uzaklaşmak istiyorum bi an oluyor ağlamaktan heba ediyorum kendimi bi an oluyor sanki ben çok güçlüyüm hissi geliyor.ikimizde birbirlerimizi çok seviyoruz ama güven saygı hiçbirşey kalmadı.pişman affet diyor ben dersimi aldım bi tokat gibi çarptı yüzüme diyor ama cümlelere de inancım kalmadı.ne yapmam gerek içinde bulunduğum bu ruh halini nasıl atlatabilirim evliliğim için önerileriniz neler?ne yapmam daha doğru?kalıp mücadele mi etmeliyim gidip kendimi mi iyileştirmeliyim?yardımlarınızı ve dualarınızı eksik etmeyin...
Evlenmeden önce de aldatmıştı yazmışsınız gerisini okumadım. Belliymiş olacaklar neden şaşırdınız. Affedip devam ederseniz gene olacak. Beni seviyor diye kandırmayın kendinizi seven insan aldatır mı? Biraz kendinize saygınız olsun çocuk yokken bu karaktersiz adamdan boşanın bitsin.

Merhaba bayanlar,
Günlerdir yakınımda ki kişilere anlattım ancak benim avutulmaya değil gerçek fikirleri duymaya ihtiyacım var.nasıl başlayacağımı Bilmiyorum.2 yıllık evliyim eşimle 4 yıllık bir flört döneminden sonra evlendik.geçtiğimiz hafta Çarşamba günü bir vesile ile bir kızla konuştuğunu gördüm telefonunda mesaj içeriklerini okuyamadım ancak günlerdir mesajlaşılmış.gecenin 4nde evimizde büyük huzursuzluklar yaşandı.Ailesini çağırdım yalan üzerine yalanlar söyledi.hatalıyım ama 2 3 gün basit bi konuşmanın ötesi yok dedi.dün kız ile konuştum.evlenmiş boşanmış 1 çocuk annesi.9 ay önce tanışılmış o dönem bir kez görüşülmüş 2 hafta önce tekrar eşim ona mesaj atmış ve konuşma tekrar başlamış üzerine birkez daha görüşülmüş.Evlenmeden önce sevgiliyken böyle bi durum yaşanmıştı ancak evlendiğimiz de yapabileceğine ihtimal vermedim evlendikten sonra o güveni bana bi anda vermişti çok güveniyorum ben sana derken kısa süre sonra bu olaylar çıktı ortaya.eşimin bana olan sevgisinden hiçbir şüphem yok seviyor asla da kaybetmek istemiyor perişan günlerdir tabi benimle kıyaslanmaz İnan’ın kendimde değilim ne yaptığımı bilmiyorum bi an oluyor kendimi iyi hissediyorum bir an oluyor hemen kaçarak uzaklaşmak istiyorum bi an oluyor ağlamaktan heba ediyorum kendimi bi an oluyor sanki ben çok güçlüyüm hissi geliyor.ikimizde birbirlerimizi çok seviyoruz ama güven saygı hiçbirşey kalmadı.pişman affet diyor ben dersimi aldım bi tokat gibi çarptı yüzüme diyor ama cümlelere de inancım kalmadı.ne yapmam gerek içinde bulunduğum bu ruh halini nasıl atlatabilirim evliliğim için önerileriniz neler?ne yapmam daha doğru?kalıp mücadele mi etmeliyim gidip kendimi mi iyileştirmeliyim?yardımlarınızı ve dualarınızı eksik etmeyin...
Sen aldatsan kocan sana ne yapardi bı düşün sonra aynısını kocana yap ,hiç mücadeleye girme 2 olmuş aldatması ,sen affettikce 5 de olur 6 da olur gider böyle.

1 defa olan bir daha olur. Siz zaten bunu yaşadınız. Şimdi 2. Defa olan 3. Defa olur mu diye test etmeyin bence. Eşiniz sadakatsiz bir insan. Kişilik bozukluğu var, aslında beni seviyor, çok pişman oldu diyerek kendinizi kandırıyorsunuz.

Adama o yolu siz vermissiniz.
Sevgiliyken yapti affettim evliyken yapacagina ihtimal vermedim ne demek?
Aldatmanin evlisi bekari mi var?
Bir kere affedilen tekrar aldatiyor tekrar gormus olduk.
Nikah defterine İmzayı atınca erkeğe güncelleme geliyor sanıyordu herhalde

Aldatani affetmemek lazim, bu sizin caninizi cok yaksa da yaptigi hatanin bedelini odemeli, cezasini cekmeli sizi kaybederek.

Bilin ki aldatmayan adamlar var.

Aldatan affedilmez bir düstur adeta. Sizin hicbir sucunu yokken size boyle bir kötülük yapabilen biri, sizi nasil seviyor olabilir ki? Cok zor bir durum tabii ki, cok gecmis olsun. Psikolojik destek ile atlatamayacaginiz bir sey degil.

Merhaba bayanlar,
Sevgi bu değil bilin istedim

Çok sevilip aldatılmak nasıl oluyor bilen biri bana anlatabilir mi?
Benim avuntuya değil gerçekleri duymaya ihtiyacım var diyorsunuz ama üzgünüm 'beni çok seviyor' da sizin kendinizi avutma şekliniz. Kimsenin sevgisinden bu denli emin olunmaz. Güven olmayınca bırakın evliliği hiçbir ilişki yürümez. Kalıp ne ile mücadele edeceksiniz. Eşinizin olmayan kişiliğiyle mi yoksa aldattığı kadınlarla mı?
Evlenmeden önce yapmış, göz yummuşsunuz, evlendikten sonra da yapmış. Sanıyor musunuz ki bunu da affederseniz bu son olacak.Hep bu şüpheyle nasıl yaşayacaksınız. Kendinize saygınız kalacak mı? Onun size saygısı olsa zaten aldatmaz. Eeeee...
Saygı yok, güven yok sevgi olsa ne fayda.
Yapacağınız şey belli ama muhtemelen onu yapmayıp 'evliliğini için mücadele edeceksiniz' çünkü çok seviliyorsunuz ve o çok pişman değil mi?
Bilemiyorum boşanma bu çirkin şeyi halledebilecekken,ki sebep aldatma iken bir insan kalıp neden kendine bunu yapar. İnsan biraz da bu hayatta onuru gururu için yaşamaz mı

X