Yeni evliyim Aldatıldım fikirlerinize ihtiyacım var...

Eğer aldatmışsa kaybetmeyi göze almış demektir. Kalmak mücadele etmek değil, buna boyun eğip gitmekten korkmaktır. Şimdi aranızdaki saygıyı yitirmişsiniz kalırsanız kendinize olan saygınızı da yitirirsiniz. Tercih sizin ama hayatta sizden kıymetli hiçbir şey yok. Sizi aldatan adamla beraber olmayın ömrümüzü onunla geçirmeyin. Emin olun bir daha yapacak. Şimdi kabul ettiğiniz için daha da çirkefçe yapacak hemde. Birini sevmek onu üzmekten korkmayı gerektirir bu adam sizi ikinci kez aldatmış. Şimdi de pişman! Ama yakalandıktan sonra pişman. Neymiş tokat gibi yüzüne vuran? Eşek kadar adam ne halt yediğini bilmiyor mu da yakalanınca hatasını anlıyor. Kendinizi kandırmayın lütfen

yeni evlisin ama yeni aldatılmamışsin anladığım kadarıyla, en az iki kez yapmış belli ki daha da yapacak ne diyelim ki? düzelir cınım bışvır

"Evlenmeden önce sevgiliyken böyle bi durum yaşanmıştı ancak evlendiğimiz de yapabileceğine ihtimal vermedim evlendikten sonra o güveni bana bi anda vermişti çok güveniyorum ben sana derken kısa süre sonra bu olaylar çıktı ortaya.eşimin bana olan sevgisinden hiçbir şüphem yok seviyor asla da kaybetmek istemiyor perişan günlerdir tabi benimle kıyaslanmaz" Bu söylediklerinde çelişki yumağı görüyorum sen görmüyor musun? Yahu insan karakterden ibarettir. Adam daha yeni evli, gitmiş başka kadınla fingirdiyor. Bak başka kadınları suçlama. Senin kocan gerçekten seni sevse, sadakat duygusundan mahrum olmasa böyle bir hareket yapmazdı. Evlilikte güven yoksa, hiçbir şey kalmamıştır geriye.

Bence bir defa aldatan hep aldatır. Yolun başındayken geri dön. Hiçkimse vazgeçilmez değil. Benim de başıma geldi. Boşanma davası açtım. Sonra yeminler etti, sıkı takip ettim. En ufak bir yanlışında biter dedim. Ben de aynısını yaparım, nüfus kalabalık, herkes bir kör topal bulur dedim ve bundan da emin olması için elimden geleni yaptım. Gerçekten kimse vazgeçilmez değil. Yaptığının karşılığını verdi Allah. Çok sıkıntılar yaşadı.

Merhaba saf arkadaşım burada ilk aldatılan olayın şokuyla ne yapayım diye soruyor sonra 2. Sonra 3. Sonra 4. Falan geliyor ya bu bu durumu kabulleneceksin açık evlilik yaşayacaksın ya da hayatından çıkarıp devam edeceksin.Ben de boşanıyorum aynı sebepten 2. Oldu bu biliyorum ki bu kişilik değil karakter bozukluğu mayası bozuk adamın babası neymiş ki bu ne olsun

Kocam beni aldattıgında neden donup kendime sorayım ki?
Serefsız ben mıyım de kendime soracagım?
Aldatmakla en büyük şerefsizliği zaten yapıyor ona zerre lafım yok ama her zaman aldatılan masum veya tamamiyle haklı değildir... belki bir yerde eksik var ki erkek/kadın kendisini başkasının yanında buluyor (aksiyon peşinde olanlar hariç) misal ben veya sen veya bir başkası eşin eve geliyor sen onu güler yüzle karşılamıyorsun veya onu kölen olarak görüyorsun ya da ne bilim başkalarına özendiğin kadar eşine karına özenmiyorsun insan dışarı kaçar.. Bunu asla ama asla doğru bulmuyorum öyle olana kadar karşısına alıp konuşucak ama demek istediğim bazen karşı taraftaki ihmalsizlik veya fazla ilgi insanı bunaltıp dışarı atabilir... demek istediğim bu öyle yapanları tekrar söylüyorum asla haklı bulmuyorum ve savunmuyorum ama demem gibi bazen iki tarafta da hata olabiliyor bazen dönüp kendimizide sorgulamak gerek ilişkide ne eksik var ne fazla var vs vs diye...

Bu benim düşüncem ve ben böyle düşünüyorum ama demem gibi herkes için geçerli değil bu dediğim. Kimi hastalıklı olur ondan yapar kimi bir şey kanıtlamaya başlar kimisi ise aksiyon peşindedir kimi ise evde ki eksikliklerden veya fazlalıktan dolayı gider bazen dönüp yapan kişiyi, ilişkiyi ve kendimizi sorgulamak gerek nerede fazlalık var veya eksiklik diye

Merhaba bayanlar,
Günlerdir yakınımda ki kişilere anlattım ancak benim avutulmaya değil gerçek fikirleri duymaya ihtiyacım var.nasıl başlayacağımı Bilmiyorum.2 yıllık evliyim eşimle 4 yıllık bir flört döneminden sonra evlendik.geçtiğimiz hafta Çarşamba günü bir vesile ile bir kızla konuştuğunu gördüm telefonunda mesaj içeriklerini okuyamadım ancak günlerdir mesajlaşılmış.gecenin 4nde evimizde büyük huzursuzluklar yaşandı.Ailesini çağırdım yalan üzerine yalanlar söyledi.hatalıyım ama 2 3 gün basit bi konuşmanın ötesi yok dedi.dün kız ile konuştum.evlenmiş boşanmış 1 çocuk annesi.9 ay önce tanışılmış o dönem bir kez görüşülmüş 2 hafta önce tekrar eşim ona mesaj atmış ve konuşma tekrar başlamış üzerine birkez daha görüşülmüş.Evlenmeden önce sevgiliyken böyle bi durum yaşanmıştı ancak evlendiğimiz de yapabileceğine ihtimal vermedim evlendikten sonra o güveni bana bi anda vermişti çok güveniyorum ben sana derken kısa süre sonra bu olaylar çıktı ortaya.eşimin bana olan sevgisinden hiçbir şüphem yok seviyor asla da kaybetmek istemiyor perişan günlerdir tabi benimle kıyaslanmaz İnan’ın kendimde değilim ne yaptığımı bilmiyorum bi an oluyor kendimi iyi hissediyorum bir an oluyor hemen kaçarak uzaklaşmak istiyorum bi an oluyor ağlamaktan heba ediyorum kendimi bi an oluyor sanki ben çok güçlüyüm hissi geliyor.ikimizde birbirlerimizi çok seviyoruz ama güven saygı hiçbirşey kalmadı.pişman affet diyor ben dersimi aldım bi tokat gibi çarptı yüzüme diyor ama cümlelere de inancım kalmadı.ne yapmam gerek içinde bulunduğum bu ruh halini nasıl atlatabilirim evliliğim için önerileriniz neler?ne yapmam daha doğru?kalıp mücadele mi etmeliyim gidip kendimi mi iyileştirmeliyim?yardımlarınızı ve dualarınızı eksik etmeyin...
“eşimin bana olan sevgisinden hiçbir şüphem yok seviyor asla da kaybetmek istemiyor” Pardon sevgi bu ilişkinin neresinde? Hangi seven insan aldatır? Zaten barışmaya niyetiniz olduğu da çok belli, biz ne desek boş maalesef. Şunu unutmayın her fırsatta tekrar aldatacak. Umarım çocuk sahibi olduğunuzda, yine böyle bir şeyle karşılaşıp pişman olmazsınız.

Evlenince bazı şeyler değişmiyor hatta insan hiç değişmiyor.. seven adam böyle yapmaz sizi hiç sevmiyor demiyorum seviyorsa bile belli ki sizde bulamadığı bir şeyi başkasında arıyor bir yerde ilgisini yitirmiş olabilir misiniz acaba çok sert konuştum mu acaba bilmiyorum ama gerçekleri duymak istiyorum dediğiniz için fikrimi yazdım sadece.
Madem aradığı şeyler bu kadında yoktu niye evlendi ? Sanki aldatılmak kadının suçuymuş gibi yazmışsınız biraz

Merhaba bayanlar,
Günlerdir yakınımda ki kişilere anlattım ancak benim avutulmaya değil gerçek fikirleri duymaya ihtiyacım var.nasıl başlayacağımı Bilmiyorum.2 yıllık evliyim eşimle 4 yıllık bir flört döneminden sonra evlendik.geçtiğimiz hafta Çarşamba günü bir vesile ile bir kızla konuştuğunu gördüm telefonunda mesaj içeriklerini okuyamadım ancak günlerdir mesajlaşılmış.gecenin 4nde evimizde büyük huzursuzluklar yaşandı.Ailesini çağırdım yalan üzerine yalanlar söyledi.hatalıyım ama 2 3 gün basit bi konuşmanın ötesi yok dedi.dün kız ile konuştum.evlenmiş boşanmış 1 çocuk annesi.9 ay önce tanışılmış o dönem bir kez görüşülmüş 2 hafta önce tekrar eşim ona mesaj atmış ve konuşma tekrar başlamış üzerine birkez daha görüşülmüş.Evlenmeden önce sevgiliyken böyle bi durum yaşanmıştı ancak evlendiğimiz de yapabileceğine ihtimal vermedim evlendikten sonra o güveni bana bi anda vermişti çok güveniyorum ben sana derken kısa süre sonra bu olaylar çıktı ortaya.eşimin bana olan sevgisinden hiçbir şüphem yok seviyor asla da kaybetmek istemiyor perişan günlerdir tabi benimle kıyaslanmaz İnan’ın kendimde değilim ne yaptığımı bilmiyorum bi an oluyor kendimi iyi hissediyorum bir an oluyor hemen kaçarak uzaklaşmak istiyorum bi an oluyor ağlamaktan heba ediyorum kendimi bi an oluyor sanki ben çok güçlüyüm hissi geliyor.ikimizde birbirlerimizi çok seviyoruz ama güven saygı hiçbirşey kalmadı.pişman affet diyor ben dersimi aldım bi tokat gibi çarptı yüzüme diyor ama cümlelere de inancım kalmadı.ne yapmam gerek içinde bulunduğum bu ruh halini nasıl atlatabilirim evliliğim için önerileriniz neler?ne yapmam daha doğru?kalıp mücadele mi etmeliyim gidip kendimi mi iyileştirmeliyim?yardımlarınızı ve dualarınızı eksik etmeyin...
2 hafta önce Konuşmayı eşiniz takrar başlatmış ve ondan sonra 1 kez görüşülmüş, bacım ,, ayrıl demem diyemem ama senin eşin tekrarliyo hortlatiyo bu muhabbeti ,sence sen öğrendikten sonra neden ÂNIDEN pişman oluyo , neden 2 hafta önce pişman olacağı işe girişiyo...

Hadi kankası olur anlarım da eşiniz sizi aldatıyor.Kendinizi kandırmayın lütfen partnerini aldatan bir insan asla partnerini sevmemiştir.Aslında evlenince bile kankan dahi olsa araya biraz mesafe koyacaksın evlilik bambaşka bir şey.Eğer affedersiniz bir nevi bu hadiseyi yutmuş olacaksınız ve tartışmalarda belki de yüzüne vuracaksınız o zaman işler arap saçına dönecek.Erkekler aç gözlüdür evde deyim yerindeyse evlenilecek eşi durur bunlar gider eğlenilecek kızlarla takılırlar.Bu tabirler hoş değil ama erkek ağzıyla yazdım.Erkeklerin asla tek eşli olduğuna inanmıyorum ama yine de kendine hakim olması gerekirdi biraz sevmişse.

Aldatmakla en büyük şerefsizliği zaten yapıyor ona zerre lafım yok ama her zaman aldatılan masum veya tamamiyle haklı değildir... belki bir yerde eksik var ki erkek/kadın kendisini başkasının yanında buluyor (aksiyon peşinde olanlar hariç) misal ben veya sen veya bir başkası eşin eve geliyor sen onu güler yüzle karşılamıyorsun veya onu kölen olarak görüyorsun ya da ne bilim başkalarına özendiğin kadar eşine karına özenmiyorsun insan dışarı kaçar.. Bunu asla ama asla doğru bulmuyorum öyle olana kadar karşısına alıp konuşucak ama demek istediğim bazen karşı taraftaki ihmalsizlik veya fazla ilgi insanı bunaltıp dışarı atabilir... demek istediğim bu öyle yapanları tekrar söylüyorum asla haklı bulmuyorum ve savunmuyorum ama demem gibi bazen iki tarafta da hata olabiliyor bazen dönüp kendimizide sorgulamak gerek ilişkide ne eksik var ne fazla var vs vs diye...

Bu benim düşüncem ve ben böyle düşünüyorum ama demem gibi herkes için geçerli değil bu dediğim. Kimi hastalıklı olur ondan yapar kimi bir şey kanıtlamaya başlar kimisi ise aksiyon peşindedir kimi ise evde ki eksikliklerden veya fazlalıktan dolayı gider bazen dönüp yapan kişiyi, ilişkiyi ve kendimizi sorgulamak gerek nerede fazlalık var veya eksiklik diye
Bu saçma aldatma güzellemeniz için teşekkürler.

Muhtemelen böyle bir durum yaşadığınız için kendinizi kandırmaya çalışıyorsunuz ama hayır aldatma bir karakter yoksunluğudur. Şeytanla dahi evli olsanız aldatmak karakter yoksunluğudur. Gidin boşanın çok zor değil dava açmak. Bu aldatanlar somurtkan eşlerinin yediği yemeği yiyip yıkadığı donu giymekte gece koynuna girmekte bi sıkıntı görmüyolar ne hikmetse. Ama aldatmaya gelince sen gülmüyosun. Yemezler. Aldatmak hiçbir şekilde aklanamaz. Nokta.

İçinde atabilecek misin bu kırgınlığı? Hiç bir şey olmamış gibi devam edebilecek misin? Ona göre karar vermelisin. Affetim dedikten, üç ay geçtikten sonra yeniden bu konuyu açmadan yiyip yutabilecek misin?

Bu saçma aldatma güzellemeniz için teşekkürler.

Muhtemelen böyle bir durum yaşadığınız için kendinizi kandırmaya çalışıyorsunuz ama hayır aldatma bir karakter yoksunluğudur. Şeytanla dahi evli olsanız aldatmak karakter yoksunluğudur. Gidin boşanın çok zor değil dava açmak. Bu aldatanlar somurtkan eşlerinin yediği yemeği yiyip yıkadığı donu giymekte gece koynuna girmekte bi sıkıntı görmüyolar ne hikmetse. Ama aldatmaya gelince sen gülmüyosun. Yemezler. Aldatmak hiçbir şekilde aklanamaz. Nokta.
Öncelikle aldatılmadım bu bir ikincisi öyle bir şey olsa birinci şansı vermeden çeker giderim kimse benden kıymetli değil. Benim demek istediğim her zaman mağdur olan haklı değildir az da olsa hata olabilir sadece bu. Buradan nasıl kesin aldatıldında böyle şeyler söylüyorsun gibi cümle kullanman çok gülünç. Bu düşünce yapısı ve benim ki böyle nokta ki ben aldatanında yanında değilim en büyük şerefsizliği yaptığını zaten söyledim öyle birininde zaten yüzüne bakmam şans dahi vermem ama Allah kimseye göstermesin kötü bir durumdur bence ama demem gibi ben suratına acırcasına bakar sonradan iğrenircesine güler ve çeker giderdim affetmezdim ama neden bunu yaptığınıda sorgulardım fakat geri dönmezdim diye düşünüyorum... sadece ben fikrimi söyledim o kadar aynı fikirde olmaya bilirsin ama bu düşünceninde yanlış olduğunu asla düşünmüyorum

Aldatılmış ve affetmiş bi kadın olarak yazıyorum sana arkadaşım unuttum desende mutlu olsanda sevilsende ölene dek kalbinin köşesinde bi acı ile yasayabileceksen herşey yolunda iken bile aklına geldiğinde için kan ağlayacak buna katlanabileceksen affet...inan çok zor çok bu aciyi ilk gunki tazeligiyle hissediyorsun her aklına gelişinde kimse haketmiyor bu şansı kendine değer ver benim gibi yapma

Sevgili iken aldatmis.
Evli iken aldatmis.
Guven de kalmamis.
Aldatti ise sevgi zaten olamaz. Seven aldatmaz cunku.
Bu evliligi tutacak sevgi ve guven yoksa surdurmenin anlami var mi?
Kac defa daha yakalaman gerekiyor?
Ilk yakaladiginda da affet dememis miydi?
Yine aldatacak ama bu kez daha temkinli davranacak.
Belli ki sende de ayrilma cesareti yok. Olsa idi buraya konu acmaz, islemlere baslardin. Bizden ne dememizi bekliyorsun?
Icin icini kemire kemire supheler icinde yasamaya razi misin? Guven tek kullanimlik cunku. Bir kere biterse bir daha geri gelmiyor.

"Eşini güleryulüzle karşılamak" görev veya sorumluluk degildir, yapmazsan sonuclarına katlanırsın die bir mantık olabilir mi??

Mutlu bir çifte bunu hatirlatmak kadar sacma birsy olamaz, zaten insan esini seviyorsa bi problem yoksa bu normal olandir.

Esini guleryuzle karşilamamak bi sonuçtur.

Mutsuzluk vardır problem vardir dert vardir sevgisizlik vardir soğuma vardir ... vs.

Bunlar varken neden ve nasil gülsun eşler birbirine??

Eski kafa; " erkeği mutlu etme görevi " gereği, kadın ne kadar mutsuz olursa olsun kadının duygulari önemli degil, yeterki adamın canı sıkilmasın, mantiginin sakız cümlesi bu cümle.

Hala varmis bu kafalar, ne guzel !!

"Eşini güleryulüzle karşılamak" görev veya sorumluluk degildir, yapmazsan sonuclarına katlanırsın die bir mantık olabilir mi??

Mutlu bir çifte bunu hatirlatmak kadar sacma birsy olamaz, zaten insan esini seviyorsa bi problem yoksa bu normal olandir.

Esini guleryuzle karşilamamak bi sonuçtur.

Mutsuzluk vardır problem vardir dert vardir sevgisizlik vardir soğuma vardir ... vs.

Bunlar varken neden ve nasil gülsun eşler birbirine??

Eski kafa; " erkeği mutlu etme görevi " gereği, kadın ne kadar mutsuz olursa olsun kadının duygulari önemli degil, yeterki adamın canı sıkilmasın, mantiginin sakız cümlesi bu cümle.

Hala varmis bu kafalar, ne guzel !!
Canım benim bence boş yere gider yapma ben örnek olarak verdim aramın bozuk olduğu birine zaten hoşgeldin demem aklıma o geldi ve verdim ben sadece erkek üzerine yorumlamadım genel olarak. Adam işten gelir ve elinde sürekli misal telefon veya tv başında kadınla konuşmaz gönlünü hoş tutmaz ve kimisi boşanmayı yanlış kavram olarak gördüğü için minik bir ilgiye koşa bilirler veya erkek için ben ilk aklıma geleni yazdım... bence sen çok gereksiz konuşuyorsun önce karşındakinin fikrine saygı duy. Okumuş olsaydın böyle düşünmezdin veya bölümünü okumuş olsaydın. Biz arkadaşlarla bir araya gelince her konudan konuşuruz ve bunada çok değiniriz, ve genel olarak çoğumuz bu düşüncede. Örneklendirmem belki yanlış olabilir adı üstünde örnek. Ve kabullenin her zaman aldatılan masum değildir ama bu cümlemle de aldatını haklı veya iyi görmüyorum şerefsiz, p*ç önde gideni ama bu da bir gerçek yani tek kadın olarak algılama her iki cinsiyet olarak algıla. En basiti evde huzur yoksa kimisi boşanmak yerine kolay yolu tercih ediyor ne yazık ki ama gerçek bu. Yanlış mı evet yanlış ama her zamanda tek bir kişi suçlu değildir

X