Yeni evlilite ilişkiden zevk almaya ne zaman başlanır?

Bende aynı dertten muzdaribim 😑 bide hala acı çekiyorum ilişki sırasında o yüzden zevke de odaklanamıyorum bu acı normal mi Eylül'de yendim vajinismusu
Bence islanma sorunu yasiyorsunuzdur. Kayganlaştırıcı kullanin bolca. Hem siz hem eşiniz. Bacaklari rahat bıraktığınız zaman kayganlık saglandigi zaman hallolacak. Bir de iliskiyi siz başlatin ustte olun.

Lotuscum O kadar bensin ki. Buralardan çare arıyorum ne zamandır 4yıllık evliyim ilişki esnasında ne klitoral ne vajinal olabiliyorum. İki yıl öncesine kadar orgazm olabileceğimi bile bilmiyordum. Kimse anlatmadı ki nasıl oluyor şu işler 😞 hala çare bulamadım
Ben de bulamadim. Iliskiden soğuyorum boyle olunca. Eşim boşalsa surat yapicam diye korkuyorum.

Vajinal orgazm oluncaya kadar idrar hissi hissediyor musunuz? Nasıl bir his? Araştırmalarıma göre idrar hissi g noktasının uyarılmasından kaynaklanıyormuş, bende cok mast yapardım belki ondan olamadım. Bide ilk olduğundan acı, idrar hissi aynı anda yaşadım.
Ben bunu hissediyorum su da geliyor benden. Ama burada anlatilanlar gibi titreme, kasılma, rahatlama yasamiyorum. Su geliyor sadece.

Benim cinsel hayatımda daha yeni başladı sayılır. 4-4.5 aylık evliyim. İlk 1.5 ay fizyolojik sebeplerden ilişkiye giremedik. Bekarken çok mast yapardım. İlk zamanlar eşim bana mast yaptığında da etkilenmezdim hatta ıslanma filan asla olmazdı - ki bekarken mast da hemen ıslanırdım. Ancak daha sonra kendimi kaptırdıkça eşimin yaptığı mast daha etkili olmaya başladı. Artık kendim yaptığımda eşimin yaptığı gibi etkili orgazm olamıyorum. İlk zamanlar sadece basınç hissediyordum. Sonra çişim varmış gibi hissetmeye başladım sanki her an altıma kaçıracakmışım gibi hissettiğimden kendimi Sıkıyordum. Eşime de dedim böyle böyle hissediyorum o da kendimi bırakmamı rahat olmamı ikimiz arasında rezil olma kaygısının çok gereksiz olduğunu söyledi. Ben ne zaman kendimi bıraktım o zaman ilk orgazmımı yaşadım
Yasadiginiz orgazm klitoralden farkli miydi? Burada anlatilanlar gibi mi? Klitoralden daha zevkli kasilmalar olan gibi.

Yasadiginiz orgazm klitoralden farkli miydi? Burada anlatilanlar gibi mi? Klitoralden daha zevkli kasilmalar olan gibi.
Klitoraldan çok farklı. Ben klitoralde de her seferinde kasılmalar yaşayan afedersiniz çığlık atan bir insanım 🙈 Ama vajinal çok farklı kasılmalar çok şiddetli oluyor ve bittiğinde çok büyük rahatlama oluyor. Klitoralde rahatlama bu kadar olmuyor

Itiraf etmek gerekirse iliski surerken yani girip çıkarken ben de zevk almiyorum. Esime bakiyorum o gayet zevk aliyor. Ona benzer bir zevk almayi beklerdim ben de. Çok nadir bir seyler oluyor g noktasini bulursa falan. Vajinal orgazm henuz olmadim. Birkaç kez su geldi baska bir sey olmadi. Vajinismus gecmisim oldugu icin kendimi bir gorevi yerine getiriyor gibi hissediyorum herhalde. O tatmin olunca yetiyor gibi. Tuhaf bir psikoloji. Aslinda dertli olduğum bir konu.
Merhaba, bende vajinumusu yendim ve eşimle 1-2 aydır ilişkiye giriyoruz fakat bende kritoral uyarılma ve ıslaklık oluyor ama eşim gir-çık yaptığında hiç bir şey hissetmiyorum, aklımda sürekli “ kasılma, bunu yapabilirsin! “ düşünecesi olduğu için olabılır, ama doktorum bana şöyle demişti; kadınların vajınal haz ve g noktasına ulaşması arastırmalara göre 5 yılı alan bi aktıf cinsel ilişki ile mümkün oluyormus, bu süreyi cinsel birliktelikte seks bittiği zaman eşin sana parmağı ile 5-10 kez gir çık yapsın, o zaman bu süre kısalır ve vajinal orgazma ulaşırsın dedi. Fakat ben henüz o kısmı yapamıyorum

Merhaba, bende vajinumusu yendim ve eşimle 1-2 aydır ilişkiye giriyoruz fakat bende kritoral uyarılma ve ıslaklık oluyor ama eşim gir-çık yaptığında hiç bir şey hissetmiyorum, aklımda sürekli “ kasılma, bunu yapabilirsin! “ düşünecesi olduğu için olabılır, ama doktorum bana şöyle demişti; kadınların vajınal haz ve g noktasına ulaşması arastırmalara göre 5 yılı alan bi aktıf cinsel ilişki ile mümkün oluyormus, bu süreyi cinsel birliktelikte seks bittiği zaman eşin sana parmağı ile 5-10 kez gir çık yapsın, o zaman bu süre kısalır ve vajinal orgazma ulaşırsın dedi. Fakat ben henüz o kısmı yapamıyorum
Teknik dogru olursa zevk alınıyor. Az once farkettim ben de bunu. Esinizle bunu paylasin. Googledan okusun nasil gir cik yapmasi gerektiğini. Üst duvara sürterek yapması ve belli bir hiz ve ritimde bunu surdurmesi gerek. Vajinal orgazm için parmak konusunu ben de rica ettim ama erkekler penisle yapmak istiyorlar. Bu arada 5 sene aktif cinsel iliskiye inanmak istemiyorum.

Teknik dogru olursa zevk alınıyor. Az once farkettim ben de bunu. Esinizle bunu paylasin. Googledan okusun nasil gir cik yapmasi gerektiğini. Üst duvara sürterek yapması ve belli bir hiz ve ritimde bunu surdurmesi gerek. Vajinal orgazm için parmak konusunu ben de rica ettim ama erkekler penisle yapmak istiyorlar. Bu arada 5 sene aktif cinsel iliskiye inanmak istemiyorum.
5 yılla kalsa iyi ben 12 yılda buldum g noktamın yerini, benim hassasiyetimi arttıran yer vajinanın alt tarafı makat tarafı yani, parmakla uyarmaktan hoşlanmasalar da yapmalılar, siz zirveye yaklaşınca penisle harekete başkasalar ikiniz arka arkaya orgazm olabilirsiniz, aynı anda olmak çok zor zaten, ayrıca kadında orgazm uzun süren bir şey, o rahatlayana kadar zevk almaya devam edersiniz

5 yılla kalsa iyi ben 12 yılda buldum g noktamın yerini, benim hassasiyetimi arttıran yer vajinanın alt tarafı makat tarafı yani, parmakla uyarmaktan hoşlanmasalar da yapmalılar, siz zirveye yaklaşınca penisle harekete başkasalar ikiniz arka arkaya orgazm olabilirsiniz, aynı anda olmak çok zor zaten, ayrıca kadında orgazm uzun süren bir şey, o rahatlayana kadar zevk almaya devam edersiniz
Ben bugün çok guzel zevk aldim ancak zirveye ne zaman yaklastigimi bilemedim. Su gelecek hissi yine oldu. Yatakta islanma da gordum ama benden mi geldi ter miydi bilemedim.

Ben bugün çok guzel zevk aldim ancak zirveye ne zaman yaklastigimi bilemedim. Su gelecek hissi yine oldu. Yatakta islanma da gordum ama benden mi geldi ter miydi bilemedim.
İçinde birşey olması gerektiğini hissettiğin anda zirveye yaklaştın demek bence, herkeste farklı olabilir tabi

Hangi pozisyon da denediniz acaba
Misyoner ama onceleri misyonerde zevk olmuyordu pek. Eşime arastirip okumasini öğrenmesini söyledim. Nasil yapmasi gerektigini ogrendi. Biraz kendini asagi çekerek penisin vajina üstünü yani klitorisin altina gelen noktalari uyarmasini sagladi. Sag sol duvarlari da uyardi. Kendini saga sola çekerek itti. Çok anlatamiyorum ama az çok anlarsınız.

Misyoner ama onceleri misyonerde zevk olmuyordu pek. Eşime arastirip okumasini öğrenmesini söyledim. Nasil yapmasi gerektigini ogrendi. Biraz kendini asagi çekerek penisin vajina üstünü yani klitorisin altina gelen noktalari uyarmasini sagladi. Sag sol duvarlari da uyardi. Kendini saga sola çekerek itti. Çok anlatamiyorum ama az çok anlarsınız.
Bi araştırayım bende

Ne güzel anlattın kız sesli güldüm ahayy😁😁 tünel mi bu sağa sola çapı ne içinde boyle yayalana hareket ediyor 😁😁

X