yeni evli erkek psikolojisi

lifely

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2019
601
-55
30
eski sevgilim düğününe 6 gün kalana kadar her gün beni aradı günde 3-5-8-15 kere kötü sıkıntılı olduğunu söyleyip dua istiyordu ağladığını ölmek istediğini söylüyordu (zamanında beni çok üzmüş üzdüğünüde biliyordu). meğer düğün hazırlık zamanıymış beni aradığı dönemler… son aramasının ertesi günü instagram biosuna arapça bir yazı yazdı yazıyo googleda çevirdim “ahiret senin için dünyadan hayırlıdır” diyor yazıda. son beş buçuk senem onunla geçti ve aramızdaki bağ tamamen kopmadan bir kavgamızda evlenmeye karar verdi. kavga edip ayrıldık bende kalan eşyası vardı evine gittim bırakmaya. aileside evdeydi duydular. o gün ailesine demiş bana birini bulun ben yapamadım şeklinde konuşmuş. banada dedi ben evlencem olmuyor eski yaşananlar silinmiyor sen unutmuyorsun her kavgada eskiyi açıyorsun dedi. sonra ailesi değilde kendisi ailecek uzun yıllardır tanıdıkları aynı köyden bir kızla evlenmeye karar verdi. bizim daha bağlarımız tam kopmadan. düğün öncesi buluşmak istemişti buluşmadım dediğim gibi düğünü olacağınıda bana söylemedi hatta dertli diye sebebi nişanlın diye düşünüyorum dedim sen hep her şeyi yanlış düşünüyorsun zaten dedi. peki ne zaman düğününüz dedim evlenmcem ben dedi. buluşmak için günlerce söyledi hiç buluşmadım diye dediki eskiden sen en azından son kez buluşalım derdin şimdi sen demiyorsun dedi. bana düğünü olduğunu söylemedi sadece çok kötü olduğunu söylüyordu neden böyle yaptı bilmiyorum. şuan balayında ve ben dayanamadım sinirle ona mesaj attım. bana kötüyüm ölmek istiyorum diyip dua istiyodun meğer düğün hazırlığı yapıyormuşsun bari o yazıyı ordan sil sana uymuyor dedim. yazıyı silmedi profilinde kızla birlikte resimleri vardı o resmi kaldırdı profilinden yazıda hala duruyor. şimdi istedi gitti evlendi ne ahiret falan yazıyor niye yazarki insan öyle bişey oraya sinirlerim bozuk. bende evlencem geçmişi silcem ama bu olay aklımdan çıkmıyor sürekli neden yaptı niye niye diye düşünüp duruyorum ne önerirsiniz nasıl kafamdan her şeyi silerim? ve neden böyle yazmış neden böyle yapmıştır fikri olan var mı

eski sevgilim düğününe 6 gün kalana kadar her gün beni aradı günde 3-5-8-15 kere kötü sıkıntılı olduğunu söyleyip dua istiyordu ağladığını ölmek istediğini söylüyordu (zamanında beni çok üzmüş üzdüğünüde biliyordu). meğer düğün hazırlık zamanıymış beni aradığı dönemler… son aramasının ertesi günü instagram biosuna arapça bir yazı yazdı yazıyo googleda çevirdim “ahiret senin için dünyadan hayırlıdır” diyor yazıda. son beş buçuk senem onunla geçti ve aramızdaki bağ tamamen kopmadan bir kavgamızda evlenmeye karar verdi. kavga edip ayrıldık bende kalan eşyası vardı evine gittim bırakmaya. aileside evdeydi duydular. o gün ailesine demiş bana birini bulun ben yapamadım şeklinde konuşmuş. banada dedi ben evlencem olmuyor eski yaşananlar silinmiyor sen unutmuyorsun her kavgada eskiyi açıyorsun dedi. sonra ailesi değilde kendisi ailecek uzun yıllardır tanıdıkları aynı köyden bir kızla evlenmeye karar verdi. bizim daha bağlarımız tam kopmadan. düğün öncesi buluşmak istemişti buluşmadım dediğim gibi düğünü olacağınıda bana söylemedi hatta dertli diye sebebi nişanlın diye düşünüyorum dedim sen hep her şeyi yanlış düşünüyorsun zaten dedi. peki ne zaman düğününüz dedim evlenmcem ben dedi. buluşmak için günlerce söyledi hiç buluşmadım diye dediki eskiden sen en azından son kez buluşalım derdin şimdi sen demiyorsun dedi. bana düğünü olduğunu söylemedi sadece çok kötü olduğunu söylüyordu neden böyle yaptı bilmiyorum. şuan balayında ve ben dayanamadım sinirle ona mesaj attım. bana kötüyüm ölmek istiyorum diyip dua istiyodun meğer düğün hazırlığı yapıyormuşsun bari o yazıyı ordan sil sana uymuyor dedim. yazıyı silmedi profilinde kızla birlikte resimleri vardı o resmi kaldırdı profilinden yazıda hala duruyor. şimdi istedi gitti evlendi ne ahiret falan yazıyor niye yazarki insan öyle bişey oraya sinirlerim bozuk. bende evlencem geçmişi silcem ama bu olay aklımdan çıkmıyor sürekli neden yaptı niye niye diye düşünüp duruyorum ne önerirsiniz nasıl kafamdan her şeyi silerim? ve neden böyle yazmış neden böyle yapmıştır fikri olan var mı
Bu hikayenin aynısını bir hafta falan önce okumuştum muhtemelen aynı kişisiniz. Öyle yada böyle ayrılmışsınız, Ne işitmek istiyorsunuz tam olarak adam dengesiz mengesiz evlenmiş neticede. Ölmel istiyorsa bırakın ölsün yani. nişanlı iken yazışmanız her ne sebeple olursa olsun bence iğrenç bişey neticede sizinle bir geçmişi var ne diye konuştunuz? Sizde yarın birgün bir yola gireceksiniz sevgilinizin, nişanlınızın yada eşinizin aynı şeyi yapmasını hazmedebilir misiniz? Asıl bu soruyu sorun kendinize.

Ek olarak herifin aklındakini sana söyliyim hem elinin altında kullanacağı işini göreceği karısı olacak hemde kısa süreli görüşmek istediği kadınlar. Sizde tongaya düşmüşsünüz onlardan biri olmaya doğru giriyorsunuz. herif çok matah birşey olsaydı adı üzerinde eski olmazdı.

Siz bu konuyu daha önce de açmıştınız. Ne olursa olsun adam evlenmiş bir rahat mı bıraksınzı acaba? Resmen evli adama musallat oluyorsunuz şu an balayında ki adama mesaj atmak ne demek?

Sen asla akıllanmazsin ya. Siz ayrılalı yillar oldu. Başkasıyla aldatmıştı zaten seni. Ona rağmen görüşmeye devam ettin. Sonra ailesi başka birini bulmuş, nişanlı olduğunu bilmene rağmen konuşan sensin, evlenmiş yine mesaj atıyorsun. Hiç utanmıyorsun değil mi?
Sabah ki konuyu, bu adamın balayında eşiyle neler yapıp yapmayacağı ilgili saplantılı düşüncelerin için açmışsın. Korkutucu bir hal almışsın.

Ben de evleneceksiniz de merak ediyorsunuz sanmıştım. Diğer sorunuzda merak ettiğiniz eski sevgilinizin seks hayatı ve gerdek gecesi miydi gerçekten?

ay, mesajınızı okuyunca bir şok oldum da güleyim mi bilemedim.
böyle şeye de gülünmez aslında ama :KK70::KK70::KK70:
KK sayesinde en az haftada bir kere ne insanlar var der oldum valla :KK70::KK70:

Nekadar ayıp,saçma davranışlar .Evli eski sevgiliye msj atacak kadar mı düştünüz?
eski sevgilim düğününe 6 gün kalana kadar her gün beni aradı günde 3-5-8-15 kere kötü sıkıntılı olduğunu söyleyip dua istiyordu ağladığını ölmek istediğini söylüyordu (zamanında beni çok üzmüş üzdüğünüde biliyordu). meğer düğün hazırlık zamanıymış beni aradığı dönemler… son aramasının ertesi günü instagram biosuna arapça bir yazı yazdı yazıyo googleda çevirdim “ahiret senin için dünyadan hayırlıdır” diyor yazıda. son beş buçuk senem onunla geçti ve aramızdaki bağ tamamen kopmadan bir kavgamızda evlenmeye karar verdi. kavga edip ayrıldık bende kalan eşyası vardı evine gittim bırakmaya. aileside evdeydi duydular. o gün ailesine demiş bana birini bulun ben yapamadım şeklinde konuşmuş. banada dedi ben evlencem olmuyor eski yaşananlar silinmiyor sen unutmuyorsun her kavgada eskiyi açıyorsun dedi. sonra ailesi değilde kendisi ailecek uzun yıllardır tanıdıkları aynı köyden bir kızla evlenmeye karar verdi. bizim daha bağlarımız tam kopmadan. düğün öncesi buluşmak istemişti buluşmadım dediğim gibi düğünü olacağınıda bana söylemedi hatta dertli diye sebebi nişanlın diye düşünüyorum dedim sen hep her şeyi yanlış düşünüyorsun zaten dedi. peki ne zaman düğününüz dedim evlenmcem ben dedi. buluşmak için günlerce söyledi hiç buluşmadım diye dediki eskiden sen en azından son kez buluşalım derdin şimdi sen demiyorsun dedi. bana düğünü olduğunu söylemedi sadece çok kötü olduğunu söylüyordu neden böyle yaptı bilmiyorum. şuan balayında ve ben dayanamadım sinirle ona mesaj attım. bana kötüyüm ölmek istiyorum diyip dua istiyodun meğer düğün hazırlığı yapıyormuşsun bari o yazıyı ordan sil sana uymuyor dedim. yazıyı silmedi profilinde kızla birlikte resimleri vardı o resmi kaldırdı profilinden yazıda hala duruyor. şimdi istedi gitti evlendi ne ahiret falan yazıyor niye yazarki insan öyle bişey oraya sinirlerim bozuk. bende evlencem geçmişi silcem ama bu olay aklımdan çıkmıyor sürekli neden yaptı niye niye diye düşünüp duruyorum ne önerirsiniz nasıl kafamdan her şeyi silerim? ve neden böyle yazmış neden böyle yapmıştır fikri olan var

Siz akillanmazsiniz. Evli adamin pesini birakin olmeyi grip olmak zannediyosunuz da msj mi attiniz
Vallahi pes, Allah akil fikir versin

ay, mesajınızı okuyunca bir şok oldum da güleyim mi bilemedim.
böyle şeye de gülünmez aslında ama :KK70::KK70::KK70:
KK sayesinde en az haftada bir kere ne insanlar var der oldum valla :KK70::KK70:
Düşünsene evleniyosun, arkandan biri KK'de ilk gece anal oral seks yapılır mı diye soruyor. Ayyyy travma

Atı alan üsküdarı geçmiş bizimki hala mesaj peşinde , dokuz ay sonra bebeğini tebrik etmek için yazarsın tatlım

X