Yeni evlenen ve bebek isteyenlerrr burayaaaaaa

bernaaydin

Ediz ve Ela Deniz'in annesi ❤️
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2013
1.792
623
Merhaba kızlar,
yeni evliyim hemen bebek istiyorum. burada toplanıp birbirimize destek olup neler yaptığımızı belirtilerimizi yazalım paylaşalım. Hep beraber hamilwlik bekleyelimm.. liste yapıcammm

Merhaba kızlar,
yeni evliyim hemen bebek istiyorum. burada toplanıp birbirimize destek olup neler yaptığımızı belirtilerimizi yazalım paylaşalım. Hep beraber hamilwlik bekleyelimm.. liste yapıcammm

bende 5 aylık evliyim canım, bebiş istiyorum, aslında bu ay hıc bebek yapmak içn çalışma yapmadık ama 18 gun once falan ilişki sırasında kondomun cıktıgını farkedemedık ve ıcıme garıp bi mutluluk düştü,, iple cektım aybasını ama bugun kanamam oldu ve erken kanama oldu 8 günüm vardı.. adetım gectıkten sonra hemen çalışmalara baslarız heralde.. allah hayırlısını versın canım yaa benım bugün moralım bozuldu bıraz :105:

adetınden sora calışmalara başlaaa :)
bazen defa birliktelikle çocuk oluyor ama bazn de tek ilişki yetmıyorr..:) yumurtlama zamanını ayarlaaa inş hamişş kalırızz

Merhaba .ben 5 aylık evliyim.ve bebek istiyoıruz....biliyorum umutsuzluk için erken ama her ay aynı duyguyu yaşamak agır gelıyor...fikir paylaşımına ihtiyacım var sanırım....

merhaba arkadaşlar.Allahım inşallah sizlere en kısa zamanda sağlıklı bebişler nasip etsin.ben de 5 aylık uğraş sonucu hamile kaldım merak ettiğiniz ne varsa bildiğim kadarıyla cevaplayabilirim ama en önemlisi bebeğe odaklanmamak yani ilşkiye sadece bebek için girmemek,o sırada olumsuz düşünceleri kafadan atmak.Ben hiç ummadığım bi anda hamile kaldım.hamile kaldığım ay adet bekliyordum hiç umudum yoktu.Ama Allahıma şükürler olsun kaldım

Merhaba kızlar,
Topiğin hayırlı olsun canım, buarada sen ne yaptın, en son test yapacağım diyordun.

Topiğin hayırlı olsun canım, buarada sen ne yaptın, en son test yapacağım diyordun.

Canmm adetimn3 gun gecikti. Hala olmadim. Dun aksam kasik agrisindan uyuyamadimm goguslerim de cok agriyor ama adet olmadan once de agrirdi normalde test yapmaya korkuuorum

Canmm adetimn3 gun gecikti. Hala olmadim. Dun aksam kasik agrisindan uyuyamadimm goguslerim de cok agriyor ama adet olmadan once de agrirdi normalde test yapmaya korkuuorum
Hayırlısını dile, korkma, Kanda belli olur varsa, yoksa da zaten regl olacaksın böyle düşün, beklemek de sabır istiyor :)
Ne zaman kendini iyi hissedersen o zaman git yaptır bence. Hem daha yeni evlenmişsin, çok zamanın var inşallah..

inşallah canm ben hemen bebek ıstedıgım ıcın hemen olsun ıstıyorum akısına bırakmak gerek de ben beceremem yanıı

ama şnsan ilişkiye girerken bebeğe odaklanmaddan yapamıyor yaa :) belirtilerin nelerdi hamılelıkte canm yazarsan sevinirim

ama şnsan ilişkiye girerken bebeğe odaklanmaddan yapamıyor yaa :) belirtilerin nelerdi hamılelıkte canm yazarsan sevinirim

evet odaklanmadan olmuyo ama unutmaya çalış,olumsuz düşüncelerin (olmuyor,olmıycak gibi) yumurtalıkları kötü etkilediğini flan okumuştum forumda.o anki psikolojin bütün vücuduna etki ediiyor :26:
Belirtilerim her ay adet olcağım zaman bel ağrısı karın ağrısı flan çekerdim.o ay hiç adet belirtim de,hamilelik belirtim de yoktu.ve umudum da yoktu ama umutlandıracak kadar olmasa da garip bi his vardı o ay. burda birçok arkadaş işte bacaklarımda kan çekilmesi oluyodu,göğüslerim hassaslaştı flan diyolar. hiç yoktu bende.Hatta o belirtileri yeni yeni yaşıyorum.kişiden kişiye değişir.

Merhaba kızlar,

Bende 4 aylık evliyim yumurtlama gunlerini takip ediyorum bu ay Ovulasyon testi çizgiyi yakalandim ve degerlendirdim regl ime 1 hafta var umarım gelir bu ay bebeğim Allah im isteyen herkese versin ne deyim ki

Merhaba kızlar,

bende 3 aylık evliyim ve artık bebek istiyorum bu ay adetim 2 gün gecikti test yapıcam ins hamileyimdirrr

bende 6 bucuk aylık evliyim bebek ıstıyorum bende ama korkuyorum kıloluyum sorun olurmu benmde bebegınde saglıgında sorun olurmu dıye :S yoksa cok ıstıyorum sımdı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…